Asteptam aici sugestii pentru noul sezon.. Asteptam fifa 11 intr-o luna - aproximativ - sau mai are rost sa dam drumul la un sezon de 10 ? Inclin spre prima parte, abia pana atunci poate avem suficienti oameni ..
Cine doreste sa continue in campionat e invitat sa posteze aici.. Cine vrea sa se inscrie pentru noul sezon, la fel ...
