Am sa rog adminii pentru tot ce am facut pentru site-ul asta,
pentru respectul care il am domnului George Stan, sa imi lase acest mesaj. Sper ca pe acest site inca exista dreptul la exprimare pentru care aceasta peluza sudista tipa tot timpul cand iese ceva scandal. In spatele acestei campanii criminale care au dus Steaua in haos se afla 2-3 persoane, care au ca soldati stelisti adevarati pur sange care in mintea lor cred ca fac un bine acestui club. Ati impartit suporterii in 2-3 tabere, ati convins pustii ca asa e la moda sa fii stelist, sa zici un VPM, sa il urasti pe Becali, asta e la moda sa fii stelist in mintea voastra ingusta. Ati distrus spiritul stelist si sper ca acele persoane 2-3 sa se uite la acest post si sa regrete ce au creat in tribunile din Ghencea.
In rest despre victime am sa va dau cateva scenarii:
1. Dupa meciul cu Rosenborg ati scris mesaje ca ii veti sparge dintii
lui Mirel Radoi (cautati pe forum sa vedeti ce a scris un lider de la
PN).
2. Cu Sule si cu trambite l-ati vrut cu Lacatus dar tipati in gura mare
demisia.
3. La meciul cu Charleoi un "om" a sarit de pe gardul vostru sa bata
portarul de la belgieni fara nici un motiv.
4. La meciul cu ungurii alt "om" a sarit sa bata maghiarii fara nici
un motiv.
5. Ati chemat generalii, mafiotii aia care au omorat sute de persoane
la revolutie sa va salveze de Becali. De aici si scandarea: "Unde va
sunt generalii, sa va salveze de Becali"
6. La meciul cu CFR ati venit la Cluj cu fulare pe gat la incidente
fara nici un motiv.
E ok baieti, puteti sa ma faceti alcoolist, vagabond, etc...dar o sa
va uitati in 5-6 ani cand aceasta echipa va fi distrusa complet de voi
si o sa regreati va de amar. Punct.
