Inca o data se confirma ca nu iese fum fara sa faci foc.
Timisoara l-a vrut pe MM general manager,inainte de a-l numi pe Ion Craciunescu.
Marian Iancu l-a abordat pe MM propunandu-i sa accepte sa lucreze alaturi de el,la proiectul transformarii Politehnicii Timisoara intr-un club de nivel european.
Gigi a recunoscut tentativa violetilor de "racolare" a "primului sau luptator".
Vezi aici:http://www.7plus.ro/index.php?a=3782&shift=1
Eu nu cred ca MM va pleca de la voi, cel putin nu in viitorul apropiat...
La Timisoara o fi fost el dorit, desi nu vad de ce, dar sunt slabe sperante sa scapati voi asa de repede de el. S-a facut de-al vostru acum, e cascaval in zona, deci nu pleaca.
PS: Si va rog nu mai faceti asemenea analogii intre un caine, oricat de jigarit ar fi el si MM, e o jignire adusa primului...