Ma , dar cine e flocirescu asta , ca nu gasesc nici pe goagle la ce echipa joaca el. Nici google nu a auzit de el.
Ma , dar cine e flocirescu asta , ca nu gasesc nici pe goagle la ce echipa joaca el. Nici google nu a auzit de el.
Joaca la Alania Vladikavkaz(sau cum s-o scrie corect orasul)
Joaca la alania vladikavkaz
Ma , dar cine e flocirescu asta , ca nu gasesc nici pe goagle la ce echipa joaca el. Nici google nu a auzit de el.
parca nu era voie cu petarde pe stadion, asta de ce are voie?![]()
Daca ar fi aplicata legea,ar trebui interzis pe viata pe orice stadion din lume.HULIGAN!
Concluzii : Selectia a fost neinspirata. Echipei ii trebuiau in acest meci jucatori care sa dribleze si nu avem in lot aceasta "specie". Florescu si Cocis sunt in momentul de fata sub nivelul cerut la o nationala care se respecta, Muresan nu trebuie sa stea pe banca si poate ca pt acest gen de meciuri ,Adrian Cristea trebuia sa fie macar pe banca. Sistemul de joc ales de selectioner este depasit, pt ca te face sa pierzi batalia la mijloc in fata unui oponent care foloseste 4-1-4-1 / 4-3-3 sau 4-2-3-1 . Stilul cu mingi la bataie pe varfuri, prea putin combinativ este previzbil si inutil in fata unei echipe masive. Pericolul a venit abia cand Stancu, un jucator rafinat ,capabil sa puna mingea jos, a intrat si cand am decis ,cam tarziu insa, sa modificam sistemul de joc.
www.tactic-zone.blogspot.com
Mare dreptate are si Moskopole.In primul rand Lucescu Jr nu are nimic pentru a putea fi recomandat antrenor.Si Ilie Dumitrescu antreneaza mai bine,folosind un sistem de joc modern.Sa nu mai spun de Petrescu,Boloni,Munteanu.
Daca nu isi da demisia dupa meciul de ieri,Razvanel merita scuipat in ochi.Atat merita cioara.Daca nu este concediat,e evident ca FRF chiar nu doreste ca nationala sa functioneze,ci doar ca presa sa jubileze.E evident ca tot ce e performant in tara in materie de fotbal a trecut pe la Steaua.
Oooo da!Hahhahahaha
Lucescu, despre meciul cu Albania: "Demult nu ne-am mai dominat asa adversarul! Am fost dezavantajati de arbitri!"
http://www.prosport.ro/fotbal-extern/euro-...arbitri-7109808
Omul care-l pune pe TORJE fundas dreapta spune c-am fost dezavantajati de arbitri ?! CAND ?! La Norvegia v Romania poate !
In min. 55 noi introduceam un mijlocas defensiv si albanezii un atacant.
Aia de aseara a fost nationala Romaniei?
10 oameni in careu dupa ce am dat gol.
Rusinos, dar asta ne e nivelul.
Suntem foarte jos.
Lucescu, despre meciul cu Albania: "Demult nu ne-am mai dominat asa adversarul! Am fost dezavantajati de arbitri!"
Asta era!!! ![]()
Am ajuns de rasul lumii!!!! 1-1 cu o echipa slaba!!! Cred ca fraierii nostri sunt mai slabi decat aia din Albania!!! Asa e romanu, cu mofturi si pierde ca prostru in ultimele clipe!! Stai sa vedem ce se va intampla cu Belarus miercuri!!!
Se prea poate. Alta explicatie nu vadDar totusi, care a fost rationamentul cu Florescu si Cocis?
E simplu .Cocis i-a dat gol Stelei cat a fost la Timisoara si Florescu ...pt Florescu sunt explicatii extraterestre ![]()
Va dati seama la ce nivel sunt Parpas si Jelev daca luau gol de la Cocis? ![]()