cuvinte cam pompoase: impardonabil, de neiertat?!
remarc in anumite comentarii foarte multa adrenalina. nu cred ca aici suntem noi cei indreptatiti in a imparti dreptatea si iertarea. eventual Dumnezeu poate ierta sau pedepsi! mai mult echilibru si decenta nu cred ca strica nimanui!
judecatile nu trebuie facute dupa resentimente personale, ci doar dupa fapte, altfel obiectivitatea se pierde. de ex. mai acum cateva luni erau multi care foloseau formulari golanesti la adresa lui Mirel. acum, cine vorbeste urat de capitan pare ridicol si nepriceput.
mie imi place MM pentru. ca totusi are limbaj si reactii "naturale" (inclusiv altercatia cu bica) si sigur, el are inca mari posibilitati de "crestere". in mod normal va deveni un exceptional conducator in urmatorii 5-10 ani. momentan e inca un "pusti" pentru. pozitia respectiva la o echipa cum e Steaua si de aceea face inca greseli pardonabile!
parerea mea!