Important e sa fim acolo an de an, in cupele Europene. Rezultatele nu vor intarzia sa apara.
Important e sa fim acolo an de an, in cupele Europene. Rezultatele nu vor intarzia sa apara.
Iata ca avem noroc. Juve a pierdut, Liverpool idem. Inter a facut egal. Doar Lyon a castigat.
In consecinta, daca batem maine, clasamentul va arata asa:
1. Arsenal
2. Barcelona
3. Lyon
4. Steaua
Sigur, e doar un clasament provizoriu si destul de irelevant, probabil ca situatia se va schimba in saptamanile urmatoare, insa acesta este cu adevarat un motiv de mandrie. :wink:
:evil: >>>FOARTE BINE,asa o sa ne mai i-a lumea in serios,si o sa devenim o forta in europa asa cum am fost odata,cand aude cineva de Steaua sa-l ia cu frica..!!>>> :twisted:
1. Arsenal2. Barcelona
3. Lyon
4. Steaua
pare decupat dintr-un ziar al anilor '80...
si e posibil sa fie si astazi (n.r. 23.02.2006) asa...
Daca vom castiga azi sunt sanse foarte mari sa fie asa. Ar fi o mandrie pentru noi.
ar fi frumos sa vedem pe locul 1 numele Steaua...
nu imi place la voi ca vorbiti cu 'daca' ... ganditi mai pozitiv... :lol:
pacat am pierdut acest clasament cred... :cry:
Din pacate am ratat clasarea pe pozitia a 4-a. Ba mai mult, ne-a intrecut si Rapid. Asta este, am avut o sansa si am ratat-o. Importanta este calificarea si sper ca vom trece si de optimi.
daca s-ar putea modifica titlul topicului si sa se scrie : Locul Stelei in Europa
si sa discutam nu numai despre locul 11... ![]()
Din pacate am ratat clasarea pe pozitia a 4-a. Ba mai mult, ne-a intrecut si Rapid. Asta este, am avut o sansa si am ratat-o. Importanta este calificarea si sper ca vom trece si de optimi.
poti posta o actualizare dupa intalnirile de aseara...??? pe ce loc am picat?
Sincer sa fiu, nici eu nu stiu. Voi da? De unde ai luat clasamentul ala (cu locul 4 daca ii invingem pe olandezi)?pe ce loc am picat?
Din pacate noi am coborat pe 15
pe 15.nu se poate.noi suntem pe 15 si rapidul pe 8. :cry:
aaaa
Dupa optimi vom urca noi (sper sa avem 2 victorii cu Betis), si rapidul sper sa coboare sub noi pentru ca acolo le locul sub Steaua!
eu cred ca vom avea doua victori cu Betis.rapidul va juca cu Hamburg parca
Noi suntem in Europa asta e important, rapid e si a pe langa noi pe acolo iar restul.....
Steaua joaca la Sevilia viitorul fotbalului romanesc, Rapid merge in Germania sa mai tavaleasca niste nemti ira Dinamo se antreneaza pt cupa campionilor la FIFA 2006!! ![]()
![]()
![]()
Si sa fim seriosi e vorba de clasamentul pe anul asta dar asa all-time unde e Steaua si unde restul echipelor romanesti???