pai sa anunte si el,si sa joace azi ca altfel ii anulez
pai sa anunte si el,si sa joace azi ca altfel ii anulez
GRUPA A
1.mihai1411 " Barcelona 17
2.niculaeflorinel - Manchester United 17
3.ronaldo_0201 - AC Milan 11
4.i0nutz - Aston Villa 10
5.Danny_racari_92 - Rubin Kazan 1
GRUPA B
1.marianbolohan " Chelsea 8
2.s3rgyu_adriano_13 " Liverpool 6
3.klaus_e89 - Tottenham HotSpurs 1
GRUPA C
1.heruand20 - Manchester City 19
2.alinn50c - FC Sevilla13
3.roby29steaua - Real Madrid 12
4.peridrome " Arsenal 12
5.ady_adinho-Valencia3
GRUPA D
1.f1or_cs " Inter 18
2.badboy_steaua - Juventus Torino 7
3.sory_2812 - Bayern Munich 7
4. blind1ro- A.S. Roma 2
sferturi
mihai1411 " s3rgyu_adriano_13
marianbolohan
badboy_steaua
alinn50c
Termen:06.03.2010
EXCLUS cu+W, IN REST REGULAMENTUL ESTE CEL DIN CAMPIONAT
SETARILE SUNT LEGENDARY AMBELE,SI GAME SPEED- NORMAL/FAST,LA ALEGEREA GAZDEI
heruand20 - badboy_steaua 3-5 3-3
badboy_steaua vs. heruand20 [5-3]
heruand20 vs. badboy_steaua [3-3]
marianbolohan " niculaeflorinel 2-3
niculaeflorinel - marianbolohan 0-2
eu nu dau de sergiu
fior si Alin jucati si voi
eu nu l-am vazut pe fior online niciodata, daca sta pe invizibil sa ma caute
f1or_cs " alinn50c = 3 - 5
alinn50c - f1or_cs = 4 - 3
mihai1411 " s3rgyu_adriano_13 9-5 la general
semifinale
mihai1411 - marianbolohan
badboy_steaua - alinn50c
Termen:10.03.2010
EXCLUS cu+W, IN REST REGULAMENTUL ESTE CEL DIN CAMPIONAT
SETARILE SUNT LEGENDARY AMBELE,SI GAME SPEED- NORMAL/FAST,LA ALEGEREA GAZDEI
Cateva momente cheie . In primul meci iau gol in minutul 90 , si e diferenta intre 4-3 si 5-3... In retur la 2-1 pt mine ratez 2 ocazii incredibile , dai repede 2 goluri si e gata totu...Pacat , bafta sa iei cupa ![]()
mihai1411 - marianbolohan 6-3 la general
badboy_steaua vs. alinn50c [5-5]
alin50c vs. badboy_steaua [2-4] si pt prima data in finala ![]()
FINALA
mihai1411 - badboy_steaua
un meci pana la 11m daca e cazul,setarile se stiu,fara qw
si pt prima data in finala![]()
Brasovul te sustine. ![]()
Ii facem galerie mah Roby. Macar el sa ajunga in hall of fame daca tu n-ai fost in stare.
@badboy
Daca vei castiga o sa uit ce am auzit cand discutai cu Roby de blaturile de la fifa
FINALA
mihai1411 - badboy_steaua 5-3
m-a dominat,dar am jucat italieneste
)
cooperativa nu are voie in hall of fame ![]()
Macar l-am vazut si eu pe Mihai degajand la disperare ![]()
Macar l-am vazut si eu pe Mihai degajand la disperare![]()
Foamea asta de trofee.
Felicitari !
@badboy
Vezi ce se intampla daca-l lasi pe Roby sa joace in locul tau? Asta nu are tarie de suflet mah, se pierde in meciurile decisive. Plus ca este intr-o vadita stare de ebrietate...
Asta e data viitoare sa se concentreze mai mult =))
Ba, te mai crede careva. Las'o dracu. ![]()
Asta este si ideea mah Roby, sa te vada oamenii astia cum esti: un blatist ![]()
Dumnezeu nu tine cu blatistii mah
Ce oameni ! ![]()
Felicitari Mihai , daca treceam de tine eu castigam
... Asa , ghinion ![]()