Singura Bomba MADE IN Romania putea fi numita cu adevarat bomba venirea lui Danciulescu sau a lui Niculescu... ATAT!!!
nici eu nu cred ca ar fi niculescsu o bomba poate Danciulescu da...dar nu vi se pare mai mare bomba : neaga, aliuta ...si altii ???
