bai fratilor...pe asta l-am auzit cand a zis ca-i"stelist pana la moarte"era la un antrenament....unde au mai fost prezentzi si altzi membri ai galeriei,care pot confirma!asa ca nu-l mai scuzatzi..:"ca nu prindea echipa",ca nu stiu ce..domne era problema lui ca nu tragea suficient de tare la antrenamente,ca sa invina concurentza care era de altfel sub valoarea lui(Baciu si Ghionea....ma rog la Ghionea e discutabil)plus de asta nici nu supora comparatzia cu Danciu-GOL CARE DAK IMI ADUC EU BINE AMINTE A CAM FOST NASUL JAVRELOR....SI CHIAR DAK MULTZI MA VOR INJURA EU TOTUSI CRED CA UNDEVA IN SUFLETUL LUI E MAI STELIST DECAT JAVRA!!!!!!!IN CONSECINTZA....DA ,E TRADATOR!!!!!!!! 8)
