FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri !

«123»
BADboySteaua15.01.2010 13:01

@Roby Asa roby strange oamenii de pe acum :)):beer2:

Dany's19.01.2010 14:52

Danny_racari_92.. indeplinesc conditiile.. sper sa nu fie alte probleme.

Ronnie20.01.2010 14:39
am glumit abia am si eu 2 meciuri jucate in viata mea

poate dupa ce ma mai antrenez :)

dar nu prea am cu cine sa joc !

cu computerul nu am motivatie

 

Mai este o conditie suplimentara pentru fete, si anume, sa pui niste poze cu tine.

 

Astea sunt regulele lui Ion, eu doar te instiintez. :D

RobYnho20.01.2010 14:41

Nu. Mai bine e cu webul. Poze se gasesc peste tot. :D

Dragoshel20.01.2010 14:54

ma bag si eu

 

 

sa vad webu ma, nu sa ma joc fifa

RobYnho20.01.2010 15:00

Vagabondule.

MoWeed20.01.2010 15:19

@Roby

 

Eu cu Ronnie si cu Dragoshel avem intaietate la web.

Dragoshel20.01.2010 15:22

roby mai vinzi ma flori??? si coroane?

 

ps: gata ma ca ii stricam lu nea' Ion topicu si ne rupe la salarii

RobYnho20.01.2010 15:32
roby mai vinzi ma flori??? si coroane?

 

 

Astept sa vina primavara, sa iasa ghioceii.

andra170620.01.2010 18:53
Mai este o conditie suplimentara pentru fete, si anume, sa pui niste poze cu tine.

 

Astea sunt regulele lui Ion, eu doar te instiintez. :D

 

pai am poza cu mine si aici si la avatar dar nu intra nimeni pe id-u meu sa jucam fifa le e frica :)

RobYnho20.01.2010 19:11

Nu stiu, dar tare ma tem ca esti vreo clona. Sa o verifice vreun moderator.

Chitara, n'ai ce face ? :))

mihai141120.01.2010 19:29

mai da o data idul sa vezi ce vor toti sa joace fifa cu tine :)))

RobYnho20.01.2010 19:31

Care id ? quitarr ?!

MoWeed20.01.2010 19:36

Am verificat-o pe domnisoara de mai sus si pot doar sa spun ca Roby a avut dreptate.

 

@quitarr

 

Chiar daca ai ip dinamic, da-i si tu un reconnect inainte sa postezi de pe clona

RobYnho20.01.2010 19:37

Puteam sa jur.

Ban ! :D

MoWeed20.01.2010 19:38

Poate o fi partea lui feminina mah :D

RobYnho20.01.2010 19:41

Sau o fi sor'sa. :)) Sa'i dam la mumu. :confused:

Ronnie20.01.2010 19:47

Bai, orice pe lumea asta, dar barbatii deghizati in pizde sunt cele mai de caccat persoane din lume.

MoWeed20.01.2010 19:48

Ronnie ii daduse deja un mesaj privat cu "asl?"

RobYnho20.01.2010 19:50

Au si schimbat 2-3 vorbe pe mess.

MoWeed20.01.2010 19:51

A si dat o onanie mica

Adrian20.01.2010 20:12

Chitara ala are mai multe conturi. E disperat rau dupa fifa, n-ai ce sa ii faci. Acum sper ca va e clar ca e si poponar pe deasupra :D

 

Is curios si io, asa, de ce dracu nu se pot duce astia sa joace fifa in alte campionate?!

Ca doar mai sunt. Nu e asta singurul...

Dragoshel20.01.2010 20:24
Ban ! :D

cand o sa ajungi moderator sa zici cui sa dea ban. pana atunci mai vinde niste coroane dalea :bananadance:

RobYnho20.01.2010 20:55

'ti'ar fatza aia de comunist.

blindica20.01.2010 21:36
Chitara ala are mai multe conturi. E disperat rau dupa fifa, n-ai ce sa ii faci. Acum sper ca va e clar ca e si poponar pe deasupra :D

 

Is curios si io, asa, de ce dracu nu se pot duce astia sa joace fifa in alte campionate?!

Ca doar mai sunt. Nu e asta singurul...

 

Ă'sta e singurul unde mai intalnesti si altceva decat cocalari agramati,ceea ce si pentru un nonstelist cred că e o onoare să interactioneze cu oameni la un nivel mai ridicat decat cei cu care-și pierde timpul. :steag_sah_mic:

 

«123»