FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Utrecht - Steaua 1-1 (0-0)

«12345»
danimarcu21.10.2010 08:57
Banel da minimum 2 goluri in Olanda,dintre care un golazzo :punk:

 

Important este sa nu confunde din nou portile.

 

Cred ca maestrul Lacatus isi va demonstra din nou clasa mondiala.

Azi in cel mai bun caz vad un egal chinuit...

red&blue_boy21.10.2010 09:34
"Bayern" era in tribunele Allianz Arena si nu in teren (asta in caz ca nu ai remarcat). Si chiar daca eu unul am tinut cu Bayern, nu am putut sa nu remarc faptul ca inca nu avem o echipa romaneasca care sa stie ce vrea in teren in fata marilor forte ale Europei. Ne cacam pe noi ca "ce-am jucat", "ca arbitrul", "ca ghinionul", "ca daca...", "ca daca..."

Pai pe la noi marii cunoscatori de fotbal,ca Dragomir,spun ca CFR a jucat mai bine decat Bayern,e mai buna decat Roma... :dry:

Astristul21.10.2010 09:46

Nu pot sa zic ca au jucat mai bine, dar in ambele meciuri puteau sa castige toate cele 3 puncte. In schimb, la cat de prosti sunt, au luat 0!

CiprianPH21.10.2010 09:47

Pai da..."marii conducatori"...pana cand nu o sa scapam de mafiotii astia nenorociti nu vom putea sa emitem pretentii. Cel mult putem avea parte de "accidente" in care vom ajunge in fazele superioare.

Bine...mai avem si alti dobitoci gen comentatorii care fac o propaganda teribila non-performantelor...

Si nu in ultimul rand cocalarii care isi cumpara "promotia Noroc", Nutline, vuvuzela si fac taraboi din fata TV-ului pentru ca "pe stadion e multi derbedei fara servici".

RaulStelistu21.10.2010 12:46
:steag_sah_mic::steag_sah_mic: Totusi sunt optimist nu stiu daca vom bate dar cel putin un egal sa scoatem sa ajute Dumnezeu sa castigam sa mai spalam din pacate
A.ALeX21.10.2010 13:07
Ba , eu nu ma ascund , mi-am pus varsta reala la profil . V-a invit si pe voi sa fac-eti la fel fular-campionii

 

Orice greseala gramaticala e strict intamplatoare

 

[scuze de offtopic , da' n-am putut sa ma abtin :)) ]

 

Si la 5 ani te-ai facut contu ?

 

Andu194721.10.2010 13:16

Anul trecut am facut 0-0 si 1-1 cu Twente viitoarea campioana.Hai, putin curaj n-ar strica, ii batem pe astia.

dayra21.10.2010 13:17
Anul trecut am facut 0-0 si 1-1 cu Twente viitoarea campioana.Hai, putin curaj n-ar strica, ii batem pe astia.

 

Niciun meci nu seamana cu altul.

RaMs3s21.10.2010 14:46
Si la 5 ani te-ai facut contu ?

 

 

da , ca veneam de la gradinita si nu aveam activitate . De ce ?

A.ALeX21.10.2010 15:52
da , ca veneam de la gradinita si nu aveam activitate . De ce ?

 

 

-Numai asa ..

Daniel-Ionut21.10.2010 15:56

Terminati cu caterinca aici.

A.ALeX21.10.2010 16:58

Incepe MECIU

 

ss lucki21.10.2010 17:23

din nou Banel imi phute ziua

DaNyi0621.10.2010 17:26

bine ca nu a dat penalty

A.ALeX21.10.2010 17:27
bine ca nu a dat penalty

Merita galben pt simulare

DaNyi0621.10.2010 17:31
Aveti idee cat costa biletul la Peluza Nord la meciul Steaua - panduri? :steag_cruce_invers:
ss lucki21.10.2010 17:34

surdu e slab ca de obicei

red&blue_boy21.10.2010 17:36

Am avut noroc ca n-am luat pana acum gol...

Lari21.10.2010 17:42

Eu ma intreb foarte serios cum e posibil sa sutezi in halu' ala, de la 25 de metri, la 20 peste poarta...

DaNyi0621.10.2010 17:44
Frate ....aiurea BOMFIM ala nici nu are ce cauta pe teren:|...Cred ca pierde Steaua :| dupa parerea mea:| :hai_steaua:
ss lucki21.10.2010 17:45

exact asta ma intreban si eu, Lari... cum plm nu esti capabil sa te concentrezi in momentul sutului?

red&blue_boy21.10.2010 17:46
Eu ma intreb foarte serios cum e posibil sa sutezi in halu' ala, de la 25 de metri, la 20 peste poarta...

Ar fi bine daca s-ar intreba si artistii din teren,cei care sustin ca ei sunt fotbalisti...

DaNyi0621.10.2010 17:48
SI gardos ala la fel nici nare ce cauta sunt multi care nici nu trebuie sa joace in meciu asta:| a gresit pana akm de o gramada de ori:|
Alex88pl21.10.2010 17:51

pe scurt..surdu este zero, Nicolita sa mearga la maraton.

ricardo joaca destul de bine, bomfim excelent pana acum.

aa..danyi mergi tata la culcare ca nu e pentru tine sportul asta.

Daniel-Ionut21.10.2010 17:52

@DaNyi06, mie mi-e ca nu mai prinzi a 2-a repriza aici, scrie cu font normal! :ce_oameni:

«12345»