FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri !

«123»
i0nutz8312.01.2010 16:50

Declaram deschisa sesiunea de inscrieri pentru sezonul februarie - martie fifa 2010 FCSteaua.Ro.

 

Cerinte OBLIGATORII:

 

- SUPORTER Steaua

 

- vechime pe forumul FcSteaua mai mare de 1 an (un an) si activitate SI PE ALTE SECTIUNI DECAT FIFA

 

- varsta minima 18 ani, seriozitate

 

- jocul FIFA 10 curat, fara patch-uri, addon-uri etc;

 

- ip ROOTABIL !!

 

- conexiune buna la internet

 

- id de yahoo messenger

 

- disponibilitate de timp

 

 

:excl:ESTE SUFICIENT SA POSTATI AICI ID-UL DE MESSENGER. VETI FI CONTACTATI IN SCURT TIMP DE USERI ABILITATI PENTRU TESTARE.

 

Termen-limita pentru inscrieri: miercuri 20 ianuarie 2010.

crist3a12.01.2010 17:10

Salut! Vad ca nu mai ii ca cerinta ip rootabil. Ma pot reinscrie?

cozmin12.01.2010 17:24

Dmcozmin

i0nutz8312.01.2010 17:27
Salut! Vad ca nu mai ii ca cerinta ip rootabil. Ma pot reinscrie?

 

Acum e;) Uitasem eu sa mentionez, sorry !

 

Vlad Bogdan12.01.2010 18:04

v***@***

 

 

Indeplinesc toate conditiile inafara celeia cu vechimea. ( 7 luni ). Am un cont inregistrat prin 2007, caruia i-am uitat parola. Ceva in genul vlad_bogdan35... Oricum, daca vreti, acolo ma gasiti. Nu ma deranjeaza sa imi aleg ultimul echipa, iar dupa joia asta, am timp destul.

RobYnho12.01.2010 18:07

Prima oara vei fi testat de un user desemnat de Ion. Vom afla atunci daca indeplinesti sau nu conditiile de mai sus.

MoWeed12.01.2010 18:17

Ioane, la pariu ca o sa se inscrie iarasi god? :))

i0nutz8312.01.2010 18:25

@Mo: Asta daca nu cumva joaca deja ;))

MoWeed12.01.2010 18:28

Eu zic ca joaca deja de pe id-ul RobYnho

i0nutz8312.01.2010 18:32

Cata bautura sa-i fi dat lu' ala sa-l lase sa joace ? Nu de alta, dar il stiu personal pe roby ;)

MoWeed12.01.2010 18:34

Pai si eu il cunosc personal, doar e cosatean cu mine. Iti zic eu mah, roby nu are treaba cu fifa-ul, toate meciurile lui le joaca god :D

RobYnho12.01.2010 18:37

I'am dat niste fast food'uri lu' God, iar el mi'a dat cateva damigene de vin. :D

MoWeed12.01.2010 18:40

Vezi?

Propun excluderea din campionat ca ii dau eu ban pe forum :D

i0nutz8312.01.2010 18:41

Ce-si musca saracul god degetele. Iar inscrieri, iar trebuie sa faca nush cate conturi, iar sa schimbe provider-ul bla bla ;)

RobYnho12.01.2010 18:41

Incetati cu offtopic'ul. :))

Pai nu are baiatu' ip dinamic ? :))

MoWeed12.01.2010 18:42

Si ce ne faci mah daca nu incetam?

i0nutz8312.01.2010 18:42

Roby joci etapa ?;)

RobYnho12.01.2010 18:43

Da, in 5 min. :)

Mai am un meci cu Maye la table. Il ard acum.

RobYnho14.01.2010 10:03

Ce vrea asta , ma ? :)) Mori, infectule ! Hai cu ban. :D

Daniel-Ionut14.01.2010 10:16

Frustrat!

Maye14.01.2010 10:30

Se rezolva si cu idiotul asta.

Hai un nene cu moderatul :)

 

 

andra170614.01.2010 18:54

joc si eu fifa

RobYnho14.01.2010 19:09
:excl:ESTE SUFICIENT SA POSTATI AICI ID-UL DE MESSENGER. VETI FI CONTACTATI IN SCURT TIMP DE USERI ABILITATI PENTRU TESTARE.
andra170615.01.2010 11:32

am glumit abia am si eu 2 meciuri jucate in viata mea

poate dupa ce ma mai antrenez :)

dar nu prea am cu cine sa joc !

cu computerul nu am motivatie

RobYnho15.01.2010 12:48

Te cooptam noi. Un membru nou in "cooperativa" nu strica. :D

«123»