FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri !

«123»
c.golazo22.01.2010 17:18

am un an ? :)

si postari pe alte sectiuni :))

MoWeed22.01.2010 17:22

Baieti, priviti cat de disperat e quitarr.

 

c.golazo este a 2-a clona cu care incearca sa se inscrie numai in campania asta de inscrieri.

 

 

 

@chitara

Intelege, nu mai ai ce cauta in campionatul de fifa de pe fcsteaua.

Fa-ti o prietena, iesi la o bere cu amicii, chiar nu ai ceva mai bun de facut decat sa joci fifa?

Adrian22.01.2010 17:41

Chitara asta e ca furnica harnica. Si-a facut clone din timp pentru cand vine iarna :))

cozmin23.01.2010 00:13

pana una alta terminati si voi etapele alea? va chinuiti de o luna sa jucati 5 etape...

i0nutz8323.01.2010 09:55

Ba ce oameni... Vine o fata printre noi si o alungati imediat ! ;))

AliN4u06.02.2010 03:03

daca se mai fac inscrieri si daca ma mai primiti, alinn50c

 

 

:D

BAF-kimi06.02.2010 11:11

id: kimi_cmblue am di tati si 18 ani si ip si plm.

RobYnho06.02.2010 11:14
am di tati si 18 ani si ip si plm.

 

Si noroc la table.

BAF-kimi06.02.2010 11:23
Si noroc la table.

Odata la 7 meciuri. :dry:

«123»