FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Esti nervos? Descarca-ti nervii!

«123»
meshteroo11.12.2005 10:02

Propupun ca aici cei nervosi sa-si descarce nervii...

Iata ca incep eu...

Sunt nervos pentru ca domnul diriginte al meu ne-a pus pe toti sa scriem o declaratie:

Subsemnatul meshtero...declar ca in zilele de recuperare a materiei nu voi lipsi de la ore si daca patesc ceva in afara scolii...nu scoala este devina.

Semnatura elev meshteroo

Semnatura parinti meshteroo_mama, meshteroo_tata

 

P.S. Poate vi se pare amuzant dar chiar ne-a pus sa scriem asa... :x

anonimnoname11.12.2005 10:29

cred ca ai luat-o razna :lol: :lol:

armanovici11.12.2005 10:29

Plictiseala dauneaza grav imaginii forumului!

meshteroo11.12.2005 10:33

Nu...pe bune! Ne-a pus sa scriem aceasta declaratie! Credeti-ma! Si mie mi-a venit sa rad candne-a spus sa scriem aceasta declaratie! :lol:

cristianotopeanu11.12.2005 10:33

Cumva prea mult timp liber si ne plictisim ?

Grinch11.12.2005 11:17

Inca un motiv ca unii oameni sunt senili. Bad image for this forum . :lol:

FANATIK RED-BLUE22.12.2005 08:46

Meshteroo! Asa scrie in certificatul tau de nastere???

Darius_Stelistul15.02.2006 11:08

Da pe cine intereseaza ce va pus pe voi domnul diriginte sa faceti?

Recoba15.02.2006 11:17

astazi sunt foarte nervos ma doare degetul mic de la piciorul drept :lol: :lol: hai sa fim seriosi ce topic e asta ?? :lol: :lol: :lol: meshteroo mai bine il astepti dupa ore pe dirigintele tau si ii bagi pe gat declaratia :lol:

Ana-Maria17.02.2006 00:32

Da.Sunt.De ce toti zic ca locul meu e la cratita? :D

iL Napoletano17.02.2006 00:47

sunt nervos pt ca nu am putut sa vad meciul de aseara....sunt nervos pentru ca nu pot asista la meciul de pe 23...sunt nervos....nervos...nervos!

Caut remedii!

armanovici17.02.2006 00:53

www.fcsteaua.ro

 

imagini in exclusivitate,interviuri si multe altele..

 

Asta este remediul!

iL Napoletano17.02.2006 00:57

armanovici si daca le-am vazut pe toate?Apropo vreau si eu clipurile cu Duckadam recordman!

AGRESSIVO198+124.03.2006 20:04
Da.Sunt.De ce toti zic ca locul meu e la cratita? :D

poate din cauza ca ti-ai pus poza asta ca avatar(cu foc) :lol:

sergiu_titan26.03.2006 13:52

meshteroo- rules!!!

Ana-Maria29.03.2006 15:08
Da.Sunt.De ce toti zic ca locul meu e la cratita? :D

poate din cauza ca ti-ai pus poza asta ca avatar(cu foc) :lol:

 

 

Ce foc?E un fular cu Rapid!

I.N.Money29.03.2006 15:17

Arde fularu cu Poli,arde cel cu Rapid,a ars cel cu Dinamo....cine urmeaza??? :lol:

ManiaCU29.03.2006 19:58

EU SUNT FOARTE NERVOS !!!!!! PT CA ... În cadrul antrenamentului de astãzi al Stelei, început la 19:30, Carlos a suferit o întindere muscularã :? :? :? ... si cu Toma in poarta ii rupem :evil:

gabriela23.04.2006 20:25

Sunt nervoasa ca maine e ultima zi de vacanta. :lol: De parca a fost prea lunga vacanta asta... De marti incepe scoala, asa ca sunt foarte nervoasa.

Stie cineva vreun remediu? :lol: :D

Motanu D23.04.2006 20:33
Stie cineva vreun remediu?  :lol:  :D

 

Fii bucuroasa ca ai avut vacanta... Unii nu au avut deloc !

Iar daca vrei vacanta permanenta fa-te fotbalista la Dinamo !

Katau23.04.2006 21:34

sunt nervos pur si simplu. :twisted:

gabriela23.04.2006 21:37
Iar daca vrei vacanta permanenta fa-te fotbalista la Dinamo !

 

Merci de sfat, dar... vrei neaparat sa vezi o stelista sfasiata de niste caini? :(

Si decat sa fiu fotbalista la echipa aia, mai bine sa nu am vacanta. :D Prefer liceul, decat Dinamo.

 

P.S. Si nici nu ma pricep prea bine sa joc fotbal :cry:

DTP-Ludacris23.04.2006 22:23

wow ..ce topic marfa :lol:

 

k sa fie ontopic ..pun si yo :

 

sunt nervos k nu merge netu bine :lol:

gabriela23.04.2006 22:28

:lol: Da, interesant topic.

 

Eu am uitat sa specific ca sunt nervoasa si ca mama nu a vrut sa vopseasca oua ros-albastre. :cry:

IONUTZ-CIPRIAN26.04.2006 09:05

:evil: >>>Se poate si injura pe acest topic ca am o gramada de injurat,printre care si unii utilizatori de pe aci!!>>> :twisted:

«123»