FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 11/ CAMPIONAT NOU/INSCRIERI

«123»
i0nutz8306.08.2010 15:08

Asteptam aici sugestii pentru noul sezon.. Asteptam fifa 11 intr-o luna - aproximativ - sau mai are rost sa dam drumul la un sezon de 10 ? Inclin spre prima parte, abia pana atunci poate avem suficienti oameni ..

Cine doreste sa continue in campionat e invitat sa posteze aici.. Cine vrea sa se inscrie pentru noul sezon, la fel ...

RobYnho06.08.2010 15:09

RobYnho

 

Nu cred ca mai are rost sa dam drumul la inca un sezon de Fifa 10.

Allexx10x06.08.2010 15:12

eu continui in campionat...

 

si cred ca ar fi bine sa asteptam fifa 11

i0nutz8306.08.2010 15:14

Sa vedem totusi cerintele pentru fifa 11.. :)

RobYnho06.08.2010 15:16

Uite AICI! poti afla daca iti va merge Fifa 11 sau nu.

i0nutz8306.08.2010 15:20

AMD dual core 3800 x2, 2,1 Ghz reali, video 9600 GT 512 DD3, 3 gb ram.. Daca nu merge, schimb sistemul :))

RobYnho06.08.2010 15:27

Merge.

i0nutz8306.08.2010 15:44

Pai sa mearga la maxim, bah ;)

RobYnho06.08.2010 15:56

Maxim am spus!

RobYnho08.08.2010 12:04

Cerintele recomandate sunt urmatoarele:

* Dual Core processor CPU (Core 2 Duo or better) 2,4 Ghz

* 1 GB RAM Windows XP / 2 GB RAM Windows Vista si Windows 7

* placa video compatibila DirectX 9.0c cu 256 MB (Shader Model 3.0 minim)

iNsTiGaToR09.08.2010 11:10

Eu vreau sa ma inscriu

marianb09.08.2010 17:07

merge in continuare

mihai141110.08.2010 05:45

si eu merg,asteptam 11-le cel mai bine

EMPORiO11.08.2010 10:44

emporinho , fifa 11:D

Asteptam aici sugestii pentru noul sezon.. Asteptam fifa 11 intr-o luna - aproximativ - sau mai are rost sa dam drumul la un sezon de 10 ? Inclin spre prima parte, abia pana atunci poate avem suficienti oameni ..

Cine doreste sa continue in campionat e invitat sa posteze aici.. Cine vrea sa se inscrie pentru noul sezon, la fel ...

Sergyu1611.08.2010 14:53

Merg si eu , sper sa mearga bine :D

i0nutz8314.08.2010 15:06

Cine mai doreste ? :)

Viper2215.08.2010 09:01

Ma inscriu si eu pentru 2011

 

heruand20

hadess200617.08.2010 06:49

Buna, as dori sa ma inscriu si eu la acest concurs de fifa 2010..De mult caut un astfel de concurs.Ce trebuie sa fac ca sa intru si eu in acest concurs?

RobYnho17.08.2010 08:33
Ce trebuie sa fac ca sa intru si eu in acest concurs?

 

Mai nimic. Dupa cum se vede, nu ai vechime pe forum.

Alexbrasov22.08.2010 17:30

ma bag si eu

johnny0627.08.2010 06:50

salut. pe cand asteptam fifa 2011? poate am si eu loc pe aici daca apare mai repede... :D

RobYnho27.08.2010 07:43
salut. pe cand asteptam fifa 2011?

 

Pe 28 septembrie e lansarea.

s0r1n11127.08.2010 09:23

Ma integrez si eu :thumbsup:

AliN4u29.08.2010 13:23

va anunt pe 30 sep., banuiesc ca nu se inchid inscrierile pana atunci, nu vreau sa zic ceva si sa nu ma tin de cuvant .. poate nu-mi place sau nu-mi merge jocu'

iNsTiGaToR30.08.2010 12:08

O sa fie demo-u inainte

«123»