Iar eu solicit si jucarea meciului retur din diverse motive, unul dintre ele recunosc ca n-am citit regulamentul si n-am stiut de regula cu+w, al doilea motiv este acela ca am folosit combinatia asta o data sau de 2 ori se poate verifica pe reluarea respectiva.
Daca tot incepem cu p*zdareala din asta, solicit si eu excluderea din campionat si cupa a respectivului pe motivul lipsei de fair-play, si din ce stiu si vad, acesta posteaza doar in cadrul sectiunii de fifa.
combinatia a fost folosita de mai mult de 2 ori si doar putin a lipsit ca sa dai gol, in plus regulamentul nu permite folosirea nici macar ODATA a combinatiei ...
cat despre solicitarea ta, mi se pare total lipsita de obiect intrucat :
- sunt un jucator vechi, nu am avut conflicte prea mari sau numeroase, deci nu prea am deranjat pe nimeni, fapt ce poate fi confirmat de ceilalti useri de pe forum
- in ceea ce priveste activitatea de pe forum, imi face o deosebita placere sa citesc celelate sectiuni, insa timpul nu imi permite sa postez, sa intru in discutii, polemici sau sa imi exprim parerile ...