FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SITE-UL WWW.FCSTEAUA.RO VS CEL OFICIAL !

«123»
armanovici27.01.2006 20:18

Ghici de cine au fost scrise.

dbd28.01.2006 21:47

sa nu imi spui ca tu le-ai scris armanovici ? :o

cat despre ideea cu anuntarea zilei de nastere nu stiu sigur daca se poate pe phpbb...poate pe ipb... :?

armanovici28.01.2006 22:20

Nu le-am scris eu stai linstit...Nu fac asa ceva..

Darius_Stelistul16.02.2006 09:53

Nici mie nu mi se pare interesant siteul oficial.Acesta mi se pare cel mai tare site.Si oricum ar trebui sa avem respect fata de el.Ca doar e siteul oficial al echipei noastre de suflet.

IONUTZ-CIPRIAN17.02.2006 18:47

:evil: >>>Imi place ca cel oficial ia multe chestii de pe situl asta,deci sunteti deasupra lor!>>> :twisted:

SteauaToronto06.03.2006 04:58

Pur si simplu nu inteleg cum siteul oficial este deasupra noastra, ei nu prea au materiale de download si chestii din astea...

SteauaToronto25.03.2006 03:54

Ati vazut, am depasit site-ul oficial la trafic :D!

siu05.04.2006 10:12
ce mama dracu vor toti poze cu peluzele? mergeti la meci sa muriti langa jucatori sau ca sa va vedeti trasi in poze? loialitatea nu se masoara in megapixeli!  

te-ai gandit ca nu toti pot merge la stadion si pozele ar fi o modalitate de a vedea care a fost atmosfera pe stadion, ce coregrafii au fost etc; daca nu pot merge la stadion, sa stea acasa sa se uite la TV la meci si sa se multumeasca cu atat? tu ce zici?! mie, de ex, imi e cam greu sa ajung din Cluj la meciurile Stelei, dar ma voi stradui. fara suparare, toti IUBIM Steaua salut

axl2306.04.2006 07:54
Ghici de cine au fost scrise.
pai chiar, cine le-a scris? banuiesc ca nu fani de-ai lui southampton, nu?

or fi fost niste dinamovisti care treceau si ei pe-acolo...

SteauaToronto11.04.2006 23:38

Site-ul oficial a cazut jos de tot pe trafic...asta se datoreaza cred materialelor video de pe site...

 

Dumneavoastra ce parere aveti?

Sean60923.08.2006 06:27
tribunele.

 

Look, the thing is that you - . You know what - nevermind. forget it.

«123»