09.03.2010 23:21
FINALA
mihai1411 - badboy_steaua 5-3
m-a dominat,dar am jucat italieneste
)
cooperativa nu are voie in hall of fame
Felicitari,barcelonezule,ciupanezule.Cum nu are voie,nu e deja Jeleus in hall of fame?
@badboy
Vezi ce se intampla daca-l lasi pe Roby sa joace in locul tau? Asta nu are tarie de suflet mah, se pierde in meciurile decisive. Plus ca este intr-o vadita stare de ebrietate...
Eu stiu ca Roby are un caracter foarte puternic ![]()
Felicitari pentru BadBoy !
