...................Intrebare:Este o strategie pentru a introduce toata lumea pe stadion pentru a fi contestat Jiji.Va aparea un comunicat oficial dupa meciul cu Ceahlaul cum ca Razboiul continua din partea Peluzei Nord?Daca totul este o farsa jucata lui Jiji de ce Peluza Sud a raspuns atat de prompt "zvonurilor".
raspunsul este foarte simplu de dat (observ ca esti din Oradea, trag concluzia ca maine nu vei fii pe stadion) UITE-TE LA MECI
din cate am citit in aceste pagini, PN nu a spus niciodata ca S-A TERMINAT CONFLICTUL, nu inteleg de ce se asteapta un comunicat, eu cred ca meciul "din tribune" e singurul care conteaza.
