Va aducem la cunostinta ca am incercat sa luam legatura cu dl.Mihai Stoica,manager general F.C. Steaua Bucuresti,in vederea obtinerii unui interviu si de ce nu o colaborare cu www.fcsteaua.ro!
Am fost refuzati civizat si politicos(ne-a impresionat in mod placut,chiar daca ne-a refuzat,nu a refuzat dialogul,desi il imbratisase pe "NU" de la inceputul discutiei),motivand ca in trecut si chiar prezent,politica siteului nostru a fost de a prolifera jigniri la adresa domniei sale,de a tolera mesaje jignitoare scrise cu directa trimitere spre dansul,ba mai mult ca am fi fost in spatele actiunii www.afaradinghencea.ro(total gresit,nu am fi simtit nevoia de a dezvolta un site paralel pentru o asemenea campanie).
Discutia porneste de aici:cum vedeti dvs.ca utilizatori,iesirea din acest cerc vicios?
Domnia sa cere sa inceteze atacurile si jignirile(desi nu vad cum conducerea fcsteaua.ro a initiat aceste jigniti) pentru a realiza o colaborare..noi nu dorim sa cenzuram mesajele care nu contravin regulilor forumului nostru..
Care este solutia?
