FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania - Albania

«123»
metzzz04.09.2010 07:25

Ma , dar cine e flocirescu asta , ca nu gasesc nici pe goagle la ce echipa joaca el. Nici google nu a auzit de el.

MoWeed04.09.2010 08:43

Joaca la Alania Vladikavkaz(sau cum s-o scrie corect orasul)

S.Mariuss04.09.2010 09:14

Joaca la alania vladikavkaz

Ma , dar cine e flocirescu asta , ca nu gasesc nici pe goagle la ce echipa joaca el. Nici google nu a auzit de el.
Ro.OBert04.09.2010 10:10
parca nu era voie cu petarde pe stadion, asta de ce are voie? :)):))

 

Daca ar fi aplicata legea,ar trebui interzis pe viata pe orice stadion din lume.HULIGAN!

David04.09.2010 10:30

Concluzii : Selectia a fost neinspirata. Echipei ii trebuiau in acest meci jucatori care sa dribleze si nu avem in lot aceasta "specie". Florescu si Cocis sunt in momentul de fata sub nivelul cerut la o nationala care se respecta, Muresan nu trebuie sa stea pe banca si poate ca pt acest gen de meciuri ,Adrian Cristea trebuia sa fie macar pe banca. Sistemul de joc ales de selectioner este depasit, pt ca te face sa pierzi batalia la mijloc in fata unui oponent care foloseste 4-1-4-1 / 4-3-3 sau 4-2-3-1 . Stilul cu mingi la bataie pe varfuri, prea putin combinativ este previzbil si inutil in fata unei echipe masive. Pericolul a venit abia cand Stancu, un jucator rafinat ,capabil sa puna mingea jos, a intrat si cand am decis ,cam tarziu insa, sa modificam sistemul de joc.

 

www.tactic-zone.blogspot.com

 

Farsa.

 

Mare dreptate are si Moskopole.In primul rand Lucescu Jr nu are nimic pentru a putea fi recomandat antrenor.Si Ilie Dumitrescu antreneaza mai bine,folosind un sistem de joc modern.Sa nu mai spun de Petrescu,Boloni,Munteanu.

Daca nu isi da demisia dupa meciul de ieri,Razvanel merita scuipat in ochi.Atat merita cioara.Daca nu este concediat,e evident ca FRF chiar nu doreste ca nationala sa functioneze,ci doar ca presa sa jubileze.E evident ca tot ce e performant in tara in materie de fotbal a trecut pe la Steaua.

David04.09.2010 14:50

Oooo da!Hahhahahaha

 

Lucescu, despre meciul cu Albania: "Demult nu ne-am mai dominat asa adversarul! Am fost dezavantajati de arbitri!"

 

http://www.prosport.ro/fotbal-extern/euro-...arbitri-7109808

blindica04.09.2010 20:04

Omul care-l pune pe TORJE fundas dreapta spune c-am fost dezavantajati de arbitri ?! CAND ?! La Norvegia v Romania poate !

 

In min. 55 noi introduceam un mijlocas defensiv si albanezii un atacant.

Maye04.09.2010 20:07

Aia de aseara a fost nationala Romaniei?

 

10 oameni in careu dupa ce am dat gol.

Rusinos, dar asta ne e nivelul.

Suntem foarte jos.

red&blue_boy04.09.2010 21:19
Lucescu, despre meciul cu Albania: "Demult nu ne-am mai dominat asa adversarul! Am fost dezavantajati de arbitri!"

Asta era!!! :D

tteodor47905.09.2010 11:28

Am ajuns de rasul lumii!!!! 1-1 cu o echipa slaba!!! Cred ca fraierii nostri sunt mai slabi decat aia din Albania!!! Asa e romanu, cu mofturi si pierde ca prostru in ultimele clipe!! Stai sa vedem ce se va intampla cu Belarus miercuri!!!

blindica06.09.2010 19:20
Se prea poate. Alta explicatie nu vad

Dar totusi, care a fost rationamentul cu Florescu si Cocis?

 

E simplu .Cocis i-a dat gol Stelei cat a fost la Timisoara si Florescu ...pt Florescu sunt explicatii extraterestre :(

David07.09.2010 11:17

Va dati seama la ce nivel sunt Parpas si Jelev daca luau gol de la Cocis? :huh:

«123»