FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa facem cunostinta!

«123»
Ionut_stelistu13.12.2005 14:40
Sunt nou pe forumul Stelei!  

Muzica: Rock, Hip-Hop si Rap.  

Trupe preferate:Fara Zahar,TNT,Corina...  

 

Aici mi-a placut de tine mai Ionut :lol:

Multumesc Grinch :lol: :lol:

cristianotopeanu13.12.2005 17:15
Sunt nou pe forumul Stelei!  

Muzica: Rock, Hip-Hop si Rap.  

Trupe preferate:Fara Zahar,TNT,Corina...  

 

Aici mi-a placut de tine mai Ionut :lol:

Multumesc Grinch :lol: :lol:

 

 

Si ce altceva mai asculti ?

misha13.12.2005 17:34
Doamne ce rai puteti fi.....dar voi cum erati la 13 ani...erati mai "brezi" :roll:  :roll:

 

Am sa sar in ajutorul tau,vad ca nu esti sigura.

Cneaz,cneji;viteaz,viteji;breaz,breji. :)

 

eram sigura :D ...in caz ca n-ai observat era pus in ghilimele :P

aaaa...si apropo stiam si eu pluralul la breaz...breji/breze ...nu trebuia sa te obosesti :D

Ionut_stelistu23.01.2006 21:34
Sunt nou pe forumul Stelei!  

Muzica: Rock, Hip-Hop si Rap.  

Trupe preferate:Fara Zahar,TNT,Corina...  

 

Aici mi-a placut de tine mai Ionut :lol:

Multumesc Grinch :lol: :lol:

 

 

Si ce altceva mai asculti ?

Am uitat sa scriu : ELVIS PRESLEY

dbd24.01.2006 15:21

:lol: :lol: :lol:

cat am mai putut sa ma amuz...mai ales de de bataia misha vs. red19 :lol: :lol: :lol:

a devenit cam off atunci dar a intervenit armanovici si gata...

___________________________________________

 

back to on : nici eu nu sunt cu mult mai mare decat mesteroo ...am 14 ani...dar consider ca e aiurea topicul chiar daca e la discutii libere...si nu il ajuta sa se integreze printre cei mari cu nimic...din potriva a fost jignit...

alex ripper24.01.2006 15:47
Muzica: Rock, Hip-Hop si Rap.  

Trupe preferate:Fara Zahar,TNT,Corina... !!!

 

cele trei "trupe" enumerate unde se inscriu la rock, hip-hop sau rap? :lol: :lol:

axl2325.01.2006 11:41

sunt Catalin, am 25 de ani, stau in mangalia.

prima oara m-am imbatat cand aveam 6 ani, ghiciti de ce.

tin cu Steaua si barca.

imi plac nesu, Nicolita, Radoi si Iacob.

nu-mi plac Gigi, Paraschiv si Cristea dar reusesc sa fiu obiectiv cand e vorba de ei.

fac speologie si imi place istoria evului mediu.

ascult jamiroquai, metallica, green day, zdob si zdub.

de fel sunt moldovean, nascut in ruginoasa, Iasi.

imi plac filmele englezesti.

si altele.

FANATIK RED-BLUE25.01.2006 18:15
stau in mangalia.
La location (sub avatar) scrie magalia :!: :!: :!:
armanovici25.01.2006 19:30
prima oara m-am imbatat cand aveam 6 ani, ghiciti de ce.

 

Si cand ai facut prima data.....?

alex ripper25.01.2006 20:59

si cu ce ocazie ? :lol: :lol: :lol: :lol:

armanovici25.01.2006 21:51

Sigur nu isi aminteste...era turmentat :)

axl2325.01.2006 22:01

ha, ha. daca faci un calcul o sa vezi ca aveam 6 ani in 86, poate iti aduci aminte ce s-a intamplat atunci. in fine, n-a fost ideea mea, a fost a unchiului meu, de fapt toti barbatii din familie erau beti de bucurie, de ce sa nu-mi dea si mie sa beau?

si prima dat am facut chestia aia dupa vreo 6 ani de la prima betie.

si dac vrei si alte detalii va trebui sa-mi trimiti un mail cu poza ta, daca imi placi, iti raspund.lol

alex ripper25.01.2006 22:09

pai armanovici e admin eu is moderator inseamna ca suntem frumosi :lol: :lol: :lol:

axl2326.01.2006 11:26

probabil sunteti superbi amandoi, astept atunci doo mailuri, ok? :lol: :lol: :lol:

«123»