FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1234»
mihai141101.03.2010 10:19

pai sa anunte si el,si sa joace azi ca altfel ii anulez

mihai141103.03.2010 12:06

GRUPA A

 

1.mihai1411 " Barcelona 17

2.niculaeflorinel - Manchester United 17

3.ronaldo_0201 - AC Milan 11

4.i0nutz - Aston Villa 10

5.Danny_racari_92 - Rubin Kazan 1

 

 

GRUPA B

1.marianbolohan " Chelsea 8

2.s3rgyu_adriano_13 " Liverpool 6

3.klaus_e89 - Tottenham HotSpurs 1

 

GRUPA C

 

1.heruand20 - Manchester City 19

2.alinn50c - FC Sevilla13

3.roby29steaua - Real Madrid 12

4.peridrome " Arsenal 12

5.ady_adinho-Valencia3

 

GRUPA D

 

1.f1or_cs " Inter 18

2.badboy_steaua - Juventus Torino 7

3.sory_2812 - Bayern Munich 7

4. blind1ro- A.S. Roma 2

 

 

 

sferturi

mihai1411 " s3rgyu_adriano_13

marianbolohan

badboy_steaua

alinn50c

 

 

Termen:06.03.2010

 

EXCLUS cu+W, IN REST REGULAMENTUL ESTE CEL DIN CAMPIONAT

SETARILE SUNT LEGENDARY AMBELE,SI GAME SPEED- NORMAL/FAST,LA ALEGEREA GAZDEI

Viper2203.03.2010 22:09

heruand20 - badboy_steaua 3-5 3-3

BADboySteaua03.03.2010 22:10

badboy_steaua vs. heruand20 [5-3]

heruand20 vs. badboy_steaua [3-3]

marianb06.03.2010 09:55

marianbolohan " niculaeflorinel 2-3

niculaeflorinel - marianbolohan 0-2

 

 

mihai141107.03.2010 13:48

eu nu dau de sergiu

fior si Alin jucati si voi

AliN4u07.03.2010 14:25

eu nu l-am vazut pe fior online niciodata, daca sta pe invizibil sa ma caute

AliN4u07.03.2010 18:33

f1or_cs " alinn50c = 3 - 5

 

alinn50c - f1or_cs = 4 - 3

mihai141108.03.2010 07:22

mihai1411 " s3rgyu_adriano_13 9-5 la general

 

mihai141108.03.2010 17:51

semifinale

mihai1411 - marianbolohan

badboy_steaua - alinn50c

 

 

Termen:10.03.2010

 

EXCLUS cu+W, IN REST REGULAMENTUL ESTE CEL DIN CAMPIONAT

SETARILE SUNT LEGENDARY AMBELE,SI GAME SPEED- NORMAL/FAST,LA ALEGEREA GAZDEI

 

Sergyu1608.03.2010 17:55

Cateva momente cheie . In primul meci iau gol in minutul 90 , si e diferenta intre 4-3 si 5-3... In retur la 2-1 pt mine ratez 2 ocazii incredibile , dai repede 2 goluri si e gata totu...Pacat , bafta sa iei cupa :D

mihai141108.03.2010 19:18

mihai1411 - marianbolohan 6-3 la general

BADboySteaua08.03.2010 20:24

badboy_steaua vs. alinn50c [5-5]

alin50c vs. badboy_steaua [2-4] si pt prima data in finala :yeahh:

mihai141109.03.2010 16:40

FINALA

 

mihai1411 - badboy_steaua

 

un meci pana la 11m daca e cazul,setarile se stiu,fara qw

RobYnho09.03.2010 16:42
si pt prima data in finala :yeahh:

 

Brasovul te sustine. :))

MoWeed09.03.2010 17:06

Ii facem galerie mah Roby. Macar el sa ajunga in hall of fame daca tu n-ai fost in stare.

 

 

@badboy

 

Daca vei castiga o sa uit ce am auzit cand discutai cu Roby de blaturile de la fifa

mihai141109.03.2010 17:14

FINALA

 

mihai1411 - badboy_steaua 5-3

 

 

m-a dominat,dar am jucat italieneste ;))

 

cooperativa nu are voie in hall of fame :P

 

BADboySteaua09.03.2010 17:16

Macar l-am vazut si eu pe Mihai degajand la disperare :))

RobYnho09.03.2010 17:17
Macar l-am vazut si eu pe Mihai degajand la disperare :))

 

Foamea asta de trofee. :)) Felicitari !

MoWeed09.03.2010 17:17

@badboy

 

Vezi ce se intampla daca-l lasi pe Roby sa joace in locul tau? Asta nu are tarie de suflet mah, se pierde in meciurile decisive. Plus ca este intr-o vadita stare de ebrietate...

BADboySteaua09.03.2010 17:19

Asta e data viitoare sa se concentreze mai mult =))

RobYnho09.03.2010 17:19

Ba, te mai crede careva. Las'o dracu. :))

MoWeed09.03.2010 17:21

Asta este si ideea mah Roby, sa te vada oamenii astia cum esti: un blatist :))

 

 

Dumnezeu nu tine cu blatistii mah

RobYnho09.03.2010 17:23

Ce oameni ! :ce_oameni:

Sergyu1609.03.2010 18:50

Felicitari Mihai , daca treceam de tine eu castigam :)) ... Asa , ghinion :P

«1234»