FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel mai ANTIPATIC CONDUCATOR !

«123»
alex_Ra212.10.2006 18:07

Borcea :lol: , fara discutie!

zyder02.11.2006 22:40

Alo da pe marian din jiulesti lati uitat??? mie omu ala imi provoaca o stare de voma + butelie pe care sincer las bate cu paru

dica 10004.11.2006 21:41

Borcea , si i-ati uitat pe iuliu muresan si pe arpad paskany de la CFR.

channah20.11.2006 11:10

Borcea...nu cred ca din lista il mai poate cineva ajunge pe ala...antipatic e putin zis...

cristian01424.11.2006 20:07

Mai nou, campionul sondajului de aici, respectiv Cristian Borcea se declara stelist in meciurile disputate de campioana in Europa.

 

'Masca' jos, ipocritule !

1on07.12.2006 02:02

mititelu saracu e prost si nu-l duce capu.

Borcea in ultimul timp, exceptan balacareala cu MM, e mai suportabil decat anii trecuti, probabil a mai imbatranit

Dar de ce lipseste Iancu de AEK Timisoara? Este mult mai pervers decat Borcea.

Wally07.01.2007 21:58

Dinu Vama

Dani200507.01.2007 22:00

Borcea fiindca e prost,Vama pt ca e un frustrat iar Iancu ca incearca sa se dea mare si tare...totusi Borea e pe primul loc

Rebela07.01.2007 23:32

Pai Borcea dupa care vine Mititelu din urma,omul cu ochelari de extraterestru. :D:D 2 mandri si-s vai de mama lor.

Azzido13.01.2007 10:56

Cel mai antipatic este de departe "Pianul" de la Timisoara, cel nascut in Giulesti si naturalizat la Jilava. :?

Lavy_*_13.01.2007 10:59

-B-O-R-C-E-A-

Cred ca sunt alergica la numele acesta...cosmarul meu din liceu se numeste tot asa :roll:

axl2313.01.2007 12:29

personal nu-l suport pe Copos, mi-e scarba de el, fizic.

Andreea stelista13.01.2007 15:38

cel mai antipatic conducator este Borcea

axl2313.01.2007 15:49

m-am uitat din nou la variantele de raspuns si vad ca toti sunt niste panarame. ce fotbal avem!!!

latrau13.01.2007 16:11

Borcea are asigurat locul 1 in Liga nesuferitilor.Este un labrador speriat ca Steaua ii sufla in ceafa in campionat.Presiunea nu este pe Steaua ca noi nu aveam castigarea campionatului un obiect primordial,pentru noi este primordial sa jucam sezonul urmator in Liga Campionilor.Dimpotriva presiunea se afla pe umerii catzelusilor, care dupa parerea mea vor pierde campionatul in detrimentul Stelei.

cyril_thereau17.01.2007 17:23

cu siguranta Borcea e numarul 1 la capitolul asta.din pacate pentru el, doar la capitolul asta...... :lol:

ultras ghitza 4817.01.2007 22:45

Eu cred ca Mititelu e cel mai nesuferit conducator de club, dar nici cu MM nu mi-e rusine, e singurul presedinte din lume care a sarit la bataie la propii suporteri......

c.ronaldo1718.01.2007 15:53

Domnul Iancu, Borcea si Copos. De Mititelu ma amuz, ca el in iecare declaratie zice ca Craiova in 3,4 ani va fi ca Barcelona. Problema lui este ca foloseste de prin 2005 vb cu "3, 4 ani", si chiar si anul acesta a zic "3, 4 ani"... :lol: se mai duc anii dom'le.

«123»