Sunt nou pe forumul suporterilor Stelei! Propun ca pe acest topic sa facem cunostinta unul cu altul. :wink:
Ma numesc Marian.
Varsta: 13 ani
Zodie: Taur
Pasiuni: fotbal, formula 1, wrestling
Muzica: Rock, Hip-Hop si Rap.
Trupe preferate: Voltaj, 3SE, H-cu, Eminem, si altele.
Echipe preferate: Steaua si Barcelona.
Jucatori preferati de la Steaua: Dica, Iacob, Nicolita si Ogararu.
Jucatori preferati de la Barcelona: Deco, Ronaldinho si Eto'o.
FORZA Steaua! FORZA BARCA (3-0 cu REAL!)
