30.01.2006 03:32
:evil: >>>Dar nu-i las eu?,atata timp cat vreau sa zic ceva nimeni nu poate sa ma opreasca,poate sa-mi dea pe prv. o gramada de msg o sa " ma lupt " :lol: :lol: :lol: :lol: cu ei!!>>>>> :twisted:
e bine k ai spirit de lupta ai imprumutat din bravura lui Gigi tinzi la gloria lui Mihai viteazu :lol: :lol: :lol: prinde bine o lupta contra "batranilor" :lol: :lol:
