FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor, Editia 2010-2011

«123427»
Daniel-Ionut27.07.2010 13:48
Eu merg,mi-am luat P1,sector 10.Rand 11. Bine de spus de plictiseala,incalzire pentru sambata.Totusi,poate mai fac ialomitenii un meci bun.

 

Parca as veni si eu, da mi-e o leneee...

f234567k27.07.2010 14:39
Ma ajuta cineva? :)

Iei metroul de la gara de nord pana la crangasi. De acolo, cum iesi de la metrou, e statia tramvaiului 41(pe stanga cum iesi). Asta te lasa direct la stadion.

blindica27.07.2010 14:58

Bonus : si cand iesi la suprafata la metrou la Crangasi ai grija cum esti imbracat si ce obiecte de valoare arati. ( Offtopic )

 

Erau numai casierite tinere pt Unirea Urziceni vs Zenit Sankt Petersburg.Pentru fiecare bilet cumparat,isi dadeau jos tricoul cu Steaua .

navodarean27.07.2010 15:31

@ f234567k : mersi.

@ blindica : o sa tin cont de asta. :))

steaua_radu27.07.2010 16:24

Eu nu am nimic cu Urziceni chiar i simpatizez pentru cea facut sezonul trecut dar ZENIT I SPULBERA

RobYnho27.07.2010 16:37

Semi-analfabetule!

Daniel-Ionut27.07.2010 17:00

Urziceni - Zenit va fi transmis si in Romania, B1TV a achizitionat in ultima clipa drepturile pentru partida.

TURKU27.07.2010 17:10

Se vor inscrie cred ca cel putin2-3goluri,oricum ZENIT e peste Urziceni

clausblaus27.07.2010 17:18
Urziceni - Zenit va fi transmis si in Romania, B1TV a achizitionat in ultima clipa drepturile pentru partida.

 

Spune si la ce ora incepe partida,fa serviciile complete!

Alexbrasov27.07.2010 17:19

la 8.30 incepe dar nu e nici pe b1tv acum au dat pe sport.ro , acum 1 minut

 

site ceva ati gasit??

Daniel-Ionut27.07.2010 17:24
la 8.30 incepe dar nu e nici pe b1tv acum au dat pe sport.ro , acum 1 minut

 

site ceva ati gasit??

 

Ce au dat pe sport.ro? ca pe prosport scrie ce am preluat eu mai sus.

clausblaus27.07.2010 17:31

Nasul anunta vizionarea meciului pe B1Tv.

 

Alexbrasov27.07.2010 17:32

meciul a inceput deja , ce vorbeste asta

@acu a anuntat ca da legatura

clausblaus27.07.2010 17:34

Chestie de cateva minute,pentru interceptarea satelitului.

Am inteles ca negocierile s-au incheiat cu cateva minute in urma!

pavel_rad27.07.2010 17:41

Unirea - Zenit 1-1

 

Ce optimist sunt :))

Daniel-Ionut27.07.2010 17:44
Chestie de cateva minute,pentru interceptarea satelitului.

Am inteles ca negocierile s-au incheiat cu cateva minute in urma!

 

Cred ca astia nu au comentatori acum, de se intind atat.

 

Baaaaaaaaa, cum se vede :w00t::w00t::w00t:

Pai mai bine te uiti pe calculator.

Alexbrasov27.07.2010 17:44

aoleooooo da urat sevedee

MoWeed27.07.2010 17:50

Ce transmisie senzationala :))

 

Probabil, tinand cont ca s-a rezolvat in ultimul moment, e live stream de pe net de undeva

pavel_rad27.07.2010 17:52

Cred ca se bat singuri astia de la B1 ca au dat banii pentru o transmisie vai de mama ei :D

Daniel-Ionut27.07.2010 17:54

Buffering... :w00t:

Mai au si netul prost :D

Alexbrasov27.07.2010 17:55

vai vai , m-am apucat sa caut pe google :))

Alexbrasov27.07.2010 18:06

pfff , Unirea in 10 oameni , paduret eliminat

 

au rezolvat transmisiunea :D

red&blue_boy27.07.2010 19:23

Unirea - Zenit 0-0 ,in prima mansa,la Bucuresti...Un rezultat bun.Mai ales ca au evoluat atat timp in 10 oameni...

weedandweird27.07.2010 19:36

Unirea se poate considera norocoasa in urma acestui rezultat de egalitate.

Ramasa in zece jucatori,Unirea s-a aparat supranumeric.Modul-autobaza :) .

Personal,nu le acord decat sanse teoretice de calificare,desi,minuni s-au vazut destule.

red&blue_boy27.07.2010 19:44

Da,clar,nu prea au sanse in retur,doar sa prinda rusii o zi super-slaba...

«123427»