Pai da ba , dar nu orice copil are onoarea sa il tina pe Banel de mana.
Pai da ba , dar nu orice copil are onoarea sa il tina pe Banel de mana.
Miercuri, 28 iulie, de la ora 14:00, la stadionul Steaua, sala de conferinte, Nike si FC Steaua prezinta noul echipament de joc pentru sezonul 2010-2011.
Echipamentul este confectionat in exclusivitate pentru echipa noastra, materialele folosite ingloband ultimele tehnologii Nike special create pentru sportivii de performanta. Tot in ziua de 28 iulie, echipamentul oficial de joc va fi disponibil in premiera in magazinele Steaua si Nike, pentru toti suporterii echipei.
deci avem straie noi cu prazarii ![]()
deci avem straie noi cu prazarii![]()
Pai exact pentru tine am preluat stirea ![]()
![]()
5 milioane pe player escort dar il vei putea tine pe Pacurar sau pe Banel de mana...visul oricaui copil ![]()
Scump,prea scump pentru vremurile noastre,cu toata onoarea de a-l tine de mana pe Banel sau Dodel! ![]()
cu 500 ron te duci la un meci in afara
Cum ar suna... ![]()
- kit personalizat - 300 de lei
- fotografii la nivelul terenului - 50 de lei
- 2 bilete tribuna I - Family Stand pt parinti - 100 de lei
- bucuria de a-l tine de mana pe Banel - de nepretuit...
Pentru toate celelalte exista mastercard ![]()
Conform calculelor mele,nu nepretuit,49 de lei.
Cum ar suna...- kit personalizat - 300 de lei
- fotografii la nivelul terenului - 50 de lei
- 2 bilete tribuna I - Family Stand pt parinti - 100 de lei
- bucuria de a-l tine de mana pe Banel - de nepretuit...
Pentru toate celelalte exista mastercard
Daca ajunge Banel la Manchester City nu cred ca vom mai putea sa ne trimitem copii sa tina corbu de mana ![]()
Cum ar suna...- kit personalizat - 300 de lei
- fotografii la nivelul terenului - 50 de lei
- 2 bilete tribuna I - Family Stand pt parinti - 100 de lei
- bucuria de a-l tine de mana pe Banel - de nepretuit...
Pentru toate celelalte exista mastercard
Foarte tare.
Trebuia sa alegi un plan financiar progresiv, gen 50-100-300-Banel. Asa de la 300 ajungi la 50. ![]()
http://www.sport.ro/Liga-1/foto-Steaua-si-...e-tricouri.html
Steaua a prezentat astazi noile tricouri cu care va juca in sezonul viitor.
FOTO! Steaua si-a tras echipament GALBEN! Vezi aici noile tricouri!
Echipamentul de deplasare va fi galben, cu dungi ros-albastre pe brate, cel de acasa va fi in dungi, ca si pana acum, iar al 3-lea rand de echipament va fi albastru complet.
La conferinta de prezentare a noului echipament au fost prezenti Banel, Tanase si Stancu.
FC Steaua Bucuresti anunta ca toti abonatii sezonului 2010-2011 vor primi, pe langa beneficiile acordate initial, si o cartela Orange Suporter Steaua.
Pentru a intra in posesia cartelei, toti fanii stelisti sunt asteptati incepand de miercuri, 4 august, cu abonamentul, la magazinul oficial al clubului de la tribuna oficiala a stadionului din bulevardul Ghencea 45. Programul magazinului este luni - vineri 12.00 - 20.00, sambata 10.00 - 16.00, duminica inchis.
Da.. sunteti off-topic
Eu cred ca imaginea "Cea mai cea mai" ne este creata de ....yooooo....dau baaaniiiiiii....yo....adica yoooo...impumut....yo dictez....ma intelegi.....adica yooooo
Ca vrem ca nu vrem, am ajuns sa fim asociati cu .........yeeellll.......
Postarile offtopic au fost mutate.
Da, Bobby Durbac face treaba buna, chiar foarte buna dar, din pacate, eforturile ii sunt zadarnicite de cioban; Dep. de Marketing al Stelei nu poate face fata stupizeniilor spuse de cioban zi de zi pe la tembelizor.
Da, Bobby Durbac face treaba buna, chiar foarte buna dar, din pacate, eforturile ii sunt zadarnicite de cioban; Dep. de Marketing al Stelei nu poate face fata stupizeniilor spuse de cioban zi de zi pe la tembelizor.
Cei de la marketing fac treaba foarte buna. Chiar scot apa din piatra seaca. Cred ca mai sunt oameni profesionisti la club cat sa ii numeri pe degetele de la o mana. Si le-am pus la numaratoare si pe femeile de serviciu.
asta cu femeile de serviciu e chiar buna
)))
Cei de la marketing fac treaba foarte buna. Chiar scot apa din piatra seaca. Cred ca mai sunt oameni profesionisti la club cat sa ii numeri pe degetele de la o mana. Si le-am pus la numaratoare si pe femeile de serviciu.
Marketingul cred ca e singura sectie la Steaua care merge bine.
Marketingul cred ca e singura sectie la Steaua care merge bine.
Marketingul cred ca e singura sectie la Steaua care mergea bine.
De ce ? Muzeul spunea ca il inchide , nu l-a inchis , magazinul la fel.Totul a ramas la fel ca inainte , parerea mea tot ce se poate face din punct de vedere al marketingului s-a facut la Steaua.Romania nu e o tara in care sa faci restaurant la stadion , lumea nu o sa vina cu doua ore inainte ca sa manance la stadion.
Sunt multi care nu vor sa lucreze cu Oierul,nu spun ca n-ar exista,dar,la Steaua e nevoie de un om care e versat in politica fotbalului,care sa apere imaginea si s-o promoveze.Rezultate...iata ca incep sa apara...despre cei ce promoveaza imaginea Stelei(articolul lui Bogdanel de pe prima pagina a site-lui Stelei).Parerea mea ca niciodata,cit timp o sa patroneze Oierul o sa avem imagine buna,poate ma insel.Gura sparta -pietre inhata...ma refer la perlele vazute,auzite,citite masmedia de patron.
De ce ? Muzeul spunea ca il inchide , nu l-a inchis , magazinul la fel.Totul a ramas la fel ca inainte , parerea mea tot ce se poate face din punct de vedere al marketingului s-a facut la Steaua.Romania nu e o tara in care sa faci restaurant la stadion , lumea nu o sa vina cu doua ore inainte ca sa manance la stadion.
pentru ca nu prea s'a mai miscat nimic in ultima vreme, angajatii nu isi mai primesc banii si crede-ma ca se pot face MULT mai multe la un club ca Steaua...oricum nu asta e problema acum