FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un cerc vicios??!?

«123»
Recoba30.01.2006 03:32
:evil: >>>Dar nu-i las eu?,atata timp cat vreau sa zic ceva nimeni nu poate sa ma opreasca,poate sa-mi dea pe prv. o gramada de msg o sa " ma lupt " :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  cu ei!!>>>>> :twisted:

 

e bine k ai spirit de lupta ai imprumutat din bravura lui Gigi tinzi la gloria lui Mihai viteazu :lol: :lol: :lol: prinde bine o lupta contra "batranilor" :lol: :lol:

latifundiarul01.02.2006 02:42

tocmai am votat raspuns numero 1 :twisted:

armanovici03.02.2006 00:35

Topic Inchis!..

 

Dl.Stoica vede dusmani unde nu este cazul...Timpul ii va demonstra ca s-a inselat!

«123»