Ce nu inteleg eu...... Szekely aplauda si un bou,ca altfel nu pot sa-i zic se gaseste sa-i dea fix in cap cu un bulgare... Culmea prostiei.... ![]()
Ce nu inteleg eu...... Szekely aplauda si un bou,ca altfel nu pot sa-i zic se gaseste sa-i dea fix in cap cu un bulgare... Culmea prostiei.... ![]()
Ce nu inteleg eu...... Szekely aplauda si un bou,ca altfel nu pot sa-i zic se gaseste sa-i dea fix in cap cu un bulgare... Culmea prostiei....![]()
Cred ca adevarata tinta era putin mai in spate, dar asta e nu sunt toti lunetisti.
Probabil.. dar imaginea ramane iar cei de la TV au speculat imediat momentul. Bucuria cainilor si tiganilor.
am si eu o serie de intrebari pentru bogdan_ p , poate acum imi raspunde si mie , pentru ca pana acum nu s-a chinuit nici macar sa citeasca , dar sa mai raspunda.
Toata lumea stie , ca pe langa membru al acestei asociatii , esti si un membru foarte important in Peluza Nord.
Intrebari si afirmati referitoare la meciul de aseara.
1- 3 sferturi din Peluza Nord , habar nu au sa cante , habar nu au cantecele , ca sa nu mai zic ca vin in peluza sa-si traga poze de hi cinci.
2- mesajul ala , a fost pregatit 15 minute , apoi s-a dat "mana-n mana" iar baietii nu aveau treaba , il dadeau mai sus si mai sus , in loc sa aveti macar 3-4 oamenii in randul unde trebuia sa ajunga.[ acelasi episod ca si cu Dinamo , atunci fiind mult mai rusinos]
3- inainte de inceperea meciului , cei de jos ati inceput sa aruncati "la caterinca" cu bulgarii in stewarzi daca nu ma insel. , dupa a inceput cam toata peluza . s-au trezit 3-4 mai luminati si au spus sa inceteze .Repde un ultras , nordist infocat si cum mai vrei voi , a urcat sa faca repede curat in SUPERBA PELUZA , si l-a luat la 2-3 pumnii si capace pe un copil de maxim 15 ani , ca de ce arunca el cu zapada.
4- Ati respectat , ceea ce scria in "contract" , Becali pleaca din Ghencea , doar in pauza , nu?
Patetic si rusinos ceea ce se intampla .
Si totusi , unde a fost coregrafia , pregatita?
Si stiti , ce spuneau 2-3 "cetateni" , care au fost la trb0 , oamenii in jur de 50 de ani , care nu au nici o treaba.
Citez :"uitate la astia , au ajuns acum sa-l aiba iar la suflet pe Gigi ,si mai striga Steaua sunt ei" am terminat citatul"
Numai bine'
adevarul este ca meciul asta am stat mai sus, pe la mijlocul peluzei nu stiu de ce am avut un feeling in legatura cu ce o sa se intample.Si va rog credeti-ma cand a inceput sudul "sa cante tot stadionul" nordul a tacut sa vada ce urmeaza cand s-a inceput cu pleaca din Ghencea au fluierat si injurat timp de cateva secunde pe sudisti dupa care au dat-o repede cu "avem un singur scop" ca sa ii acopere.Cine a fost la meci in nord ar trebui sa stie foarte bine ce s-a intamplat.Chiar crezi ca am plecat in min 45 de frig sau de necaz ca luam bataie?
faptele au vorbit. "soarta nu iarta tradatorii"...pacat,mare pacat!
adevarul este ca meciul asta am stat mai sus, pe la mijlocul peluzei nu stiu de ce am avut un feeling in legatura cu ce o sa se intample.Si va rog credeti-ma cand a inceput sudul "sa cante tot stadionul" nordul a tacut sa vada ce urmeaza cand s-a inceput cu pleaca din Ghencea au fluierat si injurat timp de cateva secunde pe sudisti dupa care au dat-o repede cu "avem un singur scop" ca sa ii acopere.Cine a fost la meci in nord ar trebui sa stie foarte bine ce s-a intamplat.Chiar crezi ca am plecat in min 45 de frig sau de necaz ca luam bataie?
au inceput sa fluiere si sa injure tocmai astia care au stat pe la mijloc si pe sus noi doar am inceput sa cantam "avem un singur scop" si referitor la plecarea ta in min 45 reflecta cat de stelist esti cred eu ca in min 45 nu stiai k o sa luam bataie...
aa, se pare ca ai inteles mesajul meu exact pe dos. nici nu ma chinui sa ti-l explic.
am si eu o serie de intrebari pentru bogdan_ p , poate acum imi raspunde si mie , pentru ca pana acum nu s-a chinuit nici macar sa citeasca , dar sa mai raspunda.Toata lumea stie , ca pe langa membru al acestei asociatii , esti si un membru foarte important in Peluza Nord.
Intrebari si afirmati referitoare la meciul de aseara.
1- 3 sferturi din Peluza Nord , habar nu au sa cante , habar nu au cantecele , ca sa nu mai zic ca vin in peluza sa-si traga poze de hi cinci.
2- mesajul ala , a fost pregatit 15 minute , apoi s-a dat "mana-n mana" iar baietii nu aveau treaba , il dadeau mai sus si mai sus , in loc sa aveti macar 3-4 oamenii in randul unde trebuia sa ajunga.[ acelasi episod ca si cu Dinamo , atunci fiind mult mai rusinos]
3- inainte de inceperea meciului , cei de jos ati inceput sa aruncati "la caterinca" cu bulgarii in stewarzi daca nu ma insel. , dupa a inceput cam toata peluza . s-au trezit 3-4 mai luminati si au spus sa inceteze .Repde un ultras , nordist infocat si cum mai vrei voi , a urcat sa faca repede curat in SUPERBA PELUZA , si l-a luat la 2-3 pumnii si capace pe un copil de maxim 15 ani , ca de ce arunca el cu zapada.
4- Ati respectat , ceea ce scria in "contract" , Becali pleaca din Ghencea , doar in pauza , nu?
Patetic si rusinos ceea ce se intampla .
Si totusi , unde a fost coregrafia , pregatita?
Si stiti , ce spuneau 2-3 "cetateni" , care au fost la trb0 , oamenii in jur de 50 de ani , care nu au nici o treaba.
Citez :"uitate la astia , au ajuns acum sa-l aiba iar la suflet pe Gigi ,si mai striga Steaua sunt ei" am terminat citatul"
Numai bine'
Sir , raspunde-mi tu , ca tot ai stat"jos"
Ce nu inteleg eu...... Szekely aplauda si un bou,ca altfel nu pot sa-i zic se gaseste sa-i dea fix in cap cu un bulgare... Culmea prostiei....![]()
A vrut sa dea-n Stoichita.
au inceput sa fluiere si sa injure tocmai astia care au stat pe la mijloc si pe sus noi doar am inceput sa cantam "avem un singur scop" si referitor la plecarea ta in min 45 reflecta cat de stelist esti cred eu ca in min 45 nu stiai k o sa luam bataie...
Avem un singur scop,un ideal in viata,sa luam cat mai multi bani,sa va prostim in fata! Asta se potriveste ca o manusa celor care au cantat aseara,nu ma refer la o peluza,la un sector,la o Liga,ci la toata turma de oligofreni ce au cantat!
UN CLUB CURAT MAI PRESUS DE TOATE!
bai nene , da' nu puteti sa va abtineti si voi, trebuie sa ne jignim asa... plm, am zis ca o sa sustinem echipa, am sustinut echipa , voi ati spus ca o sa injurati in continuare, de ce nu ati injurat? ca era tarsa ca nu mai intrati !
ati intrat pe stadion pe spatele nordului cum ar veni, daca erati asa de mandrii trebuia sa gasiti voi alta metoda...
bai nene , da' nu puteti sa va abtineti si voi, trebuie sa ne jignim asa... plm, am zis ca o sa sustinem echipa, am sustinut echipa , voi ati spus ca o sa injurati in continuare, de ce nu ati injurat? ca era tarsa ca nu mai intrati !
ati intrat pe stadion pe spatele nordului cum ar veni, daca erati asa de mandrii trebuia sa gasiti voi alta metoda...
Omule, tu cum te-ai simti in locul nostru dupa o astfel de declaratie:"Va garantez ca maine la meci va fi contestat tot meciul,nu pauza,nu inainte si nu cu pleaca din Ghencea.Daca nu am dreptate,rog moderatorii sa ma baneze pe acest site.
Mai scriu o data,cu majuscule,ca sa vedeti toti:VA GARANTEZ CA MAINE VA FI CONTESTAT INTREGUL MECI,LA Peluza Nord SI NU CU AFARA DIN Ghencea SAU PLEACA.Nu am fost la intalnire,dar o sa vedeti ca stiu ce vorbesc'.
Chiar nu putem sa fim uniti? Ce pana mea de mandrie mai conteaza acum? Orgolii prostesti pe cuvant
Sa va fie rusine! ![]()
Hai ca deja exagerati...
Si la anu' pe vremea asta tot asa sa o tineti.
taticul acestui thread nu mai apare p'aici....
Hai ca deja exagerati...Si la anu' pe vremea asta tot asa sa o tineti.
Nu exagereaza nimeni, bhai! noi asta am vazut!
taticul acestui thread nu mai apare p'aici....
bai , da' cat poti sa suferi
vedeti-va ma de sudul vostru si gata...
bai , da' cat poti sa suferi
vedeti-va ma de sudul vostru si gata...
si cu asta s-a rezolvat problema...este ?
18 pagini pline cu posturi inutile. Au demonstrat ce au avut de demonstrat. Jos palaria pentru gestul lor!
18 pagini pline cu posturi inutile. Au demonstrat ce au avut de demonstrat. Jos palaria pentru gestul lor!
Care gest?
bai , da' cat poti sa suferi
vedeti-va ma de sudul vostru si gata...
frate stii care e faza. Steaua ca si galerie nu mai exista.. Peluza Nord este doar o deziluzie, poti sa spui k sufar k fac pe smecheru .. adevarata galerie a Stelei este Peluza Sud si cu asta am zis tot , sunt satul de toti lingaii de la nord, pe care ii joaca ciobanul cum vrea ,daca tie iti place organizarea peluzei nord e treaba ta
Care gest? Acela de a da o palma intr-un mod rusinos tuturor celor care au avut o picatura de incredere ca nu vor abandona protestul.
Care gest? Acela de a da o palma intr-un mod rusinos tuturor celor care au avut o picatura de incredere ca nu vor abandona protestul.
Ce protest! Mama, ce protest!
))))