Face cineva deplasarea mana sus ?
Cine sa vina pentru dobitocii astia?Poate doar Nordul limbist...
Face cineva deplasarea mana sus ?
Cine sa vina pentru dobitocii astia?Poate doar Nordul limbist...
Dupa cum am si zis, Tanase nu are ce cauta atacant. El e mijlocas ofensiv. Aseara a evoluat foarte prost tocmai din cauza asta, pentru ca e folosit pe un post pe care nu e obisnuit, locul lui fiind in alta parte!
Dupa cum am si zis, Tanase nu are ce cauta atacant. El e mijlocas ofensiv. Aseara a evoluat foarte prost tocmai din cauza asta, pentru ca e folosit pe un post pe care nu e obisnuit, locul lui fiind in alta parte!
Nu stiu,insa Tanase are sanse insemnate sa repreinte o noua mare teapa.Ceva gen Dayro Moreno...
Face cineva deplasarea mana sus ?
si nu sunt singurul.
Sa plece toti avem nevoie de ceva nou.PLEACA DIN Ghencea CIOBANE PLEACA DIN Ghencea
Nu stiu,insa Tanase are sanse insemnate sa repreinte o noua mare teapa.Ceva gen Dayro Moreno...
Daca va fi folosit in continuare pe posturi aiurea, fii sigur de asta. Asa s-a intamplat si cu Toja. Ala era mijlocas stanga si acolo dadea cel mai bun randament. Pana a ajuns la Steaua si a intervenit ciobanul, ca el e mijlocas central si n-are ce cauta pe stanga! ![]()
Cine vine la Cluj ? Dar la Urziceni ?
Chiar nu ati gasit alt topic in care sa intrebati cine vine la Cluj? Nici nu stiu ce importanta are pana la urma.
In fine, sa trecem la subiectul topicului. Nu stiu ce aveti cu Plesan, e un jucator bun si important. Iar Tanase chiar daca nu e atacant de meserie, pare ca se intelege bine cu Kapetanos, si il poate pune in valoare.
Cine vine la Cluj ? Dar la Urziceni ?
Vine toti prosti la Urziceni ca sa zic asa.
cum poti sa zici ca ov metre nu merita sa fie la Steaua? macar din respect pt el ar trebui sa taceti din gura
dar asa sunt unii mereu nu le convine nimic .. MERITA Baciu ? care ne-a dat **** ?
cum poti sa zici ca ov metre nu merita sa fie la Steaua? macar din respect pt el ar trebui sa taceti din guradar asa sunt unii mereu nu le convine nimic .. MERITA Baciu ? care ne-a dat **** ?
Nu merita.Nici nu stiu cine e , de fapt.
Io nu-i inteleg p-aia care-l vor in poarta pe Tatarusanu. N-am nici cea mai mica idee de ce cred ei ca Zapata ar trebui lasat pe banca de rezerve!
Te-ai lamurit (si) dupa meciul cu Piatra?
Zapata
Petre Marin - Ovidiu Petre - Jelev(Baciu) - Karamyan
Szekely - Plesan - Tanase
Surdu-Stancu
Kapetanos
1-4-3-2-1
Nici un fundas sa nu urce decat la cornere si maxim, mijlocul terenului.Fara Banel,in orice formula.De asemenea,in orice formula mai trebuie cumparati minim 2 fundasi de valoare.Plesan sa fie la ''inchidere'' si sa mai dea si el cate o pasa.Restul,daca avem noroc,sa dea goluri.
P.S.,mi-ar fi placut sa mai fie Onicas.
zapata---------Nicolita-jelev-Tudose/tall-karamyan-------------szekely-plesan-tanase-toja--------kapetanos-Stancu
zapata
golanski Tudose Baciu p Marin
szekely o Petre plesan toja/tanase
Stancu/surdu kapetanos
cei pusi cate doi ar juca fiecare cate o repriza
daca ii mai dam pe Banel la chiajna si pe Becali la bellu, ar fi perfect pentru retur!