Clasament actualizat dupa etapa 1 si dupa meciul:
Sesshoumaru (Barcelona) 2-4 Funky (BAYERN MUNICH)
Aici:
Clasament actualizat dupa etapa 1 si dupa meciul:
Sesshoumaru (Barcelona) 2-4 Funky (BAYERN MUNICH)
Aici:
in legatura cu meciu asta Bayern - Chelsea ceva nu mi-a mirosit a bine
cred ca arbitru a fost a lui Bayern :twisted: ar trebui facute niste investigatii ![]()
am incercat sa joc cu radu azi si nici macar nu s-a conectat :cry: :cry: :cry:
ps:astept solutii daca aveti ![]()
cum? park ai zis ca ai jucat cu el si a mers binisor? sau am inteles eu aiurea?
ai inteles aiurea
sa vedem cum rezolvam
Sper sa mearga
! Pana atunci cateva anunturi:
:!: Clasamentul a fost actulizat aici:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2469
:!: S-a creat topicul "Conferinta de Presa" unde puteti sa explicati infrangerea/egalul/victoria dumneavoastra aici:
Anunt:
:!: Pe 9 februarie vor fi afisate etapele 3 si 4!
SteauaToronto pune-ma tu in lista ca sa jucam ca eu am incercat da ori nu ai acceptat ori nu stiu ce sa intamplat
Astia chiar sunt batuti in cap (scuze de expresie)! Nu mai pot sa va exlic de 1.000 de ori!SteauaToronto pune-ma tu in lista
@SteauaToronto
ce fac eu cu radu??? ca nu merge sa jucam nu se conecteaza!!! o sa treci 0-0??? :evil:
Astia chiar sunt batuti in cap (scuze de expresie)! Nu mai pot sa va exlic de 1.000 de ori!SteauaToronto pune-ma tu in lista
mane el s-a referit la chestia ca Steaua toronto sa il bage in lista de mesenger ...
costy sunt la scoala, ti-am dat add...vorbim mai pe seara!!!!
Sper sa castig! :twisted:
UltrasRadu(Juventus)-bostina23(Milan) 1-1
da asa e :wink: derby nedecis intrerupt de "n" ori din cauza conexiunii ![]()
Bun 1-1 perfect :twisted:
Bun 1-1 perfect :twisted:
nu te bucura prea tare iti vine si tie randul :twisted:
costy_a (Real Madrid) 4-0 SteauaToronto (BREMEN)
(((
Clasamentul actualizat:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php...p?p=36005#36005
Mai este un meci:
bobo19 (ARSENAL) - Sheva07 (Liverpool)
Am afisat etapa a 3 a:
bostina23 (AC Milan) - SteauaToronto (BREMEN)
costy_a (Real Madrid) - Sesshoumaru (Chelsea)
bobo19 (ARSENAL) - Funky (BAYERN MUNICH)
Sheva07 (Liverpool) - UltrasRadu (JUVENTUS)
Clasament inaintea etapei:
http://www.fcsteaua.ro/forum/viewtopic.php?t=2469
Rezultatele la s***@***!
urmatorul meci cu toronto :twisted: in amicale am facut legea ![]()
LoL poate vezi ca te bate toronto acuma
, costy astept sa jucam ![]()
LoL poate vezi ca te bate toronto acuma, costy astept sa jucam
![]()
orice e posibil :wink:
Surpriza in Divizia C unde liderul (funky) a fost invins de bobo19!
bobo19 (ARSENAL) 2-0 Funky (BAYERN MUNICH)
Clasament actualizat:
o veste buna pt mine si radu infrangerea lui funky :lol:
de ieri il astept pe mess pe Sesshoumaru sa terminam jocu care sa intrerupt la 3-1 pt mine prin min 70 si ceva si aveam si un om in plus.daca vezi mesaju asta da si tu mesaj chiar daca sunt offline ca sa continuam maine de dimineata sau seara.