Mai sunt 3 saptamani si ceva si apare ![]()
Mai sunt 3 saptamani si ceva si apare ![]()
Ma bag si eu la Campionatul de FIFA 11!!!!
s***@***
Dar daca va ve-ti hotari sa face-ti un nou campionat de FIFA 10 ma bag si acolo.
P.S. : Am experienta pe forum si la FIFA!!!!
Stiti ca fifa 11 va fi NG ca pe console nu? Si nu cred ca va mai merge treaba cu direct IP !
ba o sa mearga treaba cu direct IP foarte bine, iar daca nu merge, exista Lan Mode pe care am impresia ca poti sa-l faci cu Hamachi sau Tunngle
Rabdare si tutun.
din cate vad,iar merge sa dai "qq"+w....pfoai,naspa,aiurea,cam nasol
Voi aveti o problema...
Voi aveti o problema...
Raspund eu . E o metoda greu de oprit asta cu qw . Si e urat cand te chinui sa pasezi , sa joci si altu da mingea la fundas , qw si gol. Eu unu ma enervez foarte tare cand vad oameni cu qw , dar asta e fiecare cu stilul lui. Desi ar trebui sa fie un simulator de fotbal , nu un joc in care sa abuzezi de aceiasi faza
In 4 zile ar trebui sa apara demo ![]()
Raspund eu . E o metoda greu de oprit asta cu qw . Si e urat cand te chinui sa pasezi , sa joci si altu da mingea la fundas , qw si gol. Eu unu ma enervez foarte tare cand vad oameni cu qw , dar asta e fiecare cu stilul lui. Desi ar trebui sa fie un simulator de fotbal , nu un joc in care sa abuzezi de aceiasi faza
Faza aia era la 07...unde dadeai si cu portaru ![]()
La 08 merge doar de pe la mijlocu terenului si foarte rar...mai bine dai cu QQ+A (asta nu e rau deloc)
La 09 cand joci 4-3-3 merge numai pe flancuri iar la restul formatiilor de pe la mijlocul terenului.
La 10 tot de pe la mijlocul terenului, si aici da..este greu de oprit pentru ca fundasii sar la cap pe langa minge sau pe sub ea....dar merge mai bine jocul la off-side)
Deci problema aia era doar la 07, unde trebuia doar sa te rogi ca jucatoru tau sa faca preluare buna (doamne ca ma enerva cand ii pica mingea in cap sau se lovea de el
) respectiv ...adversaru sa nu faca preluare buna ![]()
a aparut demoul...vedeti cui ii merge ![]()
Doresc sa ma inscriu si eu in campionat daca mai sunt locuri.
Pentru orice eventualitate ID: bossySteaua
Posteaza dupa ce citesti cu atentie tot topicul.
@RobYnho
Credema ca am citit intreg topicul chiar inainte sa postez,pentru ca am vrut sa fiu sigur ca nu s-a schimbat ceva intre timp si sa postez aiurea.
Asteptam aici sugestii pentru noul sezon.. Asteptam fifa 11 intr-o luna - aproximativ - sau mai are rost sa dam drumul la un sezon de 10 ? Inclin spre prima parte, abia pana atunci poate avem suficienti oameni ..Cine doreste sa continue in campionat e invitat sa posteze aici.. Cine vrea sa se inscrie pentru noul sezon, la fel ...
Si sincer nu am vazut sa se fi schimbat ceva pe parcurs,nu am vazut sa scrie nici unde ca s-ar fi oprit inscrierile sau ceva de genul.
Poate ca m-ai inteles gresit si ai crezut ca vreau sa ma inscriu in campionatul de FIFA 10,dar nu,eu vreau in campionatul de FIFA 11......nu stiu...zic si eu.
Mii de scuze daca gresesc.
Si daca intradevar gresesc,corecteazama te rog,ca poate am fost neatent si am sarit peste un aspect.
pai momentan nu exista nici un campionat de fifa ![]()
raman pt fifa 11 : emporinho
ramai ![]()
Asteptam aici sugestii pentru noul sezon.. Asteptam fifa 11 intr-o luna - aproximativ - sau mai are rost sa dam drumul la un sezon de 10 ? Inclin spre prima parte, abia pana atunci poate avem suficienti oameni ..Cine doreste sa continue in campionat e invitat sa posteze aici.. Cine vrea sa se inscrie pentru noul sezon, la fel ...
Dam si noi un FIFA 11 sau ramaneti la 2007 2008 2009 2010?
ID: just.bibanu
Imi Doresc Foarte Mult Sa Joc In Acest Campionat ![]()
Am si eu loc in acest campionat??? Si cateva detalii, cu sau fara patch, desi fara e ca si cum ai juca jocul terminat la 90% numai , programul folosit(gameranger, tunngle etc) . Astept un raspuns . Ms mult...
hai salut baieti.As vrea sa ma inscriu si eu,mai e loc?![]()
Adaugati id-ul i0nutz83 in lista de YM. Discutam acolo !