FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 11/ CAMPIONAT NOU/INSCRIERI

«123»
1st18.12.2010 19:10
Adaugati id-ul i0nutz83 in lista de YM. Discutam acolo !

 

Ce sa discutam frate? Ca esti lipsit de caracter...daca tu esti administratorul acestui forum si te porti asa cu toti playerii injurand in stanga si-n dreapta cum ai facut-o cu mine, imi dau seama cat de serios e acest campionat... Bafta tuturor, mai putin tie Ioane !!!

just bibanu19.12.2010 14:54
Ce sa discutam frate? Ca esti lipsit de caracter...daca tu esti administratorul acestui forum si te porti asa cu toti playerii injurand in stanga si-n dreapta cum ai facut-o cu mine, imi dau seama cat de serios e acest campionat... Bafta tuturor, mai putin tie Ioane !!!

 

 

Mie mi s-a parut de treaba.. Adica nu m-a injurat ba chiar mi-a vorbit frumos si mi-a explicat care e treaba :) Nush ce ati vorbit voi de spui ca te-a injurat... fular-campionii

i0nutz8319.12.2010 16:25

Uite de la ce a pornit toata treaba:

 

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:33): oki atunci inseamna ca ve-ti modifica

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:49): ma anunti te rog cand e actualizat

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:56): sa citesc si eu ce trebuie

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:18): ve-ti modifica

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:20): )))))))))))))))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:26): invata ma sa scrii romaneste

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:38): i-auzi mai

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:44): cine imi da lectii

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:09): voi va ve- -iti -ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:25): de aceea se scrie ve-ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:30): romanule !!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:34): sau desteptule !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:47): appp am fost la faza nationala pe tara ...

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:52): deci scuza-ma

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:02): hai o seara placuta

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:05): veti !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:08): )))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:58:25): ve-ti modifica?>

 

Din respect pentru limba romana, prefer sa nu discut cu astfel de oameni.

alexandru1819.12.2010 18:11

Mai este vreun Loc Liber ?? si unde e o lista cu cei care joaca ?

1st20.12.2010 14:39
Uite de la ce a pornit toata treaba:

 

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:33): oki atunci inseamna ca ve-ti modifica

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:49): ma anunti te rog cand e actualizat

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:56): sa citesc si eu ce trebuie

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:18): ve-ti modifica

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:20): )))))))))))))))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:26): invata ma sa scrii romaneste

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:38): i-auzi mai

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:44): cine imi da lectii

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:09): voi va ve- -iti -ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:25): de aceea se scrie ve-ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:30): romanule !!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:34): sau desteptule !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:47): appp am fost la faza nationala pe tara ...

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:52): deci scuza-ma

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:02): hai o seara placuta

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:05): veti !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:08): )))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:58:25): ve-ti modifica?>

 

Din respect pentru limba romana, prefer sa nu discut cu astfel de oameni.

Destept te crezi tu, mai Ioane !!! Tu reprezinti perfectiunea intruchipata !!!

i0nutz8321.12.2010 15:41

Nu ma cred perfectiunea intruchipata, am doar pretentia ca stiu sa scriu si sa citesc corect. Oricum suntem offtopic, asa ca las-o moarta.

Franci21.12.2010 23:22
Salutare , as vrea si eu sa ma inscriu , id : franci_stelistul
blindica23.12.2010 12:11
Destept te crezi tu, mai Ioane !!! Tu reprezinti perfectiunea intruchipata !!!

 

Incredibi-l :))

cozmin28.12.2010 23:09

omul a fost la faza nationala. De perle poate :D

MoWeed28.12.2010 23:22

Ma, daca ala a fost la faza nationala pe tara, inseamna ca invatamantul romanesc este intr-adevar de tot cacatul.

Astea sunt viitoarele minti luminate ale tarii

Adrian29.12.2010 09:21
Uite de la ce a pornit toata treaba:

 

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:33): oki atunci inseamna ca ve-ti modifica

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:49): ma anunti te rog cand e actualizat

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:56): sa citesc si eu ce trebuie

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:18): ve-ti modifica

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:20): )))))))))))))))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:26): invata ma sa scrii romaneste

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:38): i-auzi mai

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:44): cine imi da lectii

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:09): voi va ve- -iti -ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:25): de aceea se scrie ve-ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:30): romanule !!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:34): sau desteptule !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:47): appp am fost la faza nationala pe tara ...

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:52): deci scuza-ma

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:02): hai o seara placuta

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:05): veti !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:08): )))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:58:25): ve-ti modifica?>

 

Din respect pentru limba romana, prefer sa nu discut cu astfel de oameni.

 

 

Fantastic! Rad cu lacrimi de vreo 5 minute. A vorbit omul cu atata convingere incat, daca nu stiam limba romana, mai ca l-as fi crezut.

 

Daca baiatul are cont pe site, va rog sa il intrebati ce e "ve", ce e "ti" si la ce timp e verbul.

Si, daca tot e asa cum zice el, adica "voi ve-ti modifica" atunci, pentru celelalte persoane va fi:

eu v-oi modifica,

tu v-ei modifica

el v-a modifica,

noi vom modifica,

ei v-or modifica

?!!

 

Numai pentru ca baiatul a fost la olimpiada nationala nu inseamna ca a si castigat ceva :))

 

Va rog sa copiati dialogul si la gluma zilei, ca sa il vada si restul forumului :))

mariussan06.01.2011 20:35

salutare

e tarziu daca ma inscriu si eu?

id mess: mariussan_fifa

Alexander18.01.2011 10:53
Uite de la ce a pornit toata treaba:

 

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:33): oki atunci inseamna ca ve-ti modifica

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:49): ma anunti te rog cand e actualizat

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:56): sa citesc si eu ce trebuie

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:18): ve-ti modifica

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:20): )))))))))))))))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:26): invata ma sa scrii romaneste

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:38): i-auzi mai

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:44): cine imi da lectii

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:09): voi va ve- -iti -ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:25): de aceea se scrie ve-ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:30): romanule !!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:34): sau desteptule !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:47): appp am fost la faza nationala pe tara ...

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:52): deci scuza-ma

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:02): hai o seara placuta

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:05): veti !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:08): )))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:58:25): ve-ti modifica?>

 

Din respect pentru limba romana, prefer sa nu discut cu astfel de oameni.

 

Cel mai tare tu esti =))))))))))))

just bibanu21.01.2011 16:34

P.S Daca voi nu faceti aici campionat, va astept in []..

 

editat de i0nutz83. FARA RECLAMA !

costy-m25.01.2011 11:12

as dori sa ma inscriu si eu

id mitu_costel

«123»