torronto raspunde si mie la intrebare cand poti, MS ![]()
torronto raspunde si mie la intrebare cand poti, MS ![]()
Dupa statuie !!!
merg si eu langa ei! ![]()
cred ca ii acordati prea multa atentie astuia care de la un razboi personal a dat-o in diverse,cu scenarii cu Peluza Sud care face rau si alte expresii utilizate de aparatul de propaganda al lui Argaseala.ajung toti putoii parliti sa fie scenaristi pe net...daca asta se bucura pentru faptul ca niste oameni au fost gazati si batuti atunci calitatea lui spune totul.fiecare face si spune cat il duce capul!inchideti draq tampenia asta de topic daca tot stiu astia si zic ca avem de cheltuit banii primiti de la generali.
p.s.mai sunt ceva locuri libere pentru sejurul in Cuba,ne vedem la aeroport! ![]()
Eu zic sa nu-l mai facem betiv. E treaz, dar asa e el, atat il duce capul.
1. Esti o zdreanta. Mirel Radoi a fost poate singurul stelist pur sange dintre jucatori.
2. No comment.
3. Esti din nou o zdreanta, acel "om" era cunoscut peluzei Sud. Era un ultras dintr-o grupare f cunoscuta.
4. Din nou a treia oara esti o zdreanta...din nou se demonstreaza teribilismul "sudist" ca ura pentru cineva este mai mare ca iubirea pentru Steaua.
5. Generalii aia care sudul ii vedeau ca eroi, unii dintre ei au fost prin puscarii ca au ascultat de ceausescu.
6. Esti de la tara, intr-un sat din Alba Iulia si esti un nul care a spalat lumea la creier cu articolele tale de frustrare dupa fiecare meci al Stelei.
1. Jignesti la fel ca idolu' tau! Nicio grupare sudista nu a zis nimic de rau de Radoi,ba chiar au afisat miseaje de sustinere mereu,retardatule!
2. SUD-ul striga demisia? Esti cel mai prost om pe care l-am intalnit! Cum ****** sa strige demisia cand pana la primul meci fara Laca a stat sus un steag cu chipul lui si mesajul " 7- Spirit de lupta",iar la primul meci dupa ce a plecat s-a facut o coregrafie cu steagul ala?
3. Daca tu imi spui mie ca ala care a coborat in papuci de la T2 era din SUD,si membru important al unei birgazi...Eu nu ii stiu pe toti din SUD,dar sincer nu am vazut in viata mea macar un om in papuci la meci in SUD!
4. Esti prea beat ca sa intelegi...
5. Mai are rost...?
6. Mai bine demn la tara in patria ta,decat spalator de veceuri alcolist in Canada...
Multe s-au schimbat de cand timpul trecea incet si roz pt tine...
Foarte multi dintre cei care cica vin pe stadion sa sustina echipa, vin doar ca sa il injure pe Gigi... De ce nu ii putem incuraja pe cei de la fobal la fel cum am facut-o la handbal??
Eu unul m-am saturat de atmosfera asta de kkt care este acum la toate meciurile Stelei ![]()
Regret anii in care Jean Pavel era pe garduri si vremurile in care sustineam neconditionat echipa peste tot in tara... Atunci eram in stare sa imi dau viata pt Steaua, insa acum nu mai simt nici o bucurie sau suparare atunci cand pierde sau castiga... chiar si atunci cand castiga o face nemeritat dp un joc de toata jena...
Cred ca si dk ar veni Pitzi din nou, atmosfera ar fi aceeasi in tribune indiferent de prestatiile din teren sau de rezultate. Inainte chiar si cand luam bataie jucam fotbal si nu faceam figuratie ca acum.
Sper sa ramana Stancu, Kapetanos, Onicas si poate inca 1-2jucatori si sa redevenim echipa de temut care eram acum cativa ani cand ne puteam bate cu marile puteri europene.
Foarte multi dintre cei care cica vin pe stadion sa sustina echipa, vin doar ca sa il injure pe Gigi... De ce nu ii putem incuraja pe cei de la fobal la fel cum am facut-o la handbal??
Eu unul m-am saturat de atmosfera asta de kkt care este acum la toate meciurile Stelei
Regret anii in care Jean Pavel era pe garduri si vremurile in care sustineam neconditionat echipa peste tot in tara... Atunci eram in stare sa imi dau viata pt Steaua, insa acum nu mai simt nici o bucurie sau suparare atunci cand pierde sau castiga... chiar si atunci cand castiga o face nemeritat dp un joc de toata jena...
Cred ca si dk ar veni Pitzi din nou, atmosfera ar fi aceeasi in tribune indiferent de prestatiile din teren sau de rezultate. Inainte chiar si cand luam bataie jucam fotbal si nu faceam figuratie ca acum.
Sper sa ramana Stancu, Kapetanos, Onicas si poate inca 1-2jucatori si sa redevenim echipa de temut care eram acum cativa ani cand ne puteam bate cu marile puteri europene.
Altul care nu intelege de ce nu se incurajeaza echipa si se contesta patronul!
Altul care nu intelege de ce nu se incurajeaza echipa si se contesta patronul!
Mai acum serios vorbind, nu patronul joaca pe teren...
M-am saturat si eu de cioban, dar clubul nu are nimic de castigat dp urma acestei situatii si suntem mereu luati la misto de dinamovisti sau rapidisti...
Cred totusi ca la meciul cu Timisoara trebuia sa ii sustinem, tinand cont de importanta punctelor puse in joc.
Daca nu sustii echipa atunci de ce plmea mai vii la meci?? doar sa il injuri pe retardatu ala de oier??
Vreti schimbare? pai atunci veniti cu solutii...
Si stii ce ma amuza? Atunci cand dadea bilete moca si platea deplasarile toti astia de la Nord il pupau in cur
Acum cica sunt impotriva lui ... normal din moment ce nu mai vine cascavalu'
Eu nu stiu care e problema cu alcoolul, fiecare e bolnav in felul lui, eu am avut ghinionul sa fiu alcoolist, care e problema ?
Si nu stiu de unde plm mi se zice ca spal veceurile, tin sa va anunt ca lucrez la capital one bank si castig destul, asa ca sa nu va mai roada grija.
@Jack32020
Esti total in afara fenomenului.
1.Da,nu joaca patronul,dar el este cel ce ii aduce pe jucatori la club,gratis daca se poate!
2.Asta te doare pe tine,ca rad dinamovistii si rapidistii?
3.Zici ca Nordul il pupa in fund....pai tot ei sunt cei ce au incheiat pactul cu Becali.
4.Esti tu asa de sigur ca este contestat pentru ca nu mai da bilete si nu mai plateste deplasari,ai tu dovezi clare?
Nu ai inteles si nu vei intelege niciodata scopul acestui protest.
Titlul este mai important pentru tine,nu-i asa?
Eu nu stiu care e problema cu alcoolul, fiecare e bolnav in felul lui, eu am avut ghinionul sa fiu alcoolist, care e problema ?
Si nu stiu de unde plm mi se zice ca spal veceurile, tin sa va anunt ca lucrez la capital one bank si castig destul, asa ca sa nu va mai roada grija.
Pai este o mare problema,caci alcoolul iti intuneca judecata,asta daca esti sub influenta lui atunci cand postezi.
Dar daca esti treaz si scrii astfel de aberatii,atunci este si mai grav!
Cat despre veceuri,chiar nu ma intereseaza.
Stiu ca am exagerat eram sub influenta alcoolului si sincer imi pare rau ca am jignit oamenii nevinovati. Dar asta e strict personal urasc acesti oameni care se dau "stelisti" de la sud.
OK,ai razboiul tau personal,dar mai bine ai veni cu argumente si solutii decat cu injurii.
Ar fi mult mai constructiv si nici nu ai mai fi bestelit de toata lumea.
@Jack32020Esti total in afara fenomenului.
1.Da,nu joaca patronul,dar el este cel ce ii aduce pe jucatori la club,gratis daca se poate!
2.Asta te doare pe tine,ca rad dinamovistii si rapidistii?
3.Zici ca Nordul il pupa in fund....pai tot ei sunt cei ce au incheiat pactul cu Becali.
4.Esti tu asa de sigur ca este contestat pentru ca nu mai da bilete si nu mai plateste deplasari,ai tu dovezi clare?
Nu ai inteles si nu vei intelege niciodata scopul acestui protest.
Titlul este mai important pentru tine,nu-i asa?
Eu sustin echipa si asa ar trebui sa faca cei care se considera suporteri
dar plmea voi astia devenitit ultrasi peste noapte vreti doar incidente... voi veniti la meciuri doar pt incidente si betie , si il mai faceti pe ala alcoolist...hmmm
1. aia care au venit gratis nici macar nu joaca, echipa fiind relativ aceeasi de anul trecut
2. prefer sa nu iti raspund la pctul asta
3. cum Argaseala e sclavul lu Gigi, asa si voi a-ti fost sclavii lui Mustata... a facut ala ce-a vrut si ce n-a vrut din voi...
4. asa a pornit raceala intre fani si conducere si la Dinamo din cauza banilor care nu mai vine inspre suporteri...asa se intampla si la noi
Si da titlul este mai important pt mine decat lupta voastra impotriva morilor de vant...
Duceti campanii de kkt fara niciun rezultat!!
Cica duminika eliberam Steaua...pfff... si care a fost rezultatul asa zisei actiuni anti Gigi ?? un mare bluff.... baga-ti ****... asa revolutie mai bine lipsa...
@Toronto raspunde la ce te-am intrebat pe pagina trecuta. De ce refuzi?
Ai vreun argument pro celor spuse de tine? Dovezi?
@Jack32020 vezi ca ti-ai raspuns singur.
"insa acum nu mai simt nici o bucurie sau suparare atunci cand pierde sau castiga... chiar si atunci cand castiga o face nemeritat dp un joc de toata jena..."
Cine ti-a furat bucuria asta? Citeste in arhiva site-ului motivele pentru care este contestat. Pentru ce sa te opresti? Simti vreo daruire la jucatori? sau vezi ceva demnitate de la portat la presedinte? Spirit de lupta? Sacrificiu? eu nu vad nimic din astea. Asta e echupa de care te-ai indragostit?
Monstrii se nasc cand oamenii buni nu fac nimic. Daca tie iti place sa stai intre gardurile mobile ca oile in tarc.. do it. Noi, nu vrem asta, noi refuzam dictatura. Noi ne vrem echipa inapoi.
Voi deveniti ultrasi peste noapte?
Tu te auzi,sau te citesti?
Faci referire la unii care au ani de stelism cat nu ai tu varsta!Cu ce drept vii tu sa judeci niste persoane pe care nu le cunosti.
Ti-am zis ca tu nu intelegi despre ce se discuta,clubul a ajuns in halul asta din cauza unui singur om si o sa se afunde si mai mult in mocirla odata cu trecerea timpului.
Dar este greu pentru unii dintre voi sa ganditi.
Eu nu stiu care e problema cu alcoolul, fiecare e bolnav in felul lui, eu am avut ghinionul sa fiu alcoolist, care e problema ?
Si nu stiu de unde plm mi se zice ca spal veceurile, tin sa va anunt ca lucrez la capital one bank si castig destul, asa ca sa nu va mai roada grija.
Problema e ca tu nu esti bolnav. Tu te folosesti de alcool ca sa ai scuze. De aia am zis ca esti om slab. Cum gresesti, in loc sa dai dovada de caracter si sa recunosti, bagi aia cu "iertare, eram cu alcoolul".
Ghinionul tau ti l-ai facut singur. Pentru ca asta cu "alcoolismul e o boala" e o prostie. Daca ai putere in tine si daca chiar vrei, poti oricand sa renunti la a bea.
tin sa va anunt ca lucrez la capital one bank si castig destul, asa ca sa nu va mai roada grija.
Pai da, si acolo au nevoie de cineva care sa spele toaletele.
Cum zicea cineva, prea multa atentie pentru un cersetor chior plecat pe afara la intins mana prin intersectii. Sper sa ajungi prin Romania inainte sa mori de ciroza ca sa ne mai repeti si fata in fata tot ce ne tot zici de vreo cateva luni incoace.
Stiu ca am exagerat eram sub influenta alcoolului si sincer imi pare rau ca am jignit oamenii nevinovati. Dar asta e strict personal urasc acesti oameni care se dau "stelisti" de la sud.
[/quo
Canada iti da aripi
Toronto,sa stii ca toti sunt stelisti de la SUD,doar ca unii aleg sa se manifeste intr-un fel sau altul,poate din cauza lipsei unui lider solid,din cauza varstei,ca la 17-18 ani mai poti sa arunci 3-4 scaune fara sa te gandesti,la 23 poate ai deja niste retineri,dar scopul principal,acela de a pleca Becali George din Ghencea e cat se poate de acoperit,motivele sunt clare si postate.Ai probleme,dupa cum recunosti,mai se adauga si nostalgia,probabil,care te face sa te precipiti.Sa stii ca Becali este principalul destabilizator al echipei prin tot ceea ce a facut,nu are rost sa reinsiram evenimentele.
Toronto,iti spun si ca trebuia sa fi fost aici cand a plecat Bergodi,as fi vrut tare mult sa vad cum te simti,eu simteam o bucurie sa ma duc la stadion cu incercarile lui Bergodi de incropi o formatie pe termen lung,si eram mai linistit de pe 7 decat de pe podiumul chinuit si presarat cu umilinte.Sigur ca imi doresc titlul de campion pt Steaua,sa bata rivalele bucurestene,etc.Dar nu pot sa ma bucur,ca suporter din acea peluza pe care o blamezi tu,sa stiu ca titlul este o afacere din care ''suporterul Becali'' scoate fonduri tocmai cand este in criza de lichiditati.
Eu sustin echipa si asa ar trebui sa faca cei care se considera suporteridar plmea voi astia devenitit ultrasi peste noapte vreti doar incidente... voi veniti la meciuri doar pt incidente si betie , si il mai faceti pe ala alcoolist...hmmm
1. aia care au venit gratis nici macar nu joaca, echipa fiind relativ aceeasi de anul trecut
2. prefer sa nu iti raspund la pctul asta
3. cum Argaseala e sclavul lu Gigi, asa si voi a-ti fost sclavii lui Mustata... a facut ala ce-a vrut si ce n-a vrut din voi...
4. asa a pornit raceala intre fani si conducere si la Dinamo din cauza banilor care nu mai vine inspre suporteri...asa se intampla si la noi
Si da titlul este mai important pt mine decat lupta voastra impotriva morilor de vant...
Duceti campanii de kkt fara niciun rezultat!!
Cica duminika eliberam Steaua...pfff... si care a fost rezultatul asa zisei actiuni anti Gigi ?? un mare bluff.... baga-ti ****... asa revolutie mai bine lipsa...
Doamne fereste!
Cand vad ce le poate unora capul....Cand ai fost ultima data pe stadion, tinere? E culmea cum astia de se uita la meciuri la TV vad mai bine ce se intampla decat cei de pe stadion. Sau, ai dracu sudisti, de fiecare data cand am fost eu se dadeau baieti buni ca sa ma prosteasca pe mine si in rest erau naspa.
Tu ce echipa zici ca sustii prietene?Steaua? Cum? Din targoviste, la care meci ai fost ultima data sa strigi pana nu mai poti, sa faci o coregrafie, un banner, ceva? Sau tu crezi ca faci destule de acasa, din fotoliu, cu berea in mana?
1. Nu joaca becalii dar e ca si cum ar juca el. El a adus rebuturile la echipa.
2.Ca orice suporter de rezultat, pe tine te intereseaza doar sa bata Steaua ca sa le poti face in ciuda prietenilor tai dinamuisti si subpodari.
3.Cine a fost sclavul lui mustata? Ala e cu Gigi, necunoscatorule. Ala nu e cu noi. Ala nu are nici o legatura cu noi.Dar nu ai tu de unde sa stii. Ca tu ti-ai facut cont acum cateva ore si esti doar stelist de rezultat
4.Iarasi acuzatii cum ca noi am luat bani si ca il injuram pentru ca nu mai primim. Ma bucur sa vad ca sunt oameni destul de prosti in lumea asta incat sa creada asa ceva. Asta ma face sa cred ca nu voi muri de foame in viitor.
Bai, daca tot nu stiti despre ce e vorba, de ce dracu mai vorbiti?
De ce vorbiti din ce auziti prin presa de scandal?
Nu va dati seama ca va faceti de rahat?!
Bine macar ca recunosti ca titlul e singurul lucru care conteaza. Pun pariu ca, daca Steaua lua titlul cu blaturi, tu erai fericit. Asta e suporterul stelist modern. Din cauza celor ca el nu pleaca becalii de la echipa.
torronto te rog inca odata sa imi raspunzi si mie ![]()
ITI MAI PUN ODATA INTREBAREA
deci tu vrei sa spui ca
daca la meciul cu CFR sudul nu venea cu fulare pe gat la incidente, daca sudul nu chema generalii si mafiotii, daca la meciul cu ungurii si cu charleroi nu sarea cate unu in teren, daca nu il chemam pe Lacatus si daca nu ziceam nush ce de Radoi (care nu cred ca e adevarat dar numai conteaza) nu luam bataie de la rapid cu 5-1 de la Dinamo tur retur 1-0 respectiv 2-0 ???
deci daca nu se intamplau toate astea echipa era acum in Champions League si facea furori in campionat si rupeam peste tot si gloriile erau la fiecare meci si Gigi nu se baga peste echipa si nu schimba antrenorii cand vrea **** lui si nu se pisa pe toate gloriile si legendele noastre ettcc ?
Fredy,ia in calcul si fusul orar in asteptarea raspunsului ![]()
Pai da, si acolo au nevoie de cineva care sa spele toaletele.
Cum zicea cineva, prea multa atentie pentru un cersetor chior plecat pe afara la intins mana prin intersectii. Sper sa ajungi prin Romania inainte sa mori de ciroza ca sa ne mai repeti si fata in fata tot ce ne tot zici de vreo cateva luni incoace.
Vad ca nu ai uitat cand ne-am intalnit la Iasi, tin sa te anunt ca am facut operatie si nu mai sunt "chior", tu ai ramas acelasi tocilar care nu are ce manca ca tremurai de foame acolo in peluza la Iasi, andyro ma face pe mine cersetor am trait-o si pe asta
Toronto,ai vazut cifrele de la sondaj ?
Toronto,ai vazut cifrele de la sondaj ?
Ba voi ati masluit bunatate de sondaj....heheheh
@toronto astept raspunsurile.