FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1234»
blindica09.03.2010 23:21
FINALA

 

mihai1411 - badboy_steaua 5-3

 

 

m-a dominat,dar am jucat italieneste ;))

 

cooperativa nu are voie in hall of fame :P

 

Felicitari,barcelonezule,ciupanezule.Cum nu are voie,nu e deja Jeleus in hall of fame?

 

@badboy

 

Vezi ce se intampla daca-l lasi pe Roby sa joace in locul tau? Asta nu are tarie de suflet mah, se pierde in meciurile decisive. Plus ca este intr-o vadita stare de ebrietate...

 

Eu stiu ca Roby are un caracter foarte puternic :kisstogether:

 

Felicitari pentru BadBoy !

mihai141110.03.2010 06:36

ms ms :P

BADboySteaua10.03.2010 11:35

@blindica Ms. Clar se putea si mai bine ;)

«1234»