FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA C - Discutii Generale

«1234»
SteauaToronto27.02.2006 01:33

ULTIMA ETAPA----Citeste anunt aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2640

 

Etapa 7 : 27 Februarie - 2 Martie

 

bostina23 (AC Milan) 5-2 bobo19 (ARSENAL)

costy_a (Real Madrid) 3-0 UltrasRadu (JUVENTUS) (masa verde)

SteauaToronto (BREMEN) 0-3 Funky (BAYERN MUNICH) (masa verde)

Sheva07 (Liverpool) 0-3 maj (Barcelona) (masa verde)

 

Clasament actualizat inaintea ultimei etape:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36005#36005

SteauaToronto27.02.2006 02:51

Avem un nou coleg:

 

user : maj

yahoo_id : maj_andrei

echipe : Barcelona

 

 

Acesta il va inlocui pe Sesshoumaru (Chelsea)!

AcMilan1427.02.2006 05:31

noul campionat cand incepe? am inteles ca este prea tarziu sa ma inscriu acum

bostina2328.02.2006 10:54
am jucat cu Bostina 10-1 pt el :D :D :D...e mai bun...baieti...feriti-va de el :D :D :D:P

9-1 ma ...ca ai inceput sa iti dai autogoluri si am iesit ....deci 9-1 nu 10-1 :D

bostina2328.02.2006 21:33

bostina23-bobo19 5-2

costy_a01.03.2006 00:41

bravo bostina23!!!se pare ca deja ai ajuns in B si cred ca si Funky o sa se califice in B

SteauaToronto01.03.2006 01:59

Clasament actualizat:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36005#36005

 

Castigatorul seriei este BOSTINA23!

bostina2301.03.2006 21:34
bravo bostina23!!!se pare ca deja ai ajuns in B si cred ca si Funky o sa se califice in B

multumesc .....dar cred ca o sa joc baraj :evil: asta e indiferent cu cine cad ma calific .... vin sa fac "ravagii si in B" :twisted: :twisted: :twisted:

ps:se pare ca nu o sa joc baraj am terminat pe primul loc :lol:

Funky02.03.2006 09:17

am sa fac eu ravagii in B,cred ca o sa fie unul,maxim doi buni in b mai sunt si retrogradatii din A :D...de abia astept..:D

costy_a02.03.2006 18:25

nu ca ar mai avea vreo importanta da nu dau de ultrasradu.....nu l-am vazut nici un moment pe mess si nu a raspuns la mesaje offline

SteauaToronto03.03.2006 02:21

Clasament final:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36005#36005

 

Promovare directa in B: Bostina23

 

Retrogradare directa: SteauaToronto

«1234»