bai , da' cat poti sa suferi
vedeti-va ma de sudul vostru si gata...
Om bun, de ce vorbesti asa? Nu e sudul nimanui! Suntem toti stelisti? Sau conteaza mai mult ce fel de semn cardinal atasezi acestui cuvant? Nu ar fi normal sa-ti pese de niste straini, dar niste stelisti de-ai nostri... Oricat nu ai vrea sa crezi, dar suntem toti la fel in ochii unui Becali, Dragomir, basescu, iliescu, boc, etc.
In loc sa fim uniti, sa ne gandim la cel de langa noi, noi zicem "vedeti-va ma de x-ul vostru'?
Daca tu crezi ca asta e atitudinea normala pe care ar trebui s-o avem intre noi... atunci toate argumentele pier.
