FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua in clasamentele UEFA

«123»
Bogdan4Steaua19.02.2006 12:27

Important e sa fim acolo an de an, in cupele Europene. Rezultatele nu vor intarzia sa apara.

Bogdan4Steaua23.02.2006 00:44

Iata ca avem noroc. Juve a pierdut, Liverpool idem. Inter a facut egal. Doar Lyon a castigat.

In consecinta, daca batem maine, clasamentul va arata asa:

 

1. Arsenal

2. Barcelona

3. Lyon

4. Steaua

 

Sigur, e doar un clasament provizoriu si destul de irelevant, probabil ca situatia se va schimba in saptamanile urmatoare, insa acesta este cu adevarat un motiv de mandrie. :wink:

IONUTZ-CIPRIAN23.02.2006 09:16

:evil: >>>FOARTE BINE,asa o sa ne mai i-a lumea in serios,si o sa devenim o forta in europa asa cum am fost odata,cand aude cineva de Steaua sa-l ia cu frica..!!>>> :twisted:

sorin_77723.02.2006 11:35
 1. Arsenal

 2. Barcelona

 3. Lyon

 4. Steaua

 

pare decupat dintr-un ziar al anilor '80...

 

si e posibil sa fie si astazi (n.r. 23.02.2006) asa...

Bogdan4Steaua23.02.2006 12:41

Daca vom castiga azi sunt sanse foarte mari sa fie asa. Ar fi o mandrie pentru noi.

dbd23.02.2006 16:06

ar fi frumos sa vedem pe locul 1 numele Steaua...

nu imi place la voi ca vorbiti cu 'daca' ... ganditi mai pozitiv... :lol:

dbd23.02.2006 21:20

pacat am pierdut acest clasament cred... :cry:

Bogdan4Steaua23.02.2006 21:40

Din pacate am ratat clasarea pe pozitia a 4-a. Ba mai mult, ne-a intrecut si Rapid. Asta este, am avut o sansa si am ratat-o. Importanta este calificarea si sper ca vom trece si de optimi.

dbd23.02.2006 21:49

daca s-ar putea modifica titlul topicului si sa se scrie : Locul Stelei in Europa

si sa discutam nu numai despre locul 11... :D

sorin_77724.02.2006 11:01
Din pacate am ratat clasarea pe pozitia a 4-a. Ba mai mult, ne-a intrecut si Rapid. Asta este, am avut o sansa si am ratat-o. Importanta este calificarea si sper ca vom trece si de optimi.

 

poti posta o actualizare dupa intalnirile de aseara...??? pe ce loc am picat?

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 13:15
pe ce loc am picat?
Sincer sa fiu, nici eu nu stiu. Voi da? De unde ai luat clasamentul ala (cu locul 4 daca ii invingem pe olandezi)?
Bogdan4Steaua26.02.2006 03:47

Din pacate noi am coborat pe 15(puteam fi pe locul 4 daca invingeam). Rapidul a urcat pe 8.

 

uefa4gp.th.jpg

FANATIK RED-BLUE26.02.2006 08:11
Din pacate noi am coborat pe 15
:(:(:( Pe 15??? :(:(:(
the_killer26.02.2006 08:19

pe 15.nu se poate.noi suntem pe 15 si rapidul pe 8. :cry:

ultras200626.02.2006 11:00

aaaa

the_killer26.02.2006 11:19
Dupa optimi vom urca noi (sper sa avem 2 victorii cu Betis), si rapidul sper sa coboare sub noi pentru ca acolo le locul sub Steaua!

eu cred ca vom avea doua victori cu Betis.rapidul va juca cu Hamburg parca

weber_p26.02.2006 11:59

Noi suntem in Europa asta e important, rapid e si a pe langa noi pe acolo iar restul.....

 

Steaua joaca la Sevilia viitorul fotbalului romanesc, Rapid merge in Germania sa mai tavaleasca niste nemti ira Dinamo se antreneaza pt cupa campionilor la FIFA 2006!! :D:D:D

 

Si sa fim seriosi e vorba de clasamentul pe anul asta dar asa all-time unde e Steaua si unde restul echipelor romanesti???

«123»