FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Astra Ploiesti 2-0 (1-0)

«1234»
MihaitzaM1404.05.2010 21:28
La ce peluza se sta ?

 

La Sud .. Pentru ca la Nord o sa stea cei de la astra ploiesti care o sa vina in numar de 100-150 de suporterii din cate am inteles de la un muncitor de la gloria buzau..

robert_05.05.2010 09:37

Se mai vand bilete?Mihaita da mi si mie un pm cu ym tau sau tel ceva

Joga Bonito05.05.2010 11:13
Se mai vand bilete?Mihaita da mi si mie un pm cu ym tau sau tel ceva

 

vezi ca ti-am lasat comm pe profilul de hi5 cu pretul biletelor si datele deplasarii. te pwp!

Maye05.05.2010 11:41
La Sud .. Pentru ca la Nord o sa stea cei de la astra ploiesti care o sa vina in numar de 100-150 de suporterii din cate am inteles de la un muncitor de la gloria buzau..

:))

andyro05.05.2010 11:44
vezi ca ti-am lasat comm pe profilul de hi5 cu pretul biletelor si datele deplasarii. te pwp!

 

Si tu i-ai lasat comment ? :blink: Inseamna c-am postat unul dupa altul - tu erai "iubimic16:x:x:*" ?

 

robert_, eu sunt ala care-am comentat cu "Pentru toti baietii adevarati, se stie...".

David05.05.2010 13:30

"Gazeta Sporturilor: Cota 67.00 pentru ca Steaua să conducă la pauza dar să cîștige Astra." Ma doare mana sa bag 10 lei?

crx05.05.2010 15:15
stau si ma intreb cine o sa asigure paza la acest meci...

 

"Pentru meciul din aceasta seara au fost mobilizati 200 de jandarmi din cadrul Inspectoratelor Buzau si Prahova. In plus, vor mai fi detasati la stadionul din Crang 80 de politisti, 20 de pompieri si 120 de agenti de la o firma de paza si protectie"

 

sursa: www.sport.ro

MihaitzaM1405.05.2010 16:20

crx :) firma de paza si protectie este stuarzi...:)

 

Lari05.05.2010 17:15

Steaua: Zapata - Golanski, Parpas, Jelev, Emeghara - Cr. Tanase, Juan Toja, Ov. Petre, Arm. Karamyan - Stancu, Kapetanos.

 

Rezerve: Tatarusanu, Baciu, Plesan, Tall, Surdu, Artiom Karamyan.

 

Astra: Miron - Mihalache, Rohat, Oprsal, V. Sandu - Stratila Takayuki, Gh. Vasile, Al. Stan - Cl. Tudor - L. Ganea. Rezerve: G. Popa, Simao, Semeghin, Ngambi, Vadrariu, Gussev

Maye05.05.2010 17:19

Stratila da gol.

ViNdE pLeAkA mOrY05.05.2010 17:38

gen 1-0 pauza 1-2 final :)

Daniel-Ionut05.05.2010 17:58

Ce firma de paza e acolo ma... au adunat toti paznicii de la farmacii, banci si supermarketuri din Buzau sau... :)

S.Mariuss05.05.2010 17:59

cred k da:))) nu cred k vor face fata

Ce firma de paza e acolo ma... au adunat toti paznicii de la farmacii, banci si supermarketuri din Buzau sau... :)
Lari05.05.2010 18:03

Guie e detestat si la Buzau:

Guie_Buzau.jpg

boggie05.05.2010 18:04

ce sclavi ordinari. nu muta imputitul echipa definitiv la buzau?

mq_messi05.05.2010 18:13

mi s-a parut mie sau aia strigau datii afara la adresa "huliganilor" ? hai astra 1 gol ,2 si e bine

Daniel-Ionut05.05.2010 18:18
mi s-a parut mie sau aia strigau datii afara la adresa "huliganilor" ?

 

Si eu am auzit :)

Dar poate strigau la "huligani" sa dea afara firma de paza :D

crx05.05.2010 18:24
mi s-a parut mie sau aia strigau datii afara la adresa "huliganilor" ? hai astra 1 gol ,2 si e bine

 

si mai strigau "dati-i afara", la acel incident din peluza

red&blue_boy05.05.2010 18:38

Gol Arman Cracamian!!!Esteeeeeeee!!!Cred ca a sarit Jiji de bucurie... :P

David05.05.2010 18:40
"Gazeta Sporturilor: Cota 67.00 pentru ca Steaua să conducă la pauza dar să cîștige Astra." Ma doare mana sa bag 10 lei?

Nu e greu deloc!hai ca se poate.Go,go Astra! :crazy:

 

bag puIa in arman.

Lari05.05.2010 18:50

Nici Majearu nu a fost uitat:

Majearu.jpg

saptemai05.05.2010 18:59

ce s-a-ntamplat la acel "incident" ?

Daniel-Ionut05.05.2010 19:17

Deci cum spuneam... 'altadata era motiv de sarbatoare, acum este doar o seara oarecare...'

onlySteaua05.05.2010 19:19

Vai de plm ce tarani!

Sper sa muteasca toate oile alea bete. Scursurile ca taranoii aia il incurajeaza pe maimutoi sa ramana.

Infectii!

 

Vinde, pleaca, MORI!

red&blue_boy05.05.2010 19:23
Deci cum spuneam... 'altadata era motiv de sarbatoare, acum este doar o seara oarecare...'

 

 

Cat de trist suna,dar totusi cat e de adevarat...Steaua noastra n-a jucat in seara asta...

«1234»