FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Utrecht - Steaua 1-1 (0-0)

«12345»
Judy21.10.2010 17:53

slab surdu... ne trebuia kapetanos.. asta facea diferenta ...:\

pacat poate nu luam gol... tanase 2 suturi/2 avioane

greenyes21.10.2010 17:54

Ori Utrecht e foarte slaba, ori au prea mult respect pentru istoria noastra, altfel nu inteleg care e faza.

 

De jucat jucam ...... plimbatul pe imas. Da o mie, ia-o tie ......

 

 

DaNyi0621.10.2010 17:56

Sper sa jucam mai bine in a 2 a repriza :steag_cruce_invers:

ss lucki21.10.2010 18:15

ne-a scos un gol francezul din poarta, ca sa nu mai veniti cu teoria conspiratiei ca suntem romani saraci si necajiti si ne fura toti... Merci, ref!

red&blue_boy21.10.2010 18:19

Pana la urma trebuia sa se intample.1-0 Utrecht.Pierdem...

 

 

ss lucki21.10.2010 18:21

pierdem clar

 

red&blue_boy21.10.2010 18:22
pierdem clar

Sper ca nu asa clar prin scor,adica sa nu luam multe...

Ca prin cum am jucat si la 0-0 pierdusem...

ss lucki21.10.2010 18:23

m-a dezamagit ricardo: le-a facut cadou 2 goluri

thor_clone21.10.2010 18:26

eu cred ca sunt baietii demoralizati ca i-a ridicat azi parchetul pe minune si salam

greenyes21.10.2010 18:31
eu cred ca sunt baietii demoralizati ca i-a ridicat azi parchetul pe minune si salam

 

:))))

 

Judy21.10.2010 18:33

pa europa leaguee...

red&blue_boy21.10.2010 18:34

1-1,autogol...

Kapetan0s21.10.2010 18:35

noroc cu inteligenta lui Banel vorba comentatorului =))

banelinho_1621.10.2010 18:35

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL steauaaaaaaaaaaaaaa

 

 

esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee baietiiiii :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

red&blue_boy21.10.2010 18:36

Surdu a fost cam mut astazi...

ss lucki21.10.2010 18:36

inteligenta lui Banel Nicolita a marcat...

red&blue_boy21.10.2010 18:38

Ce suturi are Dodel...

greenyes21.10.2010 18:39

Szekely pe stanga :( ...... cred ca Lacatus s-a gandit ca atletul nu si-a facut norma de centreri gresite, si a decis sa-l ajute.

 

Primul atac stricat de atlet..Lacatus e masochist!!!!

Kapetan0s21.10.2010 18:40

Poate ne ajuta inteligenta lui Banel sa mai dam inca un gol..

Ba negru ala e praf :))

Bun Gordos asta...

Ar trebui sa ii plateasca Gigi pe Mulenga =))

red&blue_boy21.10.2010 18:52

Pana la urma,cu multa sansa,am scos un egal cam nemeritat...

DaNyi0621.10.2010 18:52

GATA BAIETI :x:x:x Forza Steaua

ss lucki21.10.2010 18:55

cea mai slaba aparare di Europa League, practica tremuram la fiecare faza fixa, ne-a ajutat enorm si arbitrul si am inscris bulaneste printr-un autogol... ca sa nu mai pomenesc de zecile, sutele de pase gresite ale lui tanase, tiganel, radut, ricardo, surdu, Stancu... jalnic ne prezentam.

anti gigi21.10.2010 18:56

Marius Lacatus este un mare antrenor,este o legenda,este un simbol si cine se ia de nea Marius este dinamovist.........si nu uitati:sustineti echipa si nu criticati patronul.........Banel Nicolita capitan

red&blue_boy21.10.2010 18:58
Banel Nicolita capitan

Plus ca e si inteligent! :D

Daniel-Ionut21.10.2010 18:59

Fie vorba intre noi, care Steaua suntem noi?!? :sleep:

«12345»