slab surdu... ne trebuia kapetanos.. asta facea diferenta ...:\
pacat poate nu luam gol... tanase 2 suturi/2 avioane
slab surdu... ne trebuia kapetanos.. asta facea diferenta ...:\
pacat poate nu luam gol... tanase 2 suturi/2 avioane
Ori Utrecht e foarte slaba, ori au prea mult respect pentru istoria noastra, altfel nu inteleg care e faza.
De jucat jucam ...... plimbatul pe imas. Da o mie, ia-o tie ......
Sper sa jucam mai bine in a 2 a repriza ![]()
ne-a scos un gol francezul din poarta, ca sa nu mai veniti cu teoria conspiratiei ca suntem romani saraci si necajiti si ne fura toti... Merci, ref!
Pana la urma trebuia sa se intample.1-0 Utrecht.Pierdem...
pierdem clar
pierdem clar
Sper ca nu asa clar prin scor,adica sa nu luam multe...
Ca prin cum am jucat si la 0-0 pierdusem...
m-a dezamagit ricardo: le-a facut cadou 2 goluri
eu cred ca sunt baietii demoralizati ca i-a ridicat azi parchetul pe minune si salam
eu cred ca sunt baietii demoralizati ca i-a ridicat azi parchetul pe minune si salam
))
pa europa leaguee...
1-1,autogol...
noroc cu inteligenta lui Banel vorba comentatorului =))
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL steauaaaaaaaaaaaaaa
esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baietiiiii ![]()
![]()
![]()
![]()
Surdu a fost cam mut astazi...
inteligenta lui Banel Nicolita a marcat...
Ce suturi are Dodel...
Szekely pe stanga
...... cred ca Lacatus s-a gandit ca atletul nu si-a facut norma de centreri gresite, si a decis sa-l ajute.
Primul atac stricat de atlet..Lacatus e masochist!!!!
Poate ne ajuta inteligenta lui Banel sa mai dam inca un gol..
Ba negru ala e praf ![]()
Bun Gordos asta...
Ar trebui sa ii plateasca Gigi pe Mulenga =))
Pana la urma,cu multa sansa,am scos un egal cam nemeritat...
GATA BAIETI :x:x:x Forza Steaua
cea mai slaba aparare di Europa League, practica tremuram la fiecare faza fixa, ne-a ajutat enorm si arbitrul si am inscris bulaneste printr-un autogol... ca sa nu mai pomenesc de zecile, sutele de pase gresite ale lui tanase, tiganel, radut, ricardo, surdu, Stancu... jalnic ne prezentam.
Marius Lacatus este un mare antrenor,este o legenda,este un simbol si cine se ia de nea Marius este dinamovist.........si nu uitati:sustineti echipa si nu criticati patronul.........Banel Nicolita capitan
Banel Nicolita capitan
Plus ca e si inteligent! ![]()
Fie vorba intre noi, care Steaua suntem noi?!? ![]()