SteauaB
Totusi, nu ai raspuns la ce te-am intrebat in postarea anterioara.
Daca Romanii sunt asa slabi, cum se face ca juniorii Stelei de la grupa 93 sau 94(nu mai stiu ce grupa) au umilit anul trecut tot ce au prins in suedia?
Repet, convingerea cu care tot repeti ideile astea ma face sa cred ca nu sunt ale tale.
Cred ca ai auzit de la cineva toate prostiile astea si acum le repeti in continuu.
Zic asta pentru ca, daca erau ideile tale, acceptai si alte puncte de vedere si stateai mai mult gandindu-te asupra lor.
Ca sa ajungi la niste concluzii, ale tale, de obicei trebuie sa gandesti. Si cand gandesti urmaresti mai multe scenarii pana dai de cel mai bun. Si de acolo imbunatatesti permanent ideea.
Tu insa nu ai cum sa revizuiesti ideile astea pentru ca nu sunt ale tale. Nu le-ai gandit tu si deci e greu sa vezi ce si cum.
Le accepti drept adevaruri absolute si aici gresesti.
Raspunde la intrebarea aia.