FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FIFA 11/ CAMPIONAT NOU/INSCRIERI

«123»
i0nutz8302.09.2010 18:00

Mai sunt 3 saptamani si ceva si apare :)

cristy9604.09.2010 15:48

Ma bag si eu la Campionatul de FIFA 11!!!!

 

s***@***

 

Dar daca va ve-ti hotari sa face-ti un nou campionat de FIFA 10 ma bag si acolo.

P.S. : Am experienta pe forum si la FIFA!!!!

crossman04.09.2010 16:50

Stiti ca fifa 11 va fi NG ca pe console nu? Si nu cred ca va mai merge treaba cu direct IP !

iNsTiGaToR05.09.2010 17:56

ba o sa mearga treaba cu direct IP foarte bine, iar daca nu merge, exista Lan Mode pe care am impresia ca poti sa-l faci cu Hamachi sau Tunngle

RobYnho05.09.2010 20:23

Rabdare si tutun.

iNsTiGaToR10.09.2010 10:47
mihai141110.09.2010 11:59

din cate vad,iar merge sa dai "qq"+w....pfoai,naspa,aiurea,cam nasol

iNsTiGaToR10.09.2010 19:14

Voi aveti o problema...

Sergyu1610.09.2010 19:29
Voi aveti o problema...

 

Raspund eu . E o metoda greu de oprit asta cu qw . Si e urat cand te chinui sa pasezi , sa joci si altu da mingea la fundas , qw si gol. Eu unu ma enervez foarte tare cand vad oameni cu qw , dar asta e fiecare cu stilul lui. Desi ar trebui sa fie un simulator de fotbal , nu un joc in care sa abuzezi de aceiasi faza

i0nutz8311.09.2010 12:18

In 4 zile ar trebui sa apara demo :)

iNsTiGaToR11.09.2010 12:54
Raspund eu . E o metoda greu de oprit asta cu qw . Si e urat cand te chinui sa pasezi , sa joci si altu da mingea la fundas , qw si gol. Eu unu ma enervez foarte tare cand vad oameni cu qw , dar asta e fiecare cu stilul lui. Desi ar trebui sa fie un simulator de fotbal , nu un joc in care sa abuzezi de aceiasi faza

Faza aia era la 07...unde dadeai si cu portaru :))

La 08 merge doar de pe la mijlocu terenului si foarte rar...mai bine dai cu QQ+A (asta nu e rau deloc)

La 09 cand joci 4-3-3 merge numai pe flancuri iar la restul formatiilor de pe la mijlocul terenului.

La 10 tot de pe la mijlocul terenului, si aici da..este greu de oprit pentru ca fundasii sar la cap pe langa minge sau pe sub ea....dar merge mai bine jocul la off-side)

 

Deci problema aia era doar la 07, unde trebuia doar sa te rogi ca jucatoru tau sa faca preluare buna (doamne ca ma enerva cand ii pica mingea in cap sau se lovea de el :)) ) respectiv ...adversaru sa nu faca preluare buna :))

RobYnho13.09.2010 10:21
!
mihai141115.09.2010 15:10

a aparut demoul...vedeti cui ii merge :P

i0nutz8315.09.2010 15:17
bossy18.10.2010 17:09

Doresc sa ma inscriu si eu in campionat daca mai sunt locuri.

 

Pentru orice eventualitate ID: bossySteaua

RobYnho19.10.2010 10:07

Posteaza dupa ce citesti cu atentie tot topicul.

bossy19.10.2010 14:57

@RobYnho

 

Credema ca am citit intreg topicul chiar inainte sa postez,pentru ca am vrut sa fiu sigur ca nu s-a schimbat ceva intre timp si sa postez aiurea.

 

Asteptam aici sugestii pentru noul sezon.. Asteptam fifa 11 intr-o luna - aproximativ - sau mai are rost sa dam drumul la un sezon de 10 ? Inclin spre prima parte, abia pana atunci poate avem suficienti oameni ..

Cine doreste sa continue in campionat e invitat sa posteze aici.. Cine vrea sa se inscrie pentru noul sezon, la fel ...

 

Si sincer nu am vazut sa se fi schimbat ceva pe parcurs,nu am vazut sa scrie nici unde ca s-ar fi oprit inscrierile sau ceva de genul.

 

Poate ca m-ai inteles gresit si ai crezut ca vreau sa ma inscriu in campionatul de FIFA 10,dar nu,eu vreau in campionatul de FIFA 11......nu stiu...zic si eu.

 

Mii de scuze daca gresesc.

 

Si daca intradevar gresesc,corecteazama te rog,ca poate am fost neatent si am sarit peste un aspect.

mihai141119.10.2010 18:09

pai momentan nu exista nici un campionat de fifa :|

EMPORiO23.10.2010 02:10

raman pt fifa 11 : emporinho

mihai141123.10.2010 12:56

ramai :))

steaualv28.11.2010 11:39
Asteptam aici sugestii pentru noul sezon.. Asteptam fifa 11 intr-o luna - aproximativ - sau mai are rost sa dam drumul la un sezon de 10 ? Inclin spre prima parte, abia pana atunci poate avem suficienti oameni ..

Cine doreste sa continue in campionat e invitat sa posteze aici.. Cine vrea sa se inscrie pentru noul sezon, la fel ...

Dam si noi un FIFA 11 sau ramaneti la 2007 2008 2009 2010?

just bibanu15.12.2010 17:55

ID: just.bibanu

 

 

Imi Doresc Foarte Mult Sa Joc In Acest Campionat :)

1st15.12.2010 19:00

Am si eu loc in acest campionat??? Si cateva detalii, cu sau fara patch, desi fara e ca si cum ai juca jocul terminat la 90% numai , programul folosit(gameranger, tunngle etc) . Astept un raspuns . Ms mult...

sota15.12.2010 19:43

hai salut baieti.As vrea sa ma inscriu si eu,mai e loc?:D

i0nutz8318.12.2010 09:36

Adaugati id-ul i0nutz83 in lista de YM. Discutam acolo !

«123»