Propupun ca aici cei nervosi sa-si descarce nervii...
Iata ca incep eu...
Sunt nervos pentru ca domnul diriginte al meu ne-a pus pe toti sa scriem o declaratie:
Subsemnatul meshtero...declar ca in zilele de recuperare a materiei nu voi lipsi de la ore si daca patesc ceva in afara scolii...nu scoala este devina.
Semnatura elev meshteroo
Semnatura parinti meshteroo_mama, meshteroo_tata
P.S. Poate vi se pare amuzant dar chiar ne-a pus sa scriem asa... :x
