FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bomba in Ghencea : MM pleaca !

«123»
sorin_77713.12.2005 06:47

MM a facut si lucruri bune. Este cam singurul Presedinte de club din divizia A care iese in evidenta. Si tot datorita lui am avut si transferuri reusite si antrenori buni.

 

In schimb pentru gestul lui din tribuna inchid ochii doar daca castigam Cupa UEFA...

Virgil13.12.2005 08:22

Inteleg ca nu-i dai prea multe sanse.

Ultras_Fever13.12.2005 10:20

sa se duca sa nu-l mai vad!! Chiar mi-ar face un cadou frumos de sarbatori.

victor13.12.2005 12:00

cuvinte cam pompoase: impardonabil, de neiertat?!

 

remarc in anumite comentarii foarte multa adrenalina. nu cred ca aici suntem noi cei indreptatiti in a imparti dreptatea si iertarea. eventual Dumnezeu poate ierta sau pedepsi! mai mult echilibru si decenta nu cred ca strica nimanui!

 

judecatile nu trebuie facute dupa resentimente personale, ci doar dupa fapte, altfel obiectivitatea se pierde. de ex. mai acum cateva luni erau multi care foloseau formulari golanesti la adresa lui Mirel. acum, cine vorbeste urat de capitan pare ridicol si nepriceput.

 

mie imi place MM pentru. ca totusi are limbaj si reactii "naturale" (inclusiv altercatia cu bica) si sigur, el are inca mari posibilitati de "crestere". in mod normal va deveni un exceptional conducator in urmatorii 5-10 ani. momentan e inca un "pusti" pentru. pozitia respectiva la o echipa cum e Steaua si de aceea face inca greseli pardonabile!

 

parerea mea!

_LOVEST_13.12.2005 16:30

era "Piturca".....multi jucatori scumpi transferati....0 performante....0 valoare....in era "MM".....putini jucatori ieftini transferati......+++++ performante.....++++ valoare.Eu cred ca daca nu era MM era vai de capul nostru cu becalii.Cine stie ce cazaturi ne aducea pe la Steaua cine stie cine il mai insela pe cioban.

IONUTZ-CIPRIAN14.12.2005 03:49

Dupa uni ar trebui sa plece, dupa alti ar trebui sa ramana,MM a facut multe pentruSteaua a adus multi oameni care au facut multe pt echipa[Protasov].Dar a calcat si pe bec la faza cu suporterul,nu a fost frumos ce a facut,poate ii pare rau de asta ine stie.Mie mi-ar parea rau daca pleaca ca are cap sa conduca si uneori o face bine :!:

reddog19.12.2005 19:18

Deci eu nu cred asa ceva pana in ultima secunda. Daca parvenitul asta pleaca de la voi, unde s-a pus pe picioare, unde s-a folosit de numele vostru sa ajunga cineva dupa ce a stat pe la otelari, eu ma inchin lui atunci ca arata ceva demnitate.

Virgil19.12.2005 19:24

Ultima ora : MM nu pleaca ! A fost o incercare de diversiune.

reddog19.12.2005 19:25

Ce spuneam. Nu cred asa ceva nici in ruptul capului.

Bogdan4Steaua19.12.2005 20:19
Ultima ora : MM nu pleaca ! A fost o incercare de diversiune.

 

Din partea cui? :D

FANATIK RED-BLUE19.12.2005 23:32
Ultima ora : MM nu pleaca ! A fost o incercare de diversiune.

 

Din partea cui? :D

 

 

Era la caterinca raspunsul.......de altfel si zvonul plecarii lui MM tot un balon de sapun a fost.

Bogdan4Steaua19.12.2005 23:39

Da. Si raspunsul meu era tot la caterinca. :D

Virgil20.12.2005 07:32

Si totusi subiectul nu a fost initiat la caterinca.

S-a scris si in ziare,s-a comentat si la emisiuni sportive TV,despre o posibila plecare a lui MM.

Virgil20.12.2005 10:01

Ai vazut caine sa plece de pe langa abator ?

armanovici20.12.2005 14:08

Da...luat de hingheri...si era pe deasupra vopsit alb-roshu!

dbd20.12.2005 15:55

era ca o zebra dungat...dungile rosii carnea ce sa vedea de la bataia luata...iar cele albe de frica... :lol: :lol: :lol:

Virgil23.12.2005 12:24

Inca o data se confirma ca nu iese fum fara sa faci foc.

Timisoara l-a vrut pe MM general manager,inainte de a-l numi pe Ion Craciunescu.

Marian Iancu l-a abordat pe MM propunandu-i sa accepte sa lucreze alaturi de el,la proiectul transformarii Politehnicii Timisoara intr-un club de nivel european.

Gigi a recunoscut tentativa violetilor de "racolare" a "primului sau luptator".

Vezi aici:http://www.7plus.ro/index.php?a=3782&shift=1

AGRESSIVO198+123.12.2005 12:30

nu vad ce pierdere era pt noi?

dbd23.12.2005 14:48

era...

Motanu D23.12.2005 15:06

Da, inca un pupinciurist dus pe apa sambetei...

Din pacate in fotbalul romanesc, magari ca Stoica sunt esentiali. Si din acest punct de vedere ar fi fost o pierdere !

Bogdan4Steaua23.12.2005 15:08

Stoica e un bun manager. Din pacate caracterul lui lasa uneori de dorit. Dar atata timp cat pune si el umarul la performantele echipei, eu unul il accept la club. Trebuie sa ii recunoastem si meritele(jucatorii si antrenorii adusi la recomandarea lui au avut rezultate).

dbd23.12.2005 15:13

si nu uitam acel pumn !!! :evil:

I.N.Money23.12.2005 16:27

Daca Cernat o sa vina in Ghencea o sa fie datorita lui Meme.El este singururl care are puterea sa aduca un asemenea jucator in Divizia A.

dbd23.12.2005 16:31

Motanu D a scris :

Da, inca un pupinciurist dus pe apa sambetei...

de ce un "..." ??? si mai ales de ce s-a dus pe apa sambetei ??? :? :roll:

Motanu D23.12.2005 17:02

Era o perspectiva, nu o certitudine... O ipoteza...

Ma refeream la cum ar fi fost daca MM ar fi plecat !

«123»