Cum sa nu fie important?
Bai copile, ia incepe tu sa faci sute de kilometri, sa dai milioane peste milioane, sa te stresezi si sa te obosesti pentru niste jucatori care isi baga **** in tine, sa vezi atunci cum e. Stand la TV, e normal sa fii optimist, ca vezi numai eroi.
Noi nu avem impresia ca stim totul, noi chiar stim totul. Stim care e adevarata fata a echipei, a jucatorilor, care e valoarea lor.
Cand tu bati 500 de kilometri ca sa ii incurajezi si, la final de meci, pe langa ca pierd cu o echipa de 3 surcele, nici nu vin sa te salute, tu cum te simti? Si atunci vei avea erectie la simplul gand ca il vezi pe Nicolita? Ma indoiesc.
Degeaba o dai cu copilaria si alte tampenii. Aici nu e vorba de copilarie. Aici e vorba de ignoranta. Unii aleg sa ignore niste lucruri evidente. Poate o fac din lene, poate din nepasare, nu ma intereseaza. Ignorati cat vreti dar nu va dati cu parerea despre altii.