După Oleg Protasov, un alt nume "greu" din Ghencea iși pregătește bagajele. Managerul general al FC Steaua, "MM" Stoica, va părăsi gruparea campioană, decizia acestuia venind la doar cîteva zile după ce oficialul stelist a precizat, intr-o conferință de presă, că nu se va despărți de clubul patronat de Gigi Becali și că va colabora foarte bine cu viitorul manager, Cosmin Olăroiu. Vom reveni! (L.S.)
________________
Ar fi multe de presupus aici.Eu prefer sa astept detalii.
Totusi nu pot sa nu constat ca Steaua se schimba fundamental.Daca va fi bine sau mai putin bine, trebuie sa mai asteptam sa vedem.
