FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Merita un transfer gen Maldarasanu statutul de bomba?

«123»
dbd09.01.2006 13:04
Singura Bomba MADE IN Romania putea fi numita cu adevarat bomba venirea lui Danciulescu sau a lui Niculescu... ATAT!!!

nici eu nu cred ca ar fi niculescsu o bomba poate Danciulescu da...dar nu vi se pare mai mare bomba : neaga, aliuta ...si altii ???

AGRESSIVO198+109.01.2006 13:41
surprinzator :lol:  :lol:  :lol: nici cu Danciulescu nu e chiar asa...

Nu e chiar asa,cum?(nu inteleg)

i.h.u.g.09.01.2006 17:14

vreau sa zic ca nu ar fi asa de simplu nici pentru suporteri nici pentru Danciulescu sa se intoarca...un dinamovist care a venit la Steaua...si dupa aia s-a inotrs la Dinamo...sa vina din nou in Ghencea? nu vezi oximoronul? :D saracul, ar mai trebui sa dea o duzina de goluri lui Dinamo ca sa fie din nou ros-albastru...nu cred ca se va intampla dar oricum ar fi amuzant :D

Virgil10.01.2006 19:22

E imposibil ca Danciulescu sa vina la Steaua direct de la Dinamo.Numai in sens invers s-a putut.Pentru asta trebuie sa-i multumim lui Piturca.

AGRESSIVO198+110.01.2006 20:20

Eu nu i-as multumi lu tipurca ca a vandut un jucator bun care ne-a adus multe satisfactii.

Bogdan4Steaua11.01.2006 02:17

Acel "sa-i multumim lui Piturca" din post-ul lui Virgil are ghilimelele de rigoare. :wink:

i.h.u.g.11.01.2006 07:20

nici nu se pune problema sa vina Danciulescu la Steaua...d-abia l-au recuperat dinamovistii doar n-o sa-l dea la Steaua...in schimb ziarele continua sa vorbeasca despre alexa

Virgil11.01.2006 11:16
Acel "sa-i multumim lui Piturca" din post-ul lui Virgil are ghilimelele de rigoare.  :wink:

Intr-adevar.

AGRESSIVO198+111.01.2006 22:19

nu mi-am dat seama.scuze.

raducelbun12.01.2006 07:31

Sunt tare curios, il vrea cineva pe Maldaraseanu in Ghencea? Si daca da, unde-ivedeti locul in echipa?

armanovici25.01.2006 19:28

Merita un topic aceasta discutie??????

 

Topic inchis!

«123»