Vorbeam de echipa. Scuza-ma, dar tocmai ai pus egal intre Steaua si cioban. Si ai scapat din vedere adevarul ca Steaua suntem noi suporterii ei. Mai Dorulet mai...
Din pacate Steaua de azi = ciobanul. Asta este adevarul, orice lucru care aduce bani Stelei, ii aduce de fapt bani ciobanului.
Nu asta e Steaua noastra.
Steaua noastra nu e cea condusa de Jiji, Argaseala, Mache si "cancelarul" Virgil Becali.
Steaua noastra nu e cea la care o nulitatate(din punct de vedere fotbalistic) ca Banel Nicolita este impusa pentru popularitatea care o aduce in randul unei anumite etnii in timp ce jucatori valorosi ca Rada, Goian, Dica, Neaga sunt lasati sa plece pentru niste sume minuscule.
Steaua noastra nu e echipa a carui obiectiv este calificarea in CL de pe locul 2
Steaua noastra nu e echipa care isi bate joc de Cupa Romaniei sau care este ciuca batailor in cupele europene(n-am mai castigat acasa intr-o faza superioara a unei competitii europene din 2006).
Steaua noastra este echipa condusa de niste profesionisti desavarsiti ca Sfinxul; de oameni care nu creeaza/intretin scandaluri doar ca sa apara la televizor.
Steaua noastra este o echipa ofensiva care joaca si pentru deliciul spectatorilor, nu numai pentru puncte.
Steaua noastra ia in serios orice competitie in care participa.
Steaua noastra a facut nenumarate meciuri senzationale in Europa invingand multi adversari considerati favoriti de-a lungul timpului.
Steaua noastra nu transfera dupa DVD-uri.
Steaua de azi nu mai are nici o legatura cu ceea ce dorim noi de la Steaua. Dorindu-ne performante pentru aceasta Steaua, ne dorim prelungirea perioadei Becali si afundarea si mai grava a clubului in mediocritate. Palmares bogat avem, slava Domnului. Important e sa scapam de Becali, ca vom mai castiga noi trofee dupa aia