Stimate user "The Radical"
Am asistat de la inceput la dialogul pe care l-ai avut cu Cristi Otopeanu..Credeam ca ai ceva personal doar cu el,vad ca incepi sa ataci si alti membrii al grupului de administratori si moderatori fcsteaua.ro..Continuand cu asemenea jigniri si apelative nu va fi nimeni mirat sau socat daca se vor lua masuri punitive la adresa ta..Aceasta postare nu iti va fi editata asa cum cred ca nici altele nu ti-au fost editate daca au respectat regulamentul acestui forum...
Prima regula nescrisa a unui forum este urmatoarea:
Daca nu iti place ceea ce se scrie pe acest forum,nu il accesa,risti sa iti umpli memoria cu informatii inutile....ceea ce cu siguranta nu dorim!
