FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania - Albania

«123»
Ronnie03.09.2010 08:47

Romania va juca in aceasta seara impotriva nationalei Albaniei intr-un meci contand pentru prima etapa a preliminariilor Euro 2012. Meciul se va disputa la Piatra-Neamt, incepand cu ora 21:00 si va fi transmis in direct pe TVR 1.

 

România: Lobonț - Contra, Tamaș, Rădoi, Raț - Torje, Cociș, Florescu, Deac - D. Niculae, Marica. Selecționer: Răzvan Lucescu

Rezerve: Pantilimon, Maftei, Neșu, G. Mureșan, Herea, B. Stancu, Bilașco.

 

Albania: Beqaj - Dallku, Cana, Curri, Vangjeli - Lika - Skela, Bulku, Agolli - Salihi - Bogdani. Selecționer: Josip Kuze

Rezerve: Hidi, Lila, Hyka, Duro, Muzaka, Kapllani, Bakaj.

 

Arbitru: R. Schorgenhofer. Asistenți: A. Hoxha, M. Strudl (toți din Austria).

Bilete: 25 de lei - peluze; 35 de lei tribune.

 

HAI ROMANIA!

red&blue_boy03.09.2010 09:07

Sper intr-o victorie...Chiar daca va fi chinuita...

 

 

Daniel-Ionut03.09.2010 09:18

Iar joaca marii Cocis si Florescu...

Ronnie03.09.2010 09:36

Pai ca sa avem un meci frumos, echilibrat. Daca jucau Radoi si Lazar la mijloc parca era prea usor.

*Alecs*03.09.2010 11:26

Abia astept sa-l vad pe Curri daca ne mai face un penalty :hypocrite:

Dragoshel03.09.2010 18:52

0-0 la pauza...am jucat ceva in prima repriza? eu acum am ajuns acasa

Fane03.09.2010 18:55

@Dragosele

 

Gurita nambar oan...il loveste mingea in ceafa & Florescu tanara speranta...mai bine uita-te pe PrimaTv la un film cu d`aia care zboara..Luptatorii Tai Chi :naughty:

iNsTiGaToR03.09.2010 19:04

Nu inteleg ce cauta Contra acolo...

Dragoshel03.09.2010 19:28

aoleoooo cum joaca nebunii astia... si cand se termina Fane filmu ala de pe prima?

Alexandru H.03.09.2010 19:33
Nu inteleg ce cauta Contra acolo...

 

Accidentari

RobYnho03.09.2010 19:39

Il scoate Stancu din rahat pe rrazvan.

David03.09.2010 19:45

De cand n-a mai marcat un stelist pentru nationala?

iNsTiGaToR03.09.2010 19:45

1-1

RobYnho03.09.2010 19:46
1-1

 

Zboara fiul de tigan. :D

David03.09.2010 19:49

Ce bine!!!

iNsTiGaToR03.09.2010 19:51

Demisia ! Demisia ! Demisia ! :thumbup:

metzzz03.09.2010 19:51

Petarde ca de obicei in ultimii 10 ani. Ce e mai tare , ca ii cer aia la tigan demisia :))

 

iNsTiGaToR03.09.2010 19:53

Ma bucur pentru Stancu, in rest, selectie proasta ca de obicei

Ro.OBert03.09.2010 19:54

Stiti ce era culmea?va spun eu,sa-l bage pe Bilasco in locul lui Marica si ehipa sa ramana aceasi

BAF-kimi03.09.2010 19:54

Chiar la 1-0 am ajuns si eu acasa. Nu stiu cum a jucat Romania pana atunci, dar din ce am vazut, au jucat o pl. :) Oricum fotbalul romanesc in general este o mizerie. De la conducatori pana la multi dintre jucatori.

zloty03.09.2010 19:55

Eu tot nu inteleg ce cauta cocis acolo?? de cate meciuri e nevoie sa vada ca e o petarda de jucator pai mai bine juca cu Bicfalvi decat cu kktu ala.

AG03.09.2010 20:00

nu m-am uitat la meci, am avut altele mai bune de facut, stiu ce suntem, asa k nu am avut nici un interes, lamurit am fost de faptul ca am pierdut victoria in final ..

 

suntem vai mortii nostri

danimarcu03.09.2010 20:04

Bravo lui Motanu pentru gol!

Este si o farama de ghinion aici,au marcat albanezii la singurul "sut" pe poarta.

Dar si ghinionul e facut cateodata de mana omului,ne-am retras ca disperatii la 1-0 si am muscat-o tipic romaneste!

Fotbalul romanesc nu are niciun viitor!

Kellerman03.09.2010 20:05

MULTA **** LUI Razvan MUCESCU

metzzz03.09.2010 20:09

Degeaba injurati fiul de tigan , ca el nu are nicio vina. De vina sunt prostii de mai sus care l-au pus.

«123»