Un meci bunicel. Mi-a placut cuplul Stancu si Surdu, ca au alergat. Au facut pressing si i-au pus in dificultate pe cei din apararea lui Red Bull Salzburg. Si Toja m-a impresionat, a muncit in defensiva, a alergat, a pus piciorul la minge. La fel si Plesan.
De la austrieci l-am remarcat pe Schwegler, mi-a placut destul de mult cum a jucat. L-as vrea la Steaua, daca nu de acum, macar din vara.
