la cati bani iau de la Gigi , e o nimica toata procentul de la abonamente .
Stiam de mult, nu trebuia sa ne mai confirmi ![]()
la cati bani iau de la Gigi , e o nimica toata procentul de la abonamente .
Stiam de mult, nu trebuia sa ne mai confirmi ![]()
Ai inteles gresit, nu am acuzat niciodata pe nimeni ca a luat bani de la club, dar ai lasat atatea postari cu abonamentele astea, de parca te-ar ajuta pe tine cu ceva.
Probabil doreste sa fim cat mai multi in tribune in sezonul urmator! ![]()
eu nu mai imi fac abonament ,sa nu am surpriza de anu trecut mai bine pe bilet
Daca ai timp sa stai la cozile de la case, bravo tie! Multi insa n-au acest timp disponibil si de aceea prefera abonamentul!
cum timp pentru a sta la bilete?la unele meciuri gasesti si la ora meciului la case,doar la cele importante atunci se sta cu orele lipsa de organizare din partea clubului,abonament nu mi fac,mai misto e cu bilet imi ramane in colectie.
Tin minte ca au fost unele meciuri, acum 2 sezoane, cand desi erau meciuri fara vreo importanta, fanii venisera la meci si au intrat toti abia in pauza meciului din cauza aglomeratiei la casele de bilete + controlul de pana la intrarea pe stadion!
Conducerea roș-albaștrilor e incîntată de ritmul in care se vînd abonamentele după venirea lui Piți
Faptul că venirea lui Pițurcă a neutralizat manifestările obișnuite ale lui Gigi Becali i-a incîntat pe fanii Stelei, care s-au inghesuit să-și cumpere abonamente. În doar o săptămînă s-au vîndut 2.200 de bucăți, adică mai mult de jumătate din numărul total pentru sezonul precedent.
"Este o schimbare majoră, nimeni nu se aștepta ca lucrurile să se repare intr-un timp atît de scurt! Gîndiți-vă că in decembrie anul trecut au fost doar vreo 500 de suporteri in tribună la un meci de Europa League, cel cu Twente. Iar acum cererea e foarte mare", spune o persoană din club.
Oficialii roș-albaștrilor și-au stabilit și o țintă: să vîndă 7.000 de abonamente pînă in septembrie! "E posibil să atingem acest target, pentru că oamenii și-au redobîndit increderea in Steaua. Venirea lui Piți a fost decisivă, iar victoriile din amicale și numărul mare de achiziții in lot au crescut interesul fanilor", declară oamenii din Ghencea.
Poa sa vina Piturca, Obama, Radoi, Gheorghe Gheorghiu Dej, Tudor Vladimirescu , etc... Eu nu o sa-mi fac abonament atat timp cat echipa mea o sa fie in mainile jegoase ale ciobanului !!!
Oficialii roș-albastrilor si-au stabilit si o tintă: să vindă 7.000 de abonamente pină in septembrie! "E posibil să atingem acest target, pentru că oamenii si-au redobindit increderea in Steaua. Venirea lui Piti a fost decisiva iar victoriile din amicale si numarul mare de achizitii in lot au crescut interesul fanilor", declară oamenii din Ghencea.
Pana in septembrie? Pai in occident de exemplu se pot vinde abonamente pana cu 1 saptamana inainte de startul oficial al sezonului. Dupa, la revedere, doar cu bilet poti sa intri la meci! Ce rost are sa-mi fac abonament incepand cu etapa a 6-a? Sunt bani aruncati pe fereastra.
Nu mai este FCSB Ticketing valabil? Asa nu prinzi nici o coada si mai iti da si biletul in plic personalizat ,chiar si pentru peluza.Eu am incercat si e ok.Fara cozi,fara drum pana la stadion
,decat pentru meci.E riscant sa-ti faci abonament la peluze cat timp creditorul este cum este.Deocamdata e liniste,dar meteorologii anunta furtuni ![]()
Viseaza frumos astia...sa fie multumiti daca la ora meciului cu Craiova o sa aiba 3.500-4.000 de abonati...si sa recunoastem ca la ce a fost sezonul trecut si la ce ne asteptam cu totii numarul de abonati e peste asteptari....Traiasca Nike....
Nu mai este FCSB Ticketing valabil? Asa nu prinzi nici o coada si mai iti da si biletul in plic personalizat ,chiar si pentru peluza.Eu am incercat si e ok.Fara cozi,fara drum pana la stadion,decat pentru meci.E riscant sa-ti faci abonament la peluze cat timp creditorul este cum este.Deocamdata e liniste,dar meteorologii anunta furtuni
![]()
Am incercat sa intru si eu pe FCSB Ticketing si inca imi apare "Accesul dumneavoastra NU este permis ca urmare a incalcarii regulamentului privind respectarea ordinii, disciplinei si comportamentului adecvat al spectatorilor la meciurile de fotbal disputate pe teren propriu.".
=))
salut baieti!!!nu stiu daca am intrat unde trebuie dar am si eu o intrebare:ca sa imi iau bilet la meci trebuie sa fiu personal cu buletinul la casele de bilete sau se poate lua mai multe bilete de catre o persoana??
3540 de abonamente vandute pana ieri.
Peste 10% din capacitatea stadionul. Binisor zic eu.
desi nu prea vroiam, eu unul mi`am reinnoit abonamentul (mai mult de gura amicilor mei, mai putini porniti pe Becali si mai curiosi sa vada noua stea).insa nu cred ca`mi voi regasi pasiunea de acum 3-4 ani cu echipa asta, fie ea si noua.
se mai dau tricouri daca iti faci abonament?merci
se mai dau tricouri daca iti faci abonament?merci
da.
s-au terminat cele nike din cate am inteles.
mai sunt doar replici fara sigla nike.
da.s-au terminat cele nike din cate am inteles.
mai sunt doar replici fara sigla nike.
eu mi-am facut azi si am primit tricou (nike). e drept masura XL (model ros-albastru). L nu aveau decat modelul de deplasare.
intrebare: cu cardul ala de catering pe care scrie 50 de lei ce facem?
Mi-am facut si eu abonament. Din pacate nu am mai prins tricou cu masura mea (adica M), si am luat un L, care e ceva mai mare. Asa ca cine vrea sa dea la schimb un M pe un L din seria acestor tricouri, poate sa imi dea un PM. Este acel tricou de acum doua sezoane rosu cu dungi albastre, cu Citi Fiancial inscriptionat pe el, cu sigla nike pe absolut toate etichetele, inclusiv cu eticheta de magazin (semn ca nu a fost purtat deloc). Accept orice model de tricou din cele date la abonamente, dar sa fie de la nike, nu replica. Am auzit ca mai multe persoane au avut problema asta.
Explicati-mi, va rog, daca imi cumpar bilete de pe fcsbticketing , platesc cu cardul , iar apoi ma prezint in ziua meciului la casa de bilete cu buletinul si mi le da sau cum ? ![]()
E banal , stiu.. da nu sunt sigur :">
E o casa speciala la care te prezinti sa le ridici sau alergi sa ti le trimita prin curier.