da-mi si mie pls cateva motive plauzibile pt care cei de la Peluza Sud s-ar intoarce in nord?
Iti dau eu doua motive:
1 - la derby-uri, unde as spune ca o coregrafie reusita este esentiala pt orice grup ce se vrea a fi ultras, la P2 n-o sa puteti face niciodata asa ceva, din evidente motive de spatiu (pe 2 sectoare jumate n-o sa iasa nimic spectaculos)
2 - ipotetic vorbind, daca ar dori sa se mute la P2 ceva mai multa lume, cati ar avea loc?! 2-3 mii, si la derby-uri maxim 1500, ceea ca ar fi o "prezenta" totusi slaba. Deci cum ar putea deveni Peluza Sud o peluza puternica?
