FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Vreti Sa Stiti Despre ALSS?

«113141516»
Mihai21.02.2010 13:18
bai , da' cat poti sa suferi

 

vedeti-va ma de sudul vostru si gata...

Om bun, de ce vorbesti asa? Nu e sudul nimanui! Suntem toti stelisti? Sau conteaza mai mult ce fel de semn cardinal atasezi acestui cuvant? Nu ar fi normal sa-ti pese de niste straini, dar niste stelisti de-ai nostri... Oricat nu ai vrea sa crezi, dar suntem toti la fel in ochii unui Becali, Dragomir, basescu, iliescu, boc, etc.

 

In loc sa fim uniti, sa ne gandim la cel de langa noi, noi zicem "vedeti-va ma de x-ul vostru'?

 

Daca tu crezi ca asta e atitudinea normala pe care ar trebui s-o avem intre noi... atunci toate argumentele pier.

aklik21.02.2010 13:31
bai , da' cat poti sa suferi

 

vedeti-va ma de sudul vostru si gata...

 

eu sunt din vest si nu din sud sau alte puncte cardinale. Nu asta e diferenta, ci faptul ca voi sunteti niste vanzatori de 2 bani, nu va puteti numi stelisti, sunteti niste mercenari, prostituate gata sa stea capra pentru propria bunastare. jeguri de oameni! Cat despre Bogdan, era de asteptat sa nu mai apara aici, 0 demnitate, 0 respect de sine... doar o carpa!

hooltras21.02.2010 13:34
eu sunt din vest si nu din sud sau alte puncte cardinale. Nu asta e diferenta, ci faptul ca voi sunteti niste vanzatori de 2 bani, nu va puteti numi stelisti, sunteti niste mercenari, prostituate gata sa stea capra pentru propria bunastare. jeguri de oameni! Cat despre Bogdan, era de asteptat sa nu mai apara aici, 0 demnitate, 0 respect de sine... doar o carpa!

 

jeg esti tu bai b#langiule, uite si despre asta era vorba, va vaitati aici ca va jignea Bogdan da' voi ce plm faceti?

Marius21.02.2010 13:45

usurel

aklik21.02.2010 14:05
jeg esti tu bai b#langiule, uite si despre asta era vorba, va vaitati aici ca va jignea Bogdan da' voi ce plm faceti?

 

ai dreptate, dece sa ma cobor atat de jos. Imi cer scuze pentru jigniri. Problema este ca incercati sa va gasiti scuze, nu aveti demnitatea sa acceptati ca v-ati vandut.

pytycrys21.02.2010 14:08

Pana la urma are vreo declaratie de facut PN?

Sau ramanem la prima impresie?

Daniel-Ionut21.02.2010 14:11

Eu zic sa ramaneti la ce impresie vreti voi... aseara echipa a fost incurajata aproape tot meciul, iar sudul nu a fost fluierat decat ici-colo de cate unu'...

f234567k21.02.2010 14:26
aseara echipa a fost incurajata aproape tot meciul, iar sudul nu a fost fluierat decat ici-colo de cate unu'...

Imi dau seama ce simte unul ca tine. De ce ai mai protestat prietene atunci aproape 1 an de zile? Hai sa protestam 2-3 etape si dupa sa incurajam echipa inca 2, si tot asa...

 

Cum era cantecul ala.. Veniti pentru rezultate/ N-aveti pic de demnitate.. Chiar asa de mult iti doresti un nou titlu ca sa se umfle oaia in pene dupa aceea.

 

PS: Ai plecat si tu la 1-3?

MoWeed21.02.2010 14:32

Asa cum multi va laudau pentru un mesaj reusit, o coregrafie reusita etc, asa au si acum dreptul sa critice viziunea voastra actuala asupra protestului.

Pentru ca actiunile voastre nu afecteaza numai Peluza Nord, ci afecteaza Steaua. Daca nici intre noi nu putem fi uniti, cum naiba vrem sa plece ciobanul?

criss_blue21.02.2010 14:49

Galeriile sunt facute sa sustina echipele favorite? nu? Voi si ma refer la cei de la SUD,prin actiunile voastre vreti sa-l inlaturati pe Becali,nu? Dar nu vedeti ca faceti rau propiei echipe? Atunci unde mama draq mai este sustinerea?

Bogdan4Steaua21.02.2010 15:01

@criss_blue: defineste care este in momentul de fata "binele propriei echipe"... participarea in UCL in sezonul urmator?

criss_blue21.02.2010 15:05
@criss_blue: defineste care este in momentul de fata "binele propriei echipe"... participarea in UCL in sezonul urmator?

 

 

Castigarea de meciuri,de campionate ...... zic si io deh

1on21.02.2010 15:10

Zici prost, pentru momentul de față.

fredysteaua21.02.2010 15:11

Cristi :D ziceai mai sus ca sudul nu a injurat (ci doar a protestat civilizat) pentru ca era frica de interzicere :)) cum putea sa interzica pe cineva ciobanul ?? ca s-au luat bilete fara buletine fara nimic :) ]

te salut >:D<

aklik21.02.2010 15:12
Galeriile sunt facute sa sustina echipele favorite? nu? Voi si ma refer la cei de la SUD,prin actiunile voastre vreti sa-l inlaturati pe Becali,nu? Dar nu vedeti ca faceti rau propiei echipe? Atunci unde mama draq mai este sustinerea?

 

tu de unde ai mai aparut. Probabil ca nu ai citit nimic din tot forumul asta. Ai fi vazut sutele de explicatii dece protestul face BINE si nu rau echipei. Dar sustinatorii becalieni cat si suporterii de rezultat nu stiu ce inseamna sa fi alaturi de o echipa, nu stiu ce este demnitatea. Si MoWeed avea dreptate, va umflati in pene atunci cand lumea va lauda coregrafiile, se pare ca nu acceptati decat laudele... asta inseamna sa nu ai demnitate!

Daniel-Ionut21.02.2010 15:13

Pai nu interzicea... inchidea Peluza Sud.

criss_blue21.02.2010 15:14
Zici prost, pentru momentul de față.

 

 

Mai bine la matineu nu? :thumbdown:

Bogdan4Steaua21.02.2010 15:22

Da, mai bine la matineu si curati decat in top (?) si umiliti, patati...

 

Mergand pe rationamentul tau... de ce o echipa cu traditie, cu sanse reale la titlu (pentru naivi) are meci de meci din ce in ce mai putini suporteri? Datorita Peluzei Sud? Sau datorita scarbei generalizate provocate de cancerul care mananca acest club, deghizat in persoana imputitului Becali?

criss_blue21.02.2010 15:47

Ma rog fiecare cu parerea lui..... ''Dragostea pt culori este mai mare decat ura pt conducatori''

albanezul21.02.2010 15:51
Ma rog fiecare cu parerea lui..... ''Dragostea pt culori este mai mare decat ura pt conducatori''

bravo ma..stai jos..nota 1

Piece of Mind21.02.2010 15:51

Hooltras...cand ai sa realizezi si tu, ca orice om de buna credinta, ca orice compromis cu Gigi rezoneaza negativ in Steaua, mai devreme sau mai tarziu?

 

 

criss_blue21.02.2010 15:53
bravo ma..stai jos..nota 1

 

 

:ce_oameni:

*Alecs*21.02.2010 15:54
Ma rog fiecare cu parerea lui..... ''Dragostea pt culori este mai mare decat ura pt conducatori''

 

FAIL !

pytycrys21.02.2010 15:58
Ma rog fiecare cu parerea lui..... ''Dragostea pt culori este mai mare decat ura pt conducatori''

Cred ca o sa pleci tare repede dintre noi.

Sa ghicesc, unde ai stat aseara? La tribuna I sau acasa?

Sau tu erai printre aia de la Nord care atunci cand protestam noi de la T2 si Sudul ne fluierati?

Marius21.02.2010 15:59

din acest moment, tot ce nu se refera la LSS va fi sters si sanctionat... micile voastre "razboaie" le purtati pe thd. dedicate, daca exista, sau in PM.

«113141516»