am si eu o intrebare,pentru ca nu am observat ...s-a luat vreo masura impotriva alora care nu canta?...inafara de faptul ca s-a strigat "cetateni m--e cetateni"...chiar credeti ca o sa inceapa sa cante lumea in peluza citind ce postam noi aici??ei singuri nu o sa inceapa sa cante daca nu se iau anumite masuri...si faza cu biletele la acelasi pret cu cele de la trib 2 e putin anapoda...pt ca o sa cumpere oamenii la peluza deoarece o sa se termine cele de la tribuna...si tot balamucu` ala o sa fie.
