FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

DIVIZIA C - Discutii Generale

«1234»
SteauaToronto02.02.2006 17:08

Componenta Diviziei C:

 

bostina23 (AC Milan) alex_lef2003

costy_a (Real Madrid) costy_a1

UltrasRadu (JUVENTUS) UltrasRadu

SteauaToronto (BREMEN) alexandru_rat

Sesshoumaru (Chelsea) cristiano_i

bobo19 (ARSENAL) bobo_19ro

Funky (BAYERN MUNICH) the_funkyd

Sheva07 (Liverpool) kaka_clipea

 

*Topicul acesta este dedicat discutiilor intre voi, care faceti parte din divizia C.

 

*Topicul dedicat programului, rezultatelor si clasamentului este aici:

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2469

SteauaToronto02.02.2006 18:07

Hai sa vedem aici :)! Este o grupa destul de misto, eu deja l-am contatctat pe radu, sper sa joc azi cu el si sa-mi pun prima victorie la clasament! :lol:

bostina2302.02.2006 18:20

deci asta e grupa noastra :D

Mult Noroc Tuturor!!!!

SteauaToronto02.02.2006 18:21

O sa aveti nevoie de Noroc, rugati-va ca Bremen va face ravagii :twisted:

bostina2302.02.2006 19:00

id-urile de mess ale voastre ??? costy???

bostina2302.02.2006 19:12

imi pare rau sa iti spun dar id-ul meu nu e bostina23 ci alex_lef2003 :D si asta m-a derutat

SteauaToronto02.02.2006 19:54

Imi pare rau sa va informez :( insa primul meci oficial s-a disputat deja :

 

UltrasRadu (JUVENTUS) 6-0 SteauaToronto (BREMEN)

 

In curand voi realiza un topic pentru clasamente :)la toate diviziile :)!

bostina2302.02.2006 21:02

6-0???? 8O 8O 8O trebuie sa avem grija cu radu :D eu vroiam un egal :lol:

bostina2302.02.2006 22:52

l-am batut pe costi cu 5-3 din pacate nu am putut sa dau print screen deoarece s-a intrerupt conexiunea in min 58 la scorul de 4-2 pt mine :P apoi am jucat inca 35 de min si s-a terminat 1-1 deci in total :D 5-3 pt mine !!! gg costi pacat ca ai rds :(

bobo1902.02.2006 22:54

Admine ce fac eu cu laca_7 (Barcelona) alexandru_buia eu il intreb cand facem meciu si el imi zici ca nici nu stie ce e ala ip ce sa fac ?? are 14 ani omu

costy_a02.02.2006 22:56

corect,tot ce a zis bostina23 e adevarat.pacat ca nu am putut juca in mod normal deoarece se misca sacadat,cred ca aveam mai multe sanse

bobo1902.02.2006 22:58

Fratilorrrrr help ca eu nu stau sa invat pitici de 14 ani cum sa intre in fifa

costy_a02.02.2006 23:00

eu zic sa mai astepti putin si cand o sa intre sigur o sa-ti dea un raspuns steauatoronto :D

bostina2302.02.2006 23:55

ce aveti ma cu saracul copil ??? :lol: parca vad ca ne omoara pe toti la fifa :D

SteauaToronto03.02.2006 01:36
Fratilorrrrr help ca eu nu stau sa invat pitici de 14 ani cum sa intre in fifa

 

Ok deci pana acum s-a disputat doar 2 meciuri acum...

 

Daca acel utilizator (copil) nu stie sa foloseasca netul asta e viata, va pierde toate meciurile la masa verde!

 

 

Am muncit aseara si am creat un topic pentru Divizia C, acolo o sa se puna clasamentul, programul, rezultate. Pe acest topic punandu-se doar etapa curenta!

 

Ce parere aveti??

 

Topicul e aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2469

bostina2303.02.2006 09:41

cu tot respectul dar clasamentul e cam simplu ar trebui sa mai adaugi punctajul victorii egaluri....

PS:urmatorul meci cu Radu derby-ul etapei a 2-a :D

SteauaToronto03.02.2006 15:28

Laca_7 a fost descalificat deoarece nu stie sa foloseasca direct ip in locul lui va venit Sesshoumaru cu yahoo messenger id: cristiano_i

 

 

Bine ai venit!

Sesshoumaru03.02.2006 17:05

bobo19 astept sa jucam cand esti gata spui :D multumesc steauatoronto

SteauaToronto03.02.2006 17:08
bobo19 astept sa jucam cand esti gata spui :D
'

 

idul lui bobo este:

 

bobo_19ro

Funky04.02.2006 00:27

ce fac cu sheva07 ca i-am dat add pe mess de pe data de 2 cand s-a facut extragerea si nu mi-a raspuns nici azi..

SteauaToronto04.02.2006 00:58
ce fac cu sheva07 ca i-am dat add pe mess de pe data de 2 cand s-a facut extragerea si nu mi-a raspuns nici azi..

 

Deci am pus extensie pana pe 5 Februarie! Dar oricum acel baiat nu va veni deci ai castigat meciul la masa verde!

SteauaToronto04.02.2006 01:16

Ok baieti prima etapa a Diviziei C s-a incheiat cu succes, s-au inregistrat 4 victorii (una la masa verde) si in acest moment UltrasRadu (JUVENTUS) si Sesshoumaru (Chelsea) conduc in clasament!

 

Asteptati maine (duminica) ca sa incepeti a doua etapa! Va multumesc!

 

Clasament si etapa viitoare aici:

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2469

Sheva0704.02.2006 11:34

parca 5 februarie e ultima zi...de ce atata graba sa incheiem dc avem 3 zile de etapa...eu vreau sa ma inteleg cu funky si sa jucam maine...sper sa ne intelegem...acum ii trec in lista pe toti din divizie sa ne ocupam de treaba:)

SteauaToronto05.02.2006 04:11

ATENTIE!!!! ETAPA A 2 A o voi posta maine (duminica) la ora 0:00 si de luni dimineata puteti incepe a juca!

 

Sheva sper sa jucati pana maine(duminica) la ora 0:00, pana atunci meciul va ramane asa 3-0 pentru funky :)!

Sesshoumaru05.02.2006 11:09

Am jucat cu funky (Bayern) , a castigat cu 4-2 :( sunt un pic dezamagit de rds :)(Chelsea)

«1234»