FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Vreti Sa Stiti Despre ALSS?

«1789101116»
Lari19.02.2010 17:28

Pentru cei care nu au Telesport pe cablu: http://www.rai-TV.info/tvonline/Telesport.php

 

LE: Folositi Internet Explorer.

aeroth19.02.2010 18:23

daca va este atat de frica , ca o sa intre toti aia proGG in lss sau ca o sa se faca manevre si nu's ce de ce nu intrati in ea ? ca sa puteti avea un cuvant de spus ca sa aveti voi grija ca o sa fie totul bine ! in loc sa trancaniti pe un amarat de forum mai bine FACETI ceva activ (inscriere in AISS sau ALSS este un exemplu perfect de activitate pozitiva)

Marius19.02.2010 18:33

as vrea sa stiu daca v-a vrajit ciobanul

 

mstef19.02.2010 18:46

Ar trebui sa se specifice clar cine sunt suporterii respectivi... din PN, PS, AISS, ALSS, T1, T2, zabrauti... "suporterii Stelei" este prea impersonal in cazul de fata.

radusteaua2319.02.2010 18:51

nu cred in aceasta intalnire cu suporteri cred ca este manevra lu Gigi nu cred ca sunt cei interzisi poate sunt alss Liga lu Gigi:)

bogdan_p19.02.2010 19:11

Hahahaha,nu ati bunghit-o,nici un membru Lss nu este la stadion si nci nu a fost.Inca o teapa:D

mstef19.02.2010 19:21
Hahahaha,nu ati bunghit-o,nici un membru Lss nu este la stadion si nci nu a fost.Inca o teapa:D

 

Ne-am linistit acum stiind ca 6 oameni de la nord si unul de la T2 nu sunt acolo... cineva s-a dus si ar fi fost normal sa stim toti cine.

Marius19.02.2010 19:29
Hahahaha,nu ati bunghit-o,nici un membru Lss nu este la stadion si nci nu a fost.Inca o teapa:D

 

Deci LSS nu a participat la discutiile cu jeyjey? E foarte bine de stiut. Sa intelegem ca au fost doar liderii unor brigazi?

albanezul19.02.2010 19:30

ce vrajheala are ciobanu in el..pai daca erau acolo baieti nu veneau 50 de insi.veneau maxim 10 sa discute.si prostu daca ar fi facut pace in vreun fel se lauda imediat ca un idiot.

cum ma sa faci asa faza? :)))))))..vrea sa atraga lumea la stadion pentru maine,altfel nu vad de ce ar zice o minciuna atat de mare.

p.s.la Peluza Sud au fost sudate portile.deci..RAZBOI SA FIE..si inca UNUL DUR..FARA MENAJAMENTE PENTRU FAMILIE SI COPII.

NU IL VA DUREA NICIODATA CAND II CANTAM SA PLECE DIN Ghencea IL DOARE CAND II ZICEM DE FAMILIE PISATULUI..INAINTE BAIETII!

si inca ceva..se vede cat de pisat e pe el daca face asemenea scenarii.

Gezets19.02.2010 19:30
Ne-am linistit acum stiind ca 6 oameni de la nord si unul de la T2 nu sunt acolo... cineva s-a dus si ar fi fost normal sa stim toti cine.

 

 

 

ce rost mai are sa va zicem noi ce si cum,nu le stiti voi pe toate?

mq_messi19.02.2010 19:33

"baietii au o singura doleanta : " sa nu fie filmati " . Eu personal cred ca nu era nimeni in fata stadionului .

Lari19.02.2010 19:34
"baietii au o singura doleanta : " sa nu fie filmati " . Eu personal cred ca nu era nimeni in fata stadionului .

 

Io cre'ca era Mache cu pretenarii lui betzivani.

 

mstef19.02.2010 19:38
ce rost mai are sa va zicem noi ce si cum,nu le stiti voi pe toate?

 

Nu, eu unul nu le stiu pe toate ca altfel nu mai postam. Si nu cred ca am acuzat direct pe nimeni in cele 2 posturi ale mele din acest topic.

MikStelista19.02.2010 19:38
in loc sa trancaniti pe un amarat de forum mai bine FACETI ceva activ (inscriere in AISS sau ALSS este un exemplu perfect de activitate pozitiva)

 

O mare parte a userilor de pe acest forum amarat sunt membrii AISS!

bogdan_p19.02.2010 19:39

Marcel,nu s-a sudat nic o poarta,iti garantez eu.

Messi,erau suporteri acolo,se tinea sedinta peluzei nord si s-a discutat strict despre accesul pe stadion,de ridicarea tuturor interdictiilor pt meciul de maine.Nu stiu ce s-a rezolvat,sunt acasa:D

MikStelista19.02.2010 19:40
ce rost mai are sa va zicem noi ce si cum,nu le stiti voi pe toate?

 

Si daca nu avem dreptate de ce nu ne dati peste nas?

bogdan_p19.02.2010 19:40

Marcel,cuvantul razboi nu te caracterizeaza:p

STELIST 8619.02.2010 19:42

Care sunt sentimentele voastre cand auziti cuvantul Becali?

Astristul19.02.2010 19:44
Pentru cei care nu au Telesport pe cablu: http://www.rai-TV.info/tvonline/Telesport.php

 

LE: Folositi Internet Explorer.

Accesati meniul din stanga (Sport>Telesport). Mie prima data nu mi-a mers direct!

 

Multumesc Lari! ;)

spiridusu19.02.2010 19:53

ma apuca asa o cacare teribila stelist_86

 

si nu, nu cacare de frica

mstef19.02.2010 20:25

Reprezentant ALSS: "Totul depinde de rezultate"

 

Cu asta cred ca ati spus totul...

dudu_specialistu19.02.2010 20:33

asta e marele lider jurist al ALSS - ului ? Totul depinde de rezultate ?! Sunteti penibili cu Liga voastra cu tot, trebuie sa fii idiot sa fii cotizant la o astfel de Liga.

ps. as vrea un poll despre impresia si credibilitatea lasata de acest "reprezentant" al suporterilor stelisti.

Kellerman19.02.2010 20:35

De ce imi stergeti mesajele? lasati-l sa vada lumea.

 

 

UN RAHAT DE ASOCIATIE! MURITI!

albanezul19.02.2010 20:36
Marcel,cuvantul razboi nu te caracterizeaza:p

cand e vba de principii si o anumita linie de urmat,stai linistit ca ma caracterizeaza destule,implicit razboiul(nu am idee cum reusesti tu sa cunosti anumiti oameni atat de bine,dar na,e un dar de-al tau asta)

una peste alta o discutie interesanta in care nu a acceptat toate conditiile.drept pt care Argaseala ramane presedintele Stelei..si faza cu fularele rivalelor nu a inteles-o pe deplin si nici nu o s-o inteleaga vreodata.sa inteleg ca protestele vehemente continua?ca parca asa era conditia,in cazul in care unul din puncte nu e acceptat se continua asa cum a fost.

oricum tare faza cu suporterii afara care nu vor sa fie filmati.

p.s.ciobanul vrea un protest civilizat cu bannere cu strigat doar sa plece din Ghencea,nu e o noutate,a mai spus-o.dar in conditia in care (ma repet aici) nu a acceptat 1 conditie,zic eu esentiala (anume sa dispara Argaseala), se opresc protestele vehemente?

si inca ceva..de cand e el in postura de a pune conditii?ce inseamna asta?sa il injuram doar in pauze si dupa meci?injuram cand vrem si cand consideram ca e nevoie..nu cand ne spune el,si in niciun caz nu cantam ce vrea el.

Stanici19.02.2010 20:42

Pacat. Mai aveam putin si il doboram pe jeg. Acum ce sa facem, sa il contestam cand ne da el voie? Pai noi, cand ii strigam ceea ce ii strigam, o faceam din ura, era ceva spontan, nu cu premeditare. Modul de protest de care vorbea ciobanul va fi la fel de credibil ca dragostea pura intre protagonistii filmelor porno.

«1789101116»