Ce e interesant, e faptul ca se vorbeste ca Gabriel Oprea ar dori sa redea clubul Armatei. Credeti ca poate fi adevarata aceasta informatie? Eu nu ma pronunt dar nu stiu daca Steaua ar mai putea fi sustinuta din bugetul armatei. Mi-ar place insa ideea.
Referitor la meciul de debut in noul an, doresc sa vad seriozitate in randul jucatorilor, dorinta de victorie, mentalitate occidentala de cel putin 7% pe o scala de la 1 la 10.
Steaua sa faca parte iarasi din CSA Steaua ar fi extraordinar. Asa n-ar mai aparea trepadusi gen Jiji care sa zica ca e clubul lui. Nu, e clubul Armatei, si pe langa acest club pot veni 1-2-3 investitori si putem reincepe constructia! ![]()
