FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa Fcsteaua

«1234»
klaus_e8923.02.2010 21:37

s3rgyu_adriano_13 2 - 2 klaus_e89

klaus_e89 6 - 5 dmcozmin

dmcozmin - klaus_e89

klaus_e89 - s3rgyu_adriano_13

klaus_e89 2 - 3 marianbolohan 

 

 

 

solicit 3-0 in meciul cu dmcozmin si eliminarea acestuia din cupa pentru utilizarea cu+w ... pun la dispozitie replayul meciului ... plus ca mi-a cerut ipul motivand ca al lui s-ar putea sa nu mearga ...  

BADboySteaua23.02.2010 21:39

Grupa D

 

f1or_cs v badboy_steaua [5-1]

badboy_steaua v f1or_cs [4-5]

cozmin23.02.2010 21:42

Iar eu solicit si jucarea meciului retur din diverse motive, unul dintre ele recunosc ca n-am citit regulamentul si n-am stiut de regula cu+w, al doilea motiv este acela ca am folosit combinatia asta o data sau de 2 ori se poate verifica pe reluarea respectiva.

Daca tot incepem cu p*zdareala din asta, solicit si eu excluderea din campionat si cupa a respectivului pe motivul lipsei de fair-play, si din ce stiu si vad, acesta posteaza doar in cadrul sectiunii de fifa.

klaus_e8923.02.2010 21:57
Iar eu solicit si jucarea meciului retur din diverse motive, unul dintre ele recunosc ca n-am citit regulamentul si n-am stiut de regula cu+w, al doilea motiv este acela ca am folosit combinatia asta o data sau de 2 ori se poate verifica pe reluarea respectiva.

Daca tot incepem cu p*zdareala din asta, solicit si eu excluderea din campionat si cupa a respectivului pe motivul lipsei de fair-play, si din ce stiu si vad, acesta posteaza doar in cadrul sectiunii de fifa.

combinatia a fost folosita de mai mult de 2 ori si doar putin a lipsit ca sa dai gol, in plus regulamentul nu permite folosirea nici macar ODATA a combinatiei ... 

 

 

cat despre solicitarea ta, mi se pare total lipsita de obiect intrucat :

- sunt un jucator vechi, nu am avut conflicte prea mari sau numeroase, deci nu prea am deranjat pe nimeni, fapt ce poate fi confirmat de ceilalti useri de pe forum

- in ceea ce priveste activitatea de pe forum, imi face o deosebita placere sa citesc celelate sectiuni, insa timpul nu imi permite sa postez, sa intru in discutii, polemici sau sa imi exprim parerile ... 

cozmin23.02.2010 22:49

Sa stie toti baietii de pe-aici de unde a pornit frustrarea ta? ca sambata ai vrut sa jucam si eu ti-am zis ca n-am timp ca plec la meci, apoi tu "stelist cu acte" cum te lauzi ca esti, intrebi ca ce meci?

klaus_e8923.02.2010 23:13
Sa stie toti baietii de pe-aici de unde a pornit frustrarea ta? ca sambata ai vrut sa jucam si eu ti-am zis ca n-am timp ca plec la meci, apoi tu "stelist cu acte" cum te lauzi ca esti, intrebi ca ce meci?

frustrare ? folosesti cuvinte al caror sens nu il cunosti ... esti foarte offtopic ! nu ma laud ca sunt "stelist cu acte", ci doar ti-am spus ca pot dovedi prin nenumarate moduri faptul ca sunt stelist in momentul in care tu ai pus la indoiala acest lucru ... discutia si atitudinea ta au fost total diferite fata de ce spui tu, dar nu voi detalia pentru ca topicul asta este dedicat CUPEI si nu conflictelor ... observ ca inca odata esti total pe langa regulament deoarece nu cunosti faptul ca discutiile din privat nu au nici o legatura cu forumul ! 

 

in continuare sustin cererea de excludere din cupa a lui dmcozmin, atat cat si sanctionarea acestuia pentru offtopic si utilizarea limbajului vulgar pe forum ...

MoWeed23.02.2010 23:48

Da-o mah naibii de treaba, chiar trebuie sa va certati mereu pentru jocul asta? A fost macar un singur sezon in care sa nu fie nici un scandal?

 

@klaus_e89

Decizia cu privire la o eventuala eliminare din cupa o va lua i0nutz sau cine ati decis voi ca se ocupa de competitia asta. Ti-ai spus oful, acum asteapta sa vezi decizia responsabililor. Acelasi lucru e valabil si pentru cozmin

Cat despre sanctiuni pentru limbajul pe forum, nu este cazul.

mihai141124.02.2010 06:57

de cupa eu ma ocup

si se stie ca de 5 sezoane in cupa asa se joaca,cine foloseste cu+w e exclus,sau se poate retrage singur din cupa

cozmin24.02.2010 08:38

XXXX

mihai141124.02.2010 11:34

ok,bafta

klaus_e8924.02.2010 11:39

 la revedere cozmin :)

 

sergiu imi cer scuze ca am iesit dupa ce am jucat turul insa a intervenit ceva urgent si a trebuit sa plec ... 

 

 

mihai141124.02.2010 18:54

a sters mesajul cozmin,de ce oare?

 

din cupa e exclus,din campionat decideti...

f234567k24.02.2010 22:04

Baiatul e nou, nu stia nimic despre cupa. Poate nici n-a citit ce ai postat tu acolo cu cu cu qw. Ar fi pacat sa iasa din campionat, sa incepem dupa nici 8 etape cu excluderi. Mai grave sunt abaterile celor care raman mereu cu 7-8 restante.

Sergyu1624.02.2010 22:12

marianbolohan - s3rgyu_adriano_13

s3rgyu_adriano_13 -marianbolohan

 

s3rgyu_adriano_13 -klaus_e89 2-2

klaus_e89 -s3rgyu_adriano_13 1-5

RobYnho25.02.2010 09:18
Baiatul e nou, nu stia nimic despre cupa. Poate nici n-a citit ce ai postat tu acolo cu cu cu qw. Ar fi pacat sa iasa din campionat, sa incepem dupa nici 8 etape cu excluderi. Mai grave sunt abaterile celor care raman mereu cu 7-8 restante.

 

In campionat continua. Nu se mai retrage.

 

 

Grupa C

 

roby29steaua 4 - 1 alinn50c

 

alinn50c 0 - 4 roby29steaua

mihai141126.02.2010 10:40

mai aveti timp pana luni sa jucati

mihai141126.02.2010 11:23

GRUPA C

 

peridrome - ady_adinho-

ady_adinho-alinn50c -

alinn50c -ady_adinho-

ady_adinho-peridrome -

 

nejucate

Allexx10x26.02.2010 14:30

Grupa A

 

niculaeflorinel 1-1 ronaldo_0201

 

ronaldo_0201 1-1 niculaeflorinel

ronaldo_020126.02.2010 15:03

meciuri faine gg

marianb26.02.2010 15:04

grupa B: marianbolohan - s3rgyu_adriano_13 - 2-2

 

s3rgyu_adriano_13 -marianbolohan - 3-3

Sergyu1626.02.2010 15:05

marianbolohan - s3rgyu_adriano_13 2-2

s3rgyu_adriano_13 -marianbolohan 3-3

 

In amandoua meciurile am avut avantaj , 1-0 , 2-1 , si in ultimul 3-2. Egalat mereu , in ultimul min 90. Asta e ma multumesc cu locul 2

ronaldo_020126.02.2010 17:47

 

Grupa A

ronaldo_0201 vs ionutz 3-2

ionutz vs ronaldo_0201 2-1

mihai141101.03.2010 07:34

GRUPA C

 

peridrome - ady_adinho-

ady_adinho-alinn50c -

alinn50c -ady_adinho-

ady_adinho-peridrome -

 

 

adinho mai joaca?

pana diseara e termenul....

 

AliN4u01.03.2010 09:16
adinho mai joaca?
RobYnho01.03.2010 10:10
adinho mai joaca?

pana diseara e termenul....

 

Da, joaca. A fost plecat la Bruxelles.

«1234»