FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Astra Ploiesti 2-0 (1-0)

«1234»
robert_03.05.2010 13:45

Deja am fost umiliti destul....ajunge cu atatea infrangeri...protestele vor continua chiar daca invingem "acasa" la Buzau.

aklik03.05.2010 13:57
Deja am fost umiliti destul....ajunge cu atatea infrangeri...protestele vor continua chiar daca invingem "acasa" la Buzau.

 

hmm.. tu protestezi din cauza infrangerilor?

 

eu sper la o victorie mare.... a Astrei! :steag_cruce_invers: si asa mai adaugam o greutate de picioarele clanului ciobanesc.

robert_03.05.2010 14:36

Nu,doar ca am fost umiliti destul campionatul asta...din ce motive stim cu totii...

Alex88pl03.05.2010 15:14

2 solist!

blindica03.05.2010 15:55
sper sa lom batae si de la astea asa scapam de Stoichita :D

 

Pipita va pleca oricum,cu siguranta.E greu sa bata Astra,dar nu imposibil.

 

P.S. : '' LUAM ''

RobYnho03.05.2010 16:02
sper sa lom batae si de la astea asa scapam de Stoichita :D

 

Ma dor ochii.

ViNdE pLeAkA mOrY03.05.2010 16:44

gen :D 2 solist

Bogdan03.05.2010 16:58
FC Steaua anunta ca biletele pentru partida dintre FC Steaua si Astra Ploiesti contand pentru etapa a 31-a a Ligii I, meci care se va disputa la Buzau, vor fi disponibile doar la casele de bilete ale stadionului Municipal din Buzau, incepand de marti, 4 mai.

La acest meci, o persoana poate achizitiona maxim 10 bilete.

 

Abonatii clubului nostru vor avea acces pe stadionul Municipal din Buzau in baza cardului de abonament, astfel:

 

- abonatii de la Fotolii, Tribuna 0, Tribuna I si Tribuna a II a au locuri rezervate la Tribuna I a stadionului din Buzau.

- abonatii de la Peluze au locuri rezervate la Peluza II a stadionului din Buzau (spre Crang).

 

Programul caselor de bilete este urmatorul:

 

Marti, 4 mai - 10:00 - 20:00

Miercuri, 5 mai - incepand cu ora 10:00

 

Preturile biletelor pentru meciul cu Astra Ploiesti sunt urmatoarele:

 

Peluze - 10 lei

Tribuna a II-a - 15 lei

Tribuna I - 20 lei

Tribuna 0 - 40 lei

 

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

RedScorpyON03.05.2010 17:57
Pipita va pleca oricum,cu siguranta.E greu sa bata Astra,dar nu imposibil.

 

P.S. : '' LUAM ''

P.S.S: " BATAIE"

:)

liquid squad03.05.2010 18:45
haideti macar acum sa nu-l mai contestam pe nea Gigi si sa sutinem echipa cat mai avem sanse la titlu...24 venim ! fular-campionii

 

Iuliane frate teai lovit la cap?Da-ti 2 palme si joaca mario forever:|

Stanici03.05.2010 19:48
Iuliane frate teai lovit la cap?Da-ti 2 palme si joaca mario forever:|

Radea, ma!

darkye03.05.2010 22:42

un 0-1 sau 1-1 parerea mea ....dar nu m-ar mira si un 0-2 sau poate chiar mai bine....mai merge cineva din Bucuresti .....cu trenu ??

4_ever_steaua04.05.2010 08:17

mai baieti, sa nu va prind ca faceti scandal printre oamenii din tribuna! Speriati oamenii, huliganilor! :kisstogether:

crossman04.05.2010 08:43

bah terminati ma sa vorbiti asa ca plange Stoichita dinou daca vede commenturile voastre ii dau lacrimile=)))))))

The Game04.05.2010 10:18

Vom asista la inca o reprezentatie de tot cacatul a "Barcelonei Estului".....

 

VINDE PLEACA MORI!

mountytoma04.05.2010 11:45
Babaete, eu nu pricep o treaba. Desi baietii astia nu mai joaca nimic de vreo juma de an, casele de pariuri continua sa considere Steaua favorita in aproape fiecare meci pe care il joaca. Cine vrea sa faca un ban gramada - aveti grija ca Astra o sa aiba cota in jur de 10.00!! :shifty:

 

mai stii ca nu o fi lucratura prostului pamantului? sa aranjeze cu jucatorii sa piarda meciurile, ca sa castige boul la pariuri!

 

eu il suspectez de mult pe mititelu de la Craiova ca asa isi castiga banii cu care finanteaza echipa. Craiova bate cand te astepti mai putin, si o ia in freza cand ti-e lumea mai draga. si mititelu si jijel si-o cam trag unul altuia, asa ca i-o fi spus mititelu ciobanului cum e smecheria asta.

 

revenind la meci, e dureros sa spui ca Astra poate oricand sa bata Steaua, dar asta e cruntul adevar in acest moment. daca incepe cu Banel meciul asta, Stoichita si-a pus-o de coliva deja de-acum. il vom vedea pe teja antrenor ultimele etape!

Tanaru` Young04.05.2010 13:24

Mare meci mare.Zi de sarbatoare , ce mai."Lom titlul" ? Iii,d-abia astept , ce-atmosfera frumoasa o sa fie,baietii vor fi sprijiniti tot meciul ,vor juca exemplar si se vor darui pe toata durata partidei.Ce poate fi mai frumos decat o astfel de echipa ?

 

 

Serios vorbind,sper si cred intr-o victorie a echipei "oaspete".Victoria cu cefere,coroborata cu cea din meciul cu Steaua,o vor salta ceva pe Astra.

Ciobane,nici acum nu ti-ai dat seama ca trebuie sa mori ?

Lari04.05.2010 14:12

Palmares general: 11 5 2 4 12-12

 

Primul meci: 1-0, la 5 decembrie 1998, la Bucuresti.

 

Ultimul meci la Bucuresti: 1-0, la 6 aprilie 2003.

 

Scor maxim: 4-1, la 23 septepmbrie 1999, la Bucuresti, si 0-3, la 6 mai 2003, la Ploiesti.

MihaitzaM1404.05.2010 14:39

Daca va intereseaza cat costa biletele la meciul Steaua - Astra Ploiesti va zic eu :

La Pleuza - 10 lei

La Tribuna I , II - 15 lei

 

eu am fost azi si am cumparat 10 bilete...

apropo... din cate am inteles se intra doar cu buletinele

rnz04.05.2010 15:00

Se merge cu trenul in deplasarea asta?Daca da, cu care! Sau fiecare cu masina -.-

[astept pm]

Astristul04.05.2010 15:59
Scor maxim: 4-1, la 23 septepmbrie 1999, la Bucuresti, si 0-3, la 6 mai 2003, la Ploiesti.

24 septembrie 1999 respectiv 6 mai 2001! ;)

Mihai Nita04.05.2010 17:56
Se merge cu trenul in deplasarea asta?Daca da, cu care! Sau fiecare cu masina -.-

[astept pm]

 

Fiecare cum poate

andrei06004.05.2010 18:32

La ce peluza se sta ?

 

ytse jam04.05.2010 18:54

stau si ma intreb cine o sa asigure paza la acest meci...

Andrei^04.05.2010 19:41

Haideti baieti sa ne incurajam echipa la acest meci extrem de important pentru Stoichita si echipa antrenata de el. Baietii chiar au nevoie de sprijinul nostru. Veniti in numar mare, cu goarne, seminte si tot ce trebuie. Va asteptam!

 

P.S: Steaua libera!

«1234»