22.01.2010 17:18
am un an ? ![]()
si postari pe alte sectiuni ![]()
am un an ? ![]()
si postari pe alte sectiuni ![]()
Baieti, priviti cat de disperat e quitarr.
c.golazo este a 2-a clona cu care incearca sa se inscrie numai in campania asta de inscrieri.
@chitara
Intelege, nu mai ai ce cauta in campionatul de fifa de pe fcsteaua.
Fa-ti o prietena, iesi la o bere cu amicii, chiar nu ai ceva mai bun de facut decat sa joci fifa?
Chitara asta e ca furnica harnica. Si-a facut clone din timp pentru cand vine iarna ![]()
pana una alta terminati si voi etapele alea? va chinuiti de o luna sa jucati 5 etape...
Ba ce oameni... Vine o fata printre noi si o alungati imediat !
)
daca se mai fac inscrieri si daca ma mai primiti, alinn50c
![]()
id: kimi_cmblue am di tati si 18 ani si ip si plm.
am di tati si 18 ani si ip si plm.
Si noroc la table.
Si noroc la table.
Odata la 7 meciuri. ![]()