In rest, o problema care de mult timp asteptam sa se rezolve - mai multe poze. La fiecare meci exista zeci de oameni care sunt sau cu camerea sau cu telefonul in mana, nu inteleg de ce le pastreaza pentru ei. Puneti un anunt mare pe prima pagina prin care sa cereti astfel imagini, pana se invata lumea sa trimita fara sa mai fie rugati.
Daca te referi la faze de meci, s-a rezolvat problema: incepand de la meciul cu Sportul, vor fi faze de la toate meciurile, pana la finalul sezonului. Evident ca voi da golurile mai ales (acelea sunt cele mai importante faze de meci si nu multi le surprind
).
Daca te referi la poze cu suporterii, am sa fac si asa ceva, incepand de la meciul urmator. Voi publica 2 poze cu fiecare peluza (si cu tribunele, fireste) si sa nu ma acuzati ca "nu am dat ce era mai sugestiv cu una din peluze, deci tii cu ceilalti din cealalta peluza" (?!?!), pentru ca, asa cum stiti, pe mine treaba cu peluzele nu ma preocupa in asa masura, cat fazele de joc.
In fine, daca aveti poze sugestive din tribune / peluze (de ex: batai cu jandarmii), le voi publica cu copyright-ul aferent autorului - daca are curaj
. Adresa pe care puteti sa le trimiteti, este cea de la concurs. Dar doar daca sunt importante, altfel nu are rost. Adica o poza cu limba scoasa, nu o public, nu are rost...pot fi sute asemenea poze. O bataie cu jandarmii, insa, este foarte interesanta
.
Cristian Otopeanu